Filmop

Filmop

کمپانی Filmop در اوایل دهه 70 میلادی و در کشور ایتالیا با هدف تخصصی نمودن تولید تجهیزات نظافت دستی یا همان ترولی برای استفاده های حرفه ای تأسیس گردیده است. منطقه اصلی تولید محصولات Filmop در ناحیه شمال شرق ایتالیا واقع شده و یک شرکت پیشرو در زمینه نظافت حرفه ای می باشد و یک شریک قابل اطمینان برای هزاران نفر از افراد حرفه ای است که در این مارکت مشغول به فعاللیت هستند. کمپانی Filmop مفتخر است علامت تجاری خود را تحت عنوان "Made in Italy" در سراسر دنیا بست و گسترش دهد و این دلیل واقعی است برای آن که این شرکت تصمیم گرفته طراحی، برنامه ریزی و تولید محصولات خود را از ابتدای فعالیت تا به امروز تنها و به طور اختصاصی در کشور ایتالیا انجام دهد.

کمپانی Filmop در فضایی به مساحت 30000 متر مربع احداث گردیده است و از بخش های متعددی هم چون انبار نگه داری محصولاتی که تولید آن ها به پایان رسیده و محصولاتی که هنوز در مرحله آماده سازی هستند، واحد مدیریت، دفاتر خرید و فروش، بخش تولید و مونتاژ و آزمایشگاه های تحقیق و توسعه تشکیل می گردد.

شرکت Filmop محصولات تولیدی خود را به بیش از 80 کشور در سراسر دنیا صادر نموده و این فرآیند را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین سطح از قابلیت اطمینان و بهره وری به انجام می رساند.

این کمپانی در سال 1997 یک شعبه در کشور فرانسه و در سال 2004 میلادی شعبه ای در کشور آمریکا تأسیس نموده است.

هدف اصلی شرکت Filmop طراحی و ساخت بهترین سیستم نظافتی است که بر مبنای بر آورده ساختن همه نیازها و درخواست های بازار در زمینه فعالیت های نظافتی بدون آسیب رساندن به سلامتی و تندرستی افراد و با در نظر گرفتن مسئله حفاظت از محیط زیست، به فعالیت پرداخته و محصولات جدید خود را معرفی می نماید.

شرکت ایتالیایی Filmop تولید کننده انواع ترولی نظافتی ، هتلی ، بیمارستانی و ... با هدف ایجاد ارتباط متقابل و بر پایه اعتماد فعالیت نموده و برای هر چه بهتر پاسخ گویی به خواسته ها و الزامات کاربران تلاش می کند.