ورژن جدید اسکرابر دستی RA 55|BM40

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

کمپانی کلمبوس آلمان، تولید کننده انواع دستگاه های مکانیزه نظافتی به ویژه اسکرابر ، از محصول جدید خود یعنی اسکرابر دستی مدل RA 55|BM40 رونمایی کرد. اسکرابر RA 55|BM40 یک دستگاه نوین و منحصر به فرد در میان کفشورهای 40 لیتری می باشد. این اسکرابر دارای طراحی فشرده و منسجم بوده و راحتی استفاده برای کاربر یکی دیگر از ویژگی های بارز آن است. طراحی جدید کفشوی 40 لیتری توانایی شستشوی طولانی تری را امکان پذیر می سازد. این دستگاه کاربردی قدرت مانور و حرکتی بالا دارد و در کنار سهولت کاربری و قابلیت تنظیم برای هر نوع کاربری، در شستشوی سطوح کف با مساحت کم و متوسط تفاوت های محسوس ایجاد می کند.

 

ورژن به روز رسانی شده اسکرابر RA 55|BM40

دستگاه های کفشور صنعتی کمپانی کلمبوس به صورت ساده و دارای گزینه های اختیاری بیشتر طراحی و تولید می شوند و این تنوع در طراحی و ساخت محصولات، عملیات نظافت را حرفه ای و اثربخش می سازد. دستگاه اسکرابر جدید RA 55|BM40 با طراحی مدرن و خلاقانه که با مدل اولیه آن متفاوت است، به منبع تغذیه باتری و موتور جلوبرنده مجهز است. ورژن جدید این دستگاه در مقایسه با ورژن قدیمی دارای قدرت مانور بالاتر، ساختار فشرده تر و کاربری آسان تر می باشد.

 

 

ویژگی‌های بارز اسکرابر جدید RA 55|BM40

در طراحی جدید دستگاه اسکرابر 40 لیتری، استفاده آسان برای کاربر در اولویت قرار گرفته است و از همین رو کاربرد و تنظیم آسان آن سبب گردیده کاربر با احساس راحتی و رضایت بیشتری به کار با دستگاه بپردازد. پهنای شستشوی دستگاه 55 سانتی متر بوده و گنجایش مخازن آب تمیز و کثیف آن به ترتیب 40 و 45 لیتر می باشد. باتری ژل، سرعت حرکتی 4 کیلومتر بر ساعت و کارایی تئوری 2200 متر مربع بر ساعت از مشخصات کارایی این دستگاه هستند. بدنه مستحکم و مقاوم، تی لاستیکی باکیفیت و سیستم برس زنی یکنواخت عملکرد ایده آل و بی نقص اسکرابر RA 55|BM40 را رقم می زند. اگر کاربر دسته کنترلی را هنگام کار رها نماید، موتور برس و سیستم پاشش آب کف شوی به سرعت متوقف می شود.

 

کیفیت بالای محصولات کمپانی کلمبوس

دستگاه های کف شوی صنعتی تولید شده در کمپانی کلمبوس در مقایسه با دستگاه های مشابه ارائه شده به بازار دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند؛ طراحی ساده و کاربردی، ظاهر زیبا، ساختار مکانیکی و بدون پیچیدگی از مشخصه های برجسته این تجهیزات به شمار می آیند. علاوه بر این مخازن آب دو جداره، ساختار قابل بازیافت و گیربکس با اصطکاک پایین از دیگر شاخصه های مهم ساختاری کفشورهای تولید شده توسط این شرکت می باشد.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :