RCM

RCM

کمپانی RCM ایتالیا در سال 1967 و با هدف تولید سوییپر های صنعتی و شهری تاسیس گردیده است. این شرکت با ساخت دستگاه های با کیفیت و قابل اعتماد، در مدت زمان کوتاهی توانست به یک برند پیشرو در سطح بین المللی تبدیل شود. سوییپر های شرکت RCM اکنون با خصوصیاتی متمایز نسبت به سایر رقبا، به سراسر دنیا صادر می شود. ساخت دیگر تجهیزات نظافتی از جمله بخارشوی با بهره گیری از کیفیت عالی و ساختار مستحکم، از دیگر فعالیت های این کمپانی می باشد.

خریدارانی که سوییپر های این شرکت ایتالیایی را انتخاب می نمایند، از تکنولوژی مبتکرانه، طراحی زیبا، ساختار مقاوم و مستحکم و کیفیت بالای محصولات آن بهره مند خواهند شد. شرکت RCM سویپر های خود را در مدل های متنوع دستی، خودرویی و شهری عرضه نموده و آن ها را برای محیط های شهری، تجاری و صنعتی مهیا کرده است. این سوییپر ها از قابل اطمینان ترین قطعات و امکانات پیشرفته بهره برده و به سهولت قابل استفاده اند.

از دیگر مشخصات و ویژگی های این شرکت، شبکه فروش تجهیزات و دستگاه ها در 32 کشور، دریافت گواهینامه ISO 9001 و اختصاص دادن 30 درصد از سهم بازار دستگاه های نظافتی در ایتالیا به خود تا به امروز می باشد. RCM همچنین دومین تولید کننده بزرگ دستگاه های نظافتی در جهان بعد از کشور آمریکا می باشد. شرکت RCM دارای کارمندان متخصص، زبده و کارآمد جهت انجام سریع و موثر خدمات بوده تا به خوبی بتواند به رقابت با دیگر شرکت ها بپردازد. تیم مهندسی و فنی آن نیز به خوبی شبکه فروش صادرات را همراهی نموده و خدمات خود را به کارشناسان فنی در سرتاسر دنیا ارائه می دهد. با بیش از 15000 قلم قطعات یدکی موجود در انبار های خود، این شرکت همچنین توانایی بالایی در ارائه خدمات پس از فروش به تمامی شعب خود در سرتاسر جهان دارد.