Columbus

Columbus

یکی از باسابقه ترین تولیدکنندگان اروپاپی در حوزه تجهیزات نظافت صنعتی، کمپانی Columbus آلمان می باشد. این کمپانی پیشرو در سال 1926 تأسیس گردید و با عرضه یک پولیشر دارای قابلیت مکش بعنوان نخستین محصول خود، توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نمود. نوآوری و خلاقیت Columbus در تولید دستگاه های مکانیزه نظافت و شستشو به ویژه دستگاه های اسکرابر منجر به کسب جایزه بهترین طراحی توسط این کمپانی در سال 1976 برای  تولید اسکرابر اتوماتیک گردید.

تجربه و تخصص 90 ساله کمپانی Columbus در حوزه نظافت صنعتی و تجهیزات مرتبط با آن باعث شده است که امروزه محصولات این کمپانی معتبر به ویژه انواع مدل های اسکرابر دستی و خودرویی آن به سرتاسر جهان صادر شوند.

در تولید دستگاه های اسکرابر و کف شوی این کمپانی مصرف حداقل مواد و استفاده بهینه از انرژی مورد توجه قرار گرفته است. بعنوان مثال اسکرابرهای این کمپانی تا حد امکان بصورت فشرده و منسجم طراحی و تولید شده اند. مخزن آب تمیز در این اسکرابرها محفظه قرارگیری باتری را در برگرفته و موجب کاهش فضا و وزن دستگاه گردیده است.همچنین چرخ دنده‌های کم اصطکاک بکار رفته در تولید آنها، نیازمند انرژی کمی برای انتقال توان مورد نیاز به موتورهای جلوبرنده و برس ها می باشند. در تولید این اسکرابرها تا حد امکان از موادی همانند پلی اتیلن، استیل و المان های الکترومکانیکی استفاده شده است. تمامی این مواد و اجزاء مکانیکی به سهولت قابل بازیافت می باشند. 

برس های اسکرابر تولید شده توسط Columbus دارای الیاف مقاوم و بافت دار می باشند. این الیاف در سرتاسر سطح برس قرار گرفته اند. بدین ترتیب الیاف برس بخش وسیع تری از سطح را پوشش داده  و همچنین آب و محلول شوینده را بصورت کاملا یکنواخت توزیع می نمایند. بعلاوه، حلقه خارجی  الیاف کاملا متراکم بوده و همواره میزان کافی از محلول شوینده را حتی در شرایط کم بودن آب، داخل برس حفظ می نماید.