تجهیزات مواد شوینده صنعتی

مواد شوینده صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر یک ویژگی ها و کارایی مخصوص به خود را دارند. این شوینده ها با توجه به ماهیت ماده، جنس و ساختار سطحی که باید تمیز شوند، به شیوه های مختلف مصرف می شوند. یک ماده شوینده وظیفه دارد آلودگی را بدون آسیب رساندن به سطح پایه پاک نماید. بر همین اساس پس از انتخاب ماده ای متناسب و سازگار با جنس سطح و نوع آلودگی، باید به دقت به شیوه استفاده از آن ماده توجه نمود، زیرا که نحوه مصرف شوینده خود به تنهایی می تواند یک اصل مهم باشد. 

روش های مصرف مواد شوینده صنعتی

روش های به کارگیری مواد شوینده صنعتی به صورت دستی، مکانیزه و یا با استفاده از تی و اسپری می باشد. در روش دستی می توان ماده شوینده را بر روی سطح اسپری نمود و سپس با استفاده از تنظیف و یا پدهای مناسب به شستشوی سطح مورد نظر پرداخت. این روش بیشتر برای تمیز نمودن سطوح ناهموار مورد استفاده قرار می گیرد. برای شستشوی سطح زمین به وسیله ماده شوینده می توان از ابزارهایی مانند تی، دستگاه اسکرابر و دستگاه پولیشر بهره گرفت و این بستگی به نوع ماده دارد که کدام ابزار مناسب تر و بهتر است. دستگاه واترجت صنعتی از دیگر روش هایی است که می توان از یک ماده شوینده خاص برای هرچه تمیزتر شدن سطح یا قطعه آلوده بهره مند گردید.
هنگام استفاده از ماده شوینده به همراه واترجت صنعتی باید به ساختار دستگاه و توصیه های کارخانه های سازنده ماده شوینده و واترجت در ارتباط با نوع ماده شوینده قابل استفاده به همراه دستگاه توجه نمود تا صدمه ای به پمپ آن وارد نشود. 

تجهیزاتی یافت نشد . !!

دسترسی سریع به محصولات