شعبه استان اصفهان

شعبه استان اصفهان

اصفهان
محسن خاشعی

میدان جمهوری - انتهای خیابان خرم - نبش کوچه شماره 1 - فروشگاه ابراهیم
خط شرکتی: 87185102-021
خط شهری شعبه: 13 الی 33391810-031
فکس شعبه: 33357952-031
همراه: 09132677874

اصفهان به عنوان سومین شهر ایران از نظر پهناوری و جمعیت و به جهت قرار گیری در میانه کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. این شهر به دلیل داشتن صنایع بزرگی در زمینه فولاد، کاشی و سرامیک، سیمان، نظامی، غذایی، نساجی و ... به عنوان یک قطب صنعتی کشور شناخته می شود. به همین جهت شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم به منظور ارایه نزدیک خدمات کارشناسی و فنی به صنایع و مجتمع های ارزشمند این استان، در اردیبهشت ماه 1394 شعبه تخصصی خود را در این شهر افتتاح نمود. این شعبه از دو واحد کارشناسی فروش و خدمات پس از فروش تشکیل شده است:


کارشناسی فروش

وظیفه این واحد ارائه کارشناسی های اصولی و راهکارهای تخصصی در زمینه تجهیزات و مکانیزم ها تخصصی نظافت صنعتی است. خدمات این واحد در دو بخش کارشناسی تلفنی و مراجعه حضوری تقسیم می گردد. هر چند در بسیاری از موارد با توجه به سابقه و تخصصی کاری همکاران واحد فروش، راهکار مورد نظر در همان ارتباط تلفنی قابل ارایه می باشد، اما به منظور ارج نهادن به حقوق مشتریان و با توجه به نیاز تحصصی در زمینه کارشناسی حضوری، در بسیاری از موارد روند کارشناسی با حضور این گروه در محل مشتری تکمیل می گردد تا مشتری با اطمینان خاطر راهکار ارایه شده را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز در مورد آزمایش قرار دهد تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل نماید. این واحد در بخش اداری شعبه اصفهان در محلی به مساحت 60 متر مربع استقرار یافته اند و لازم به ذکر است که در بخش اداری این مجموعه علاوه بر انجام امور یاد شده شامل نمایشگاه دائمی دستگاه های رده تجاری و صنعتی نیز می باشد.


خدمات پس از فروش

وظیفه اصلی این واحد ارایه خدمات فنی شامل تعمیر و نگهداری دستگاه های ارایه شده به مشتریان می باشد. این خدمات مطابق با تعهدات شرکت ابراهیم شامل یکسال گارانتی و پانزده سال خدمات پس از فروش می باشد، البته این واحد آمادگی اجرای قراردادهای تعمیر و نگهداری را نیز در صورت درخواست مشتری دارا می باشد. اساس کاری و ارایه خدمات پس از فروش این واحد بر اصول حرفه ای شرکت ابراهیم مبتنی بر همراهی دائمی با مشتری بنا شده و به همین دلیل این واحد به جهت انجام انواع امور خدماتی تخصصی تجهیز شده و آموزش دیده است. هرچند در بسیاری از موارد به جهت ارایه سریع ترین خدمات، پشتیبانی به صورت حضوری و در تعمیرات در محل انجام می گردد، اما در موارد خاص که نیاز به تجهیزات کارگاهی کامل تری باشد دستگاه جهت انجام تعمیرات به کارگاه این مجموعه ارسال می گردد. به همین جهت است که بخش خدمات پس از فروش شعبه اصفهان علاوه بر داشتن خودروی سیار تعمیرات در محل از یک تعمیرگاه تخصصی به متراژ 50 متر مربع در کنار واحد اداری برخوردار می باشد.

دسترسی سریع به محصولات