نحوه عملکرد پله برقی شوی و مزایای استفاده از آن

۲۳ دی ۱۳۹۷

امروزه ساختمان ها و مجتمع های بزرگ تجاری بسیاری ساخته شده اند که دارای طبقات زیادی نیز هستند. این مجتمع ها به دنبال فراهم کردن آرامش و آسایش مراجعه کنندگان و مشتریان می باشند به همین دلیل برای جابجایی آسان آن ها بین طبقات از پله برقی استفاده می کنند. بنابراین استفاده از پله برقی نیز رواج یافته است. با توجه به اهمیت موضوع نظافت و بهداشت در چنین محیط هایی و ایجاد محیطی دلنشین و جذاب برای مشتریان، در این مجتمع ها از به روز ترین دستگاه های نظافتی استفاده می شود تا بتوانند به بالاترین درجه از کیفیت نظافت دست یابند. برای نظافت هر سطحی، دستگاه یا تجهیزات تخصصی مورد نیاز است تا بتواند آلودگی ها را به طور کامل از بین ببرد و در عین حال آسیبی به سطح نرساند، همچنین سرعت نظافت را نیز بالا ببرد. برای نظافت پله برقی نیز می توان از دستگاه پله برقی شوی استفاده نمود که به طور کاملا تخصصی سطح پله برقی را با کیفیت بالایی شستشو داده و این عمل را بسیار آسان نموده است.

 

مزایای استفاده از دستگاه پله برقی شوی

دستگاه های پله برقی شوی به صورت کاملا تخصصی سطح پله را شستشو داده و خشک می نماید. عملیات برس زنی به گونه ای است که جرم ها و آلودگی های بین شیارهای پله را به خوبی شستشو می دهد. عملکرد آسان و کاربری ساده این دستگاه ها باعث شده است مجتمع های برای نظافت به این دستگاه ها روی بیاورند. سرعت بالای عملکرد این دستگاه ها باعث تسریع در عملیات نظافت نیز می گردد. دستگاه های پله برقی شوی دارای انواع مختلفی هستند که برخی دارای قابلیت شستشوی سطوح افقی و برخی نیز توانایی شستشوی سطوح افقی و عمودی به صورت همزمان را دارند.

 

چگونگی عملکرد دستگاه پله برقی شور

دستگاه پله برقی شوی یک دستگاه نظافتی مکانیزه است که برای شستشوی پله برقی و پیاده رو های متحرک مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با برس آغشته به آب یا مواد شوینده سطح را شستشو داده و با استفاده از سیستم مکش، آلودگی ها را جمع آوری می نماید. در نتیجه یک دستگاه کامل است و نیازی به تجهیز اضافی برای جمع آوری آب و آلودگی ندارد. دستگاه های پله برقی شوی که در انواع مختلفی ساخته شده اند، نوعی اسکرابر محسوب می شوند. در ادامه دو نوع دستگاه پله برقی شوی معرفی شده است.

 

پله برقی شوی RF40

دستگاه پله برقی شوردستگاه پله برقی شوی RF40 یک ابزار کارآمد نظافتی است که قادر به شستشوی پله برقی و پیاده رو های متحرک می باشد. این دستگاه شستشوی حرفه ای دارای دو برس غلطکی است که می تواند سطوح افقی و عمودی را به خوبی شستشو نماید و سپس آب و آلودگی را با استفاده از مکنده جمع آوری کند. برای استفاده از این دستگاه پله برقی باید روشن باشد تا بتواند تمامی سطوح را در کمترین زمان شستشو نماید.

 

 

 

 

پله برقی شوی Step 100

پله برقی شویپله برقی شوی Step 100 یک دستگاه کامل و کارآمد برای شستشوی پله برقی می باشد که قابلیت شستشوی سطوح افقی و عمودی پله را دارد. این دستگاه با شستشوی دقیق و با کیفیت تمام شیارهای پله برقی را برس زنی نموده و با سیستم مکش قدرتمند آب و آلودگی ها را جمع آوری می نماید. دستگاه Step 100 قادر است یک پله را در 30 ثانیه شستشو نماید. صفحه کنترل دستگاه دارای چند دکمه برای روشن و خاموش کردن و کنترل کارکرد آن می باشد. برای استفاده از این دستگاه باید پله برقی خاموش بوده و دستگاه پله ها را یک به یک نظافت نموده و بالا رود تا تمامی آن ها را به طور کامل شستشو نماید.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :