همه چیز درباره دستگاه‌های اسکرابر کلمبوس

۱۸ تیر ۱۳۹۸

پاکیزگی محیط در هنگام انجام عملیات صنعتی در مراکز صنعتی به میزان قابل توجهی تأمین سلامت و ایمنی کارکنان را تضمین می کند و در حقیقت یک محیط کاری با شرایط سالم فراهم می آورد. این امر نه تنها در مورد نواحی صنعتی بلکه در ارتباط با مراکز تجاری، اداری، درمانی، آموزشی و سایر محیط های کاری و عمومی صدق می کند. کمپانی کلمبوس یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان دستگاه های اسکرابر در دنیا می باشد که پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات را برای حفظ نظافت و پاکیزگی انواع محیط های کاری و صنعتی طراحی نموده و به مارکت های جهانی عرضه می نماید. ماشین آلات مکانیزه نظافتی ارائه شده توسط این شرکت، به اندازه ای قدرتمند و باکیفیت هستند که می تواند نیازهای مختلف نظافتی را سریع و با اعتماد کامل برآورده سازد.اسکرابر چگونه به بهداشت محیط کمک می کند؟

دستگاه اسکرابر یک کف شوی صنعتی است که با بهره مندی از سامانه برس زنی، سامانه خشک کن و مخازن جداگانه آب تمیز و کثیف به شستشو و خشک نمودن سطوح کف می پردازند. سالیان زیادی است که این دستگاه در میان کسب و کارهای گوناگون جایگاه ویژه ای یافته و هیچ ابزار یا روش دیگری هم چون اسکرابر صنعتی نمی تواند به ارتقای بهداشت و پاکیزگی سطوح کف کمک کند. کفشوی صنعتی به طور هم زمان زمین را شستشو داده و خشک می کند و از ابتدا تا انتها، عملیات به صورت مکانیزه و بدون دخالت کاربر انجام می گیرد و کاربر فقط هدایت و کنترل دستگاه را بر عهده می گیرد. کیفیت ساخت دستگاه های تولید شده توسط شرکت های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد و می توان از کمپانی کلمبوس به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تولید محصولات باکیفیت یاد نمود.

 

 

آشنایی با ویژگی های اسکرابر کلمبوس

محصولات تولید شده در کمپانی کلمبوس دارای ویژگی ها و مشخصه های منحصر به فردی برخوردار است که آن را از دستگاه های مشابه موجود در بازار متمایز می سازد. برخی از این ویژگی ها عبارت اند از:

مکش قوی

سیستم مکش یکی از اجزای بسیار مهم در دستگاه های کفشوی صنعتی به شمار می آید. اسکرابر کلمبوس دارای سیستم مکش (خشک کن) قدرتمندی است که بخش زیادی از آب و آلودگی باقی مانده در محیط را جمع آوری می کند و بر سرعت خشک شدن سطوح می افزاید.

ساختار قدرتمند و مقاوم

طراحی مستحکم و بادوام اسکرابرهای کلمبوس از ویژگی های بارز این دستگاه ها می باشد و در نتیجه این دستگاه ها را جهت استفاده در همه محیط ها از جمله مراکز صنعتی با شرایط دشوار کاری مناسب می سازد.

استاندارد HACCP

طراحی دستگاه های اسکرابر کلمبوس با بهترین شرایط صورت گرفته است؛‌ این کفشورهای صنعتی مطابق با استاندارد بهداشتی اروپایی HACCP طراحی و تولید شده اند و بر اساس این استاندارد تمامی بخش های نیازمند نظافت دستگاه دارای دسترسی آسان هستند و مخازن و سایر بخش ها پس از استفاده به دقت شستشو و نظافت می شوند.

کاربرد آسان

نحوه کار با دستگاه کفشوی کلمبوس کاملاً واضح و روشن است و هیچ گونه پیچیدگی ندارد به گونه ای که همه کاربران پس از آموزش ساده می توانند به سادگی به کار با دستگاه بپردازند. در صورت تعویض پرسنل نیز نیروهای تازه کار مشکلی برای کار با دستگاه نخواهند داشت.

نظافت بدون محدودیت

اسکرابر صنعتی کلمبوس سبب صرفه جویی در زمان می شود؛‌ به سبب طراحی خاص و خلاقانه برس و تی دستگاه، این کف شوی ها قادر هستند کناره های دیوارها را تمیز گردانند و این ویژگی از انجام کار اضافه برای نظافت گوشه ها و کناره ها جلوگیری می نماید.

انطباق پذیری

دستگاه های زمین شوی کلمبوس برای کاربردهای روزانه در همه محیط ها کاملاً مناسب و کارآمد هستند. در مراکز صنعتی، تجاری، اداری، درمانی و … برای شستشوهای عمیق و نظافت های روتین روزانه این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی و ساخت ارگونومیک

ممکن است کاربران روزانه چند ساعت متوالی به کار با اسکرابر مشغول باشند و در این مدت نباید از جانب دستگاه آسیبی به این افراد وارد شود. هنگام طراحی ماشین آلات مکانیزه نظافتی در رده های دستی و خودرویی، به راحتی کاربر توجه ویژه ای شده است و بنابراین دارای ساختاری کاملاً ارگونومیک هستند. کاربر در مدل های دستی دسته کنترلی قابل تنظیم را به راحتی در دست می گیرد و در مدل های سرنشین دار نشست و برخاستی آسان دارد. این نحوه طراحی امکان کار طولانی مدت با تجهیزات را فراهم می آورد.

 

کاربرد اسکرابر کلمبوس در اماکن گوناگون

از دستگاه های اسکرابر تولید شده توسط کمپانی کلمبوس به عنوان محصولاتی انعطاف پذیر و انطباق پذیر با محیط یاد می شود. این بدان معنا است که می توان برای فراهم نمودن بهداشت و تمیزی سطوح کف به این محصولات تکیه نمود. ذکر برخی از کاربردهای اسکرابر :

مراکز درمانی : تمیز نمودن بهداشتی کف بیمارستان ها و دیگر بخش های پزشکی یک ضرورت است و معنایی فراتر از شستشو دارد، یعنی ضد عفونی کردن. شستشو و ضدعفونی نمودن سطوح کف در بیمارستان ها برای جلوگیری از انتقال بیماری و عفونت به بیماران و کارکنان انجام می گیرد. دستگاه های اسکرابر آنتی باکتریال برای این منظور طراحی و تولید شده اند که علاوه بر شستشوی روزمره، باکتری و میکروب های سطح را از بین می برد.

صنایع : کارخانه ها و مراکز صنعتی دارای آلودگی های سختی هستند که برای حذف آن ها اسکرابر کلمبوس نقش مهم و اساسی ایفا می کند. سامانه برس زنی قدرتمند دستگاه آلاینده های عمیق و تثبیت شده محیط های صنعتی را از میان برمی دارد. صنایعی که حساسیت بهداشتی بالایی دارند، برای نظافت و مراقبت های روزانه این کفشورها را به کار می گیرند.

مجتمع های تجاری : پاساژها و مجتمع های تجاری اداری از پر رفت و آمدترین اماکن عمومی هستند و از همین رو بهداشت و زیبایی از نکات کلیدی این مراکز می باشد. اسکرابر کلمبوس با شستشوی بهداشتی و برق انداختن سطوح در مراکز تجاری به جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان کمک می کند.

و …

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :