شستشوی استخر و وسایل بازی کودکان با واترجت صنعتی

۱۴ اسفند ۱۳۹۷

پارک ها از جمله اماکن تفریحی هستند که روزانه عموم افراد به آن مراجعه دارند و به ویژه حضور کودکان در این تفریحگاه ها پر رنگ است. وسایل بازی کودکان مانند تاب، سرسره و … در پارک ها محل مناسبی برای تجمع آلودگی و میکروب به شمار می آیند و می تواند سبب انتقال بیماری به کودکان شود. علاوه بر پارک ها وسایل بازی کودکان در مهدهای کودک نیز وجود دارد. هم چنین استخر نیز از دیگر مراکز تفریحی ورزشی است که همواره مورد توجه عموم مردم می باشد و از آن استقبال می نمایند. در استخرها میزان رطوبت بسیار بالا است و وجود دائمی آب و رطوبت بستر مناسب را برای رشد قارچ و میکروب فراهم می کند. بنابراین چنین محیط هایی که پتانسیل بالایی در جذب و انباشت آلودگی دارند، باید در دوره های زمانی مناسب و مشخص یعنی به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه نظافت و شستشو گردند. واترجت صنعتی ابزاری است که برای شستشوی حرفه ای انواع تجهیزات بازی و استخرها کاربرد دارد.

اهمیت نظافت و شستشو در مراکز تفریحی ورزشی

مدیریت صحیح یک مجموعه ورزشی و تفریحی ابعاد مختلفی را در بر می گیرد و توجه به بهداشت و پاکیزگی محیط یکی از جنبه های مهم رسیدگی به این اماکن است. اگر سطح تمیزی و بهداشت استخرها و اماکن تفریحی به میزان مطلوب نباشد، موجب نارضایتی مراجعه کنندگان خواهد شد که تبعات خاص خود را به دنبال دارد. سلامت، نشاط، تحرک و سرزندگی کودکان و بزرگسالانی که در پارک ها و استخرها حضور دارند، در گرو بهداشت و تمیزی محیط می باشد. دستگاه واترجت صنعتی به عنوان یک دستگاه چند منظوره برای شستشوی استخرها و پارک ها کاربرد فراوان و چشمگیری دارد.

 

 

 

ارتقای بهداشت و تمیزی با واترجت صنعتی

شوینده فشار قوی یا کارواش صنعتی از دیگر نام های واترجت صنعتی است که به عنوان ابزار حرفه ای و قدرتمند شستشو شناخته می شود. واتر جت صنعتی به پمپی تجهیز گردیده که با دریافت جریان آب معمولی فشار آن را افزایش داده و در نهایت آب پر فشار از نازل دستگاه خارج می شود. آب پر فشار به آلودگی ضربه وارد کرده و جرم ها و آلاینده های سخت را از سطح زیرین جدا می سازد.

 

 

 

 

شستشوی وسایل بازی کودکان با واترجت صنعتی

تجهیزاتی که برای بازی کودکان در پارک ها و مهدهای کودک تعبیه می شود، به وسیله دستگاه واترجت صنعتی قابل شستشو هستند. کارواش صنعتی عملیات شستشو را بسیار سریع و آسان می سازد، از همین رو جهت به کارگیری در محیط هایی که نظافت و شستشو ضروری است، به عنوان بهترین گزینه مطرح می گردد. با توجه به این که کودکان در گروه افراد حساس جامعه قرار می گیرند و کمترین میزان از آلودگی و میکروب سلامتی آن ها را تهدید می کند، شستشوی تجهیزات بازی دارای اهمیت بوده و برای آن که راحت، سریع و باکیفیت شستشو شود، می توان از دستگاه واترجت استفاده نمود.

 

 

 

شستشوی محوطه استخر

واترجت صنعتی برای شستشوی کناره و محوطه استخر بسیار مناسب است. شوینده فشار قوی سطوح کاشی کاری شده استخر، جکوزی و سایر بخش های استخر را به خوبی شستشو داده و جرم ها و قارچ های تشکیل شده در میان بند کاشی ها را از میان برمی دارد. برای هر دو استخرهای روباز یا سرپوشیده واترجت صنعتی قابل استفاده است.

 

 

 

 

شستشوی محوطه استخر با نازل زمین شوی

به منظور تسهیل در فرآیند شستشوی سطح زمین در محوطه استخرها نازل زمین شوی کاربرد قابل ملاحظه ای دارد. نازل زمین شوی به طور اختصاصی جهت شستشوی فشار قوی سطح زمین طراحی گشته و به انواع دستگاه های واترجت صنعتی ساخت کمپانی کرنزله اتصال می یابد. به این ترتیب استخرها آسان تر و سریع تر شستشو و پاکیزه می شوند.

 

 

 

 

شستشوی دیواره استخر

هنگامی که استخرها برای نظافت یا نوسازی تخلیه می شوند، یکی از کارآمدترین راه ها برای تمیز نمودن کف و دیواره های استخر استفاده از دستگاه واترجت صنعتی می باشد. این فرآیند به همراه نازل تخت و دوار انجام می پذیرد و علاوه بر آن امکان بهره مندی از نازل زمین شوی برای شستشوی کف استخر و نازل دیوارشوی جهت شستشوی دیواره های استخر وجود دارد. با شستشوی فشار قوی آلودگی ها و جرم های قدیمی و سخت با کیفیت بالاتر و سرعت عمل بیشتری از میان برداشته می شوند و از طرف دیگر کاربر متحمل زحمت و فشار نخواهد شد. از دیگر مزیت های واترجت صنعتی می توان به کاهش مصرف مواد شوینده اشاره نمود که سبب حفظ محیط زیست شده و مواد شیمیایی مضر به محوطه و آب استخر راه پیدا نمی کند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :