رونمایی از دو اسکرابر جدید کمپانی کلومبوس

۲۸ خرداد ۱۳۹۹

کمپانی کلومبوس چندین سال است که در زمینه تولید انواع تجهیزات نظافتی مانند اسکرابر و جاروبرقی صنعتی فعالیت دارد. این کمپانی تبحر ویژه ای در طراحی اسکرابر های صنعتی ساده و کاربردی داشته و هر چند سال یکبار تغییرات و تنوعی را در محصولات خود ایجاد می نماید. در این زمینه بعضی از مدل های اسکرابر ارتقا یافته و به شکل و طراحی حرفه ای تر و ارگونومیک تری ارائه شده است. اقدام دیگر کمپانی کلومبوس تولید دستگاه های جدید اسکرابر صنعتی می باشد. در این زمینه ابتدای سال 2020 دو اسکرابر صنعتی RA85BM90 و ARA100BM200 وارد بازار شدند. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد این تجهیزات نظافتی ارائه می گردد. لازم به ذکر است شرکت ابراهیم نماینده انحصاری این اسکرابر ها در ایران می باشد.

اسکرابر مدل ARA100BM200

اسکرابر صنعتی اساخت کلومبوسیکی از دو محصول جدید کمپانی کلومبوس دستگاه کف شوی خودرویی ARA100BM200 می باشد. این دستگاه نظافتی رده بالاتر اسکرابر 100BM150 است که دارای مخزن به مراتب بزرگتری برای جابجایی و حمل آب تمیز و کثیف می باشد. اسکرابر جدید این شرکت به منظور انجام عملیات های سنگین در محیط های سخت صنعتی دارای وسعت بالا و با حجم زیادی از آلودگی ها کاربرد دارد. این اسکرابر صنعتی سرنشین دار دارای مخازن آب جداگانه ۲۰۰ لیتری برای آب کثیف و تمیز، برس غلطکی یا دیسکی دوگانه، برس هایی با فشار قابل تنظیم تا حداکثر 100 کیلوگرم، باتری های 320 امپری قابلیت حرکت بر روی سطوح شیبدار تا شیب 20 درصد می باشد.

ماشین اسکرابر RA85BM90

دومین محصول رونمایی شده توسط کلومبوس، اسکرابر دستی بزرگ RA85BM90 می باشد. این کفشوی دستی برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در محیط های صنعتی با وسعت متوسط و بزرگ ارائه شده است. دستگاه از نظر ابعاد و حجم مخازن بزرگ تر از مدل های دستی سابق بوده اما با این حال دارای قدرت مانور پذیری بالایی می باشد. ویژگی های مهم اسکرابر RA85BM90 شامل توان برس 800 وات، سطح صدای بسیار پایین،‌ باتری قدرتمند ژل با میزان شارژهی 5 ساعت و دور زدن در فضای کم 1٫6 متر می شوند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :