اسکرابر بهترین ابزار شستشوی پارکینگ‌ها

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

در طراحی و ساخت ساختمان های بزرگ و کوچک با کاربری های مختلف به طور معمول فضایی به عنوان پارکینگ در نظر گرفته می شود. در مراکزی با کاربری های تجاری که مساحت بیشتری و رفت و آمد بالاتر دارند، سطح پارکینگ بیش از پیش به نظافت و شستشو نیاز پیدا می کند. گاهی اوقات تصور بر این است به دلیل رفت و آمد دائمی خودروها در پارکینگ شستشوی کف پارکینگ ضرورتی ندارد و با ورود ماشین ها سطوح دوباره آلوده می شوند. اما تمیزی پارکینگ برای موفقیت تجاری بسیار مهم تر آن چیزی است که تصور می شود. نگهداری از پارکینگ از جنبه های مختلف برای مجتمع، کارکنان و مشتریان سودمند خواهد بود. اکنون این پرسش مطرح می شود چرا برای تمیز کردن پارکینگ دستگاه اسکرابر به کار می رود.

ساز و کار دستگاه اسکرابر

با طراحی و تولید دستگاه های کفشوی با ساختار صنعتی شیوه های سنتی دیگر جایگاهی برای تمیز نمودن سطح زمین ندارند و این دستگاه اسکرابر است که با عملکرد حرفه ای خود وسیع ترین سطوح را در هر محیطی به شکلی عمیق و حرفه ای شستشو داده و خشک می کنند. طراحی اصولی، کارایی بالا، سهولت کاربری، صرفه اقتصادی، سازگاری با محیط زیست، کاهش مصرف آب و دوام بالای این تجهیزات نظافتی، صاحبان مشاغل گوناگون به ویژه در عرصه تجارت و صنعت را همواره بر این می دارد که روش های سنتی را کنار گذاشته و بر تهیه اسکرابر و سایر تجهیزات مکانیزه سرمایه گذاری نمایند.

 

 

 

کاربرد بی رقیب اسکرابر در نظافت پارکینگ

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی یک ابزار حرفه ای و پیشرفته برای شستشو و خشک نمودن هم زمان سطوح سخت است و برای شستشوی پارکینگ ها با هر نوع کفپوشی بسیار مناسب است. شستشوی پارکینگ با اسکرابر صنعتی با سهولت امکان پذیر بوده، در پارکینگ های طبقاتی شیب دار کاربرد دارد و به دلایل زیر حائز اهمیت است:

 

 

 

 

 

ایجاد تصویر ذهنی مثبت

تصویر ذهنی نقش بسته در ذهن مشتریان نسبت به مرکز تجاری ارتباط مستقیمی با موفقیت در کسب و کار دارد. هیچ چیز به اندازه اولین نمایی که مشتریان از یک ساختمان تجاری می بینند در ذهن آنان تاثیر نمی گذارد و اگر نخستین مکانی که به آن وارد می شوند پارکینگ باشد، می توان دریافت که تمیزی پارکینگ به چه اندازه مهم خواهد بود. صاحبان کسب و کار همواره باید به یاد داشته باشند پاکیزگی بخش های مختلف محیط مشتریان بیشتری را جذب می کند. در این شرایط استفاده از اسکرابر بهترین راهکار هم برای حفظ ظاهر و هم برای حفظ و نگهداری کفپوش های پارکینگ می باشد.

 

 

 

 

جلوگیری از خطرات بالقوه

یکی از مهم ترین انگیزه ها برای تمیز نمودن کف پارکینگ پیشگیری از بروز حادثه و آسیب است. روغن های نشت شده از خودروها، گرد و خاک و سیاهی های منتقل شده به داخل پارکینگ، هر فردی را که به پارکینگ قدم می گذارد با خطر لغزندگی مواجه می کند. این خطر زمانی جدی تر می شود که سطح پارکینگ کفپوش های صیقلی مانند اپوکسی داشته باشد. شستشوی منظم سطوح کف پارکینگ توسط دستگاه اسکرابر از باقی ماندن و ثبات آلاینده ها جلوگیری نموده و با حذف مواد چرب و روغنی اجازه نمی دهد مشتریان با خطر لغزندگی تهدید شوند.

 

 

 

 

 

طول عمر بیشتر کفپوش

رسیدگی و مراقبت پوشش های سطح از جمله اپوکسی، بتن، آسفالت و … نباید فراموش گردد. تمامی آلودگی های راه یافته به محیط پارکینگ مانند نمک، بنزین، روغن، میخ، خرده های شیشه و هر ماده ساینده دیگری به خودروها و هم چنین کفپوش ها آسیب می رساند. وجود زباله و آلودگی در محیط در طول سالیان شرایط پارکینگ را تحت تأثیر قرار می دهد و از طول عمر آن می کاهد. مراقبت و نگهداری از کفپوش های پارکینگ در بلند مدت سبب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد؛ چرا که هزینه های تعمیر و پوشش دهی دوباره بسیار بیشتر از هزینه های حفظ و نگهداری کفپوش ها می باشد و در حقیقت پیشگیری بهتر از درمان است. در صورت وجود زباله های ساینده ابتدا باید با استفاده از جاروبرقی صنعت یا سوییپر کف پارکینگ نظافت شود و سپس با استفاده از اسکرابر عملیات شستشو انجام گیرد.

 

 

 

 

حفاظت از خودروهای مشتریان

گرد و خاک و غبارهای ناشی از تایر لاستیک ها متداول ترین آلودگی هایی هستند که در فضای پارکینگ پراکنده می شود. این گرد و غبار در بخش های زاویه دار و رمپ های پارکینگ هایی که حفظ و نگهداری ضعیفی دارند، به راحتی به چشم می خورد. همان طور که گرد و خاک و غبار تایر به علت تردد خودروها در محیط پارکینگ انتشار می یابد، این ذرات با خودروهای پارک شده نیز تماس پیدا می کنند. جلوگیری از این پدیده تنها از طریق شستشوی منظم پارکینگ ممکن می شود و دستگاه اسکرابر به خوبی می تواند این وظیفه را به انجام رساند. هنگامی که سطح پارکینگ با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی مرتب مورد نظافت قرار گیرد، گرد و غبار از میان می روند و دیگر فرصتی برای پخش شدن در محیط ندارند.

 

 

 

 

انعکاس بهتر نور و روشنایی

پاکیزگی سطوح کف تاثیر مهمی در انعکاس نور و روشنایی دارد و در مقابل آلوده بودن سطوح می تواند مانع از دید کافی رانندگان گردد. آلودگی و کثیفی های تشکیل شده بر روی سطوح کف پارکینگ، علائم راهنمایی را کمرنگ می کند و راننده جهت ها و علائم مشخص شده را به سختی تشخیص می دهد. این امر می تواند تعادل راننده را در کنترل ماشین بر هم زند. این در حالی است که دستگاه اسکرابر صنعتی با دارا بودن سیستم برس زنی قدرتمند آلودگی ها را به طور کامل از سطح زمین حذف نموده و آن را شستشو می دهد. به این ترتیب سطوح و علائم به روشنی دیده می شوند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :