Kiehl

Kiehl

فعالیت کمپانی Kiehl با تاسیس یک کارخانه تولیدکننده وکس و روغن در سال 1904آغاز گردید. همزمان با گسترش  بازار مواد نظافتی و شستشوی حرفه ای، کمپانی کیل با ارائه محصولات خلاقانه و نوین برای کاربردهای خاص تلاش نمود به نیازهای متغیر این بازار به خوبی پاسخ دهد. در سال 1978، کمپانی کیل به کارخانه جدید خود در مونیخ نقل مکان کرد. برخورداری این کارخانه از به روزترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، زمینه ساز بستری مناسب برای پیشرفت بیشتر کمپانی گردید. حرکت مستمر این کمپانی در مسیر توسعه و رشد، درک و شناخت عمیق تری از حوزه نظافت صنعتی و نیازهای آن در اختیار آن قرار داده است و دیدگاه مشتری محور آن به تولید محصولاتی کارآمد و متناسب با نیازهای واقعی بازار توسط این کمپانی منجر شده است.

کمپانی  Kiehlدر مسیر تولید محصولات تخصصی خود همواره به محیط زیست متعهد بوده است و شاخص سختگیرانه ‌ای از لحاظ سازگاری با محیط زیست به مواد اولیه خود اعمال می نماید. در نتیجه فرمولاسیون نهایی محصولات در تطابق با استانداردهای زیست محیطی می باشد. در همین راستا، این کمپانی برای عرضه محصولات خود به بازار از بطری ها و محفظه‌های قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست استفاده می نماید. تلاش کمپانی Kiehl در رعایت استانداردهای زیست محیطی منجر به اخذ گواهینامه ISO 14001 EN توسط این کمپانی گردیده است. علاوه بر این محصولات این کمپانی در تطابق با نیازمندی های توافق نامه محیط زیست باواریا تولید می شوند و بسیاری از محصولات این کمپانی دارای اکوبرچسب اتحادیه اروپا از لحاظ سازگاری با محیط زیست می باشد.

امروزه گروه صنعتی Kiehl بعنوان یکی از اصلی ترین تولید کنندگان مواد شوینده تخصصی در سرتاسر جهان شناخته می شود.این کمپانی دارای 9 شعبه در آلمان بوده و شرکت های تابعه آن در کشورهای ایتالیا، فرانسه، سوییس و اتریش مشغول به فعالیت می باشند و محصولات کیل به سرتاسر اروپا، خاورمیانه و همچنین کشورهای صنعتی شرق آسیا صادر می گردند.

Kiehl کیل محصولات

1 2
1 2