تجهیزات سویپر صنعتی

سوییپر صنعتی دستگاهی کاربردی برای نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک انباشته بر روی سطوح کف می باشد. سویپر صنعتی های صنعتی بسته به نوع مدل دستگاه مجهز به یک یا دو برس دیسکی جانبی هستند. چرخش برس های جانبی دستگاه موجب هدایت آلاینده های انباشته به بخش میانی شده و در نهایت آلاینده های جمع شده در بخش میانی دستگاه توسط چرخش پاد ساعتگرد برس رولی مرکزی به داخل مخزن دستگاه منتقل می شود. یکی از بخش های اساسی در دستگاه های سویپر صنعتی صنعتی که نقش بسزایی در ممانعت از باز نشر ذرات ریز گرد و غبار در محیط دارد، سیستم فیلتراسیون دستگاه سویپر صنعتی می باشد. فیلتر نصب شده در داخل مخزن دستگاه با ممانعت از باز نشر ذرات گرد و غبار موجب بهبود و حفظ کیفیت هوای پیرامون می گردد. دستگاه های سویپر صنعتی صنعتی نیز همانند دیگر تجهیزات مکانیزه و صنعتی دارای قطعات مصرفی می باشند. مسلما تعویض به موقع قطعات مصرفی و نگهداری صحیح از آنها می تواند تاثیرات بسزایی در عملرکد بهینه دستگاه داشته باشد و عمر مفید آن را افزایش دهد. 

مسلما استفاده از برس های مناسب با جنس سطوح کف ضمن اینکه نتایج بهتری را حاصل می کند بلکه از کفپوش ها نیز محافظت نموده و مانع از ایجاد آسیب بر روی آنها می گردد. فلپ اطراف دستگاه از دیگر بخش های قابل تعویض و کاربردی می باشد که نقش مهم و کلیدی در کنترل و ممانعت از انتشار ذرات ریز و گرد و غبار ناشی از حرکت چرخشی برس های جانبی ایفا می نماید. مسلما مستهلک شدن فلپ های اطراف دستگاه موجب کاهش توانایی حفظ خلا و در نتیجه مکش ذرات گرد و غبار معلق در هوا می گردد. 


لازم به ذکر است که طراحی سویپر صنعتی های صنعتی به گونه ای می باشد که تعویض قطعات مصرفی به راحتی و بدون نیاز به ابزار خاص انجام شده و کاربر با یک دوره آموزش ساده به راحتی می توان عملیات تعویض قطعاتی چون برس های جانبی و برس رولی دستگاه را انجام دهد.

تجهیزاتی یافت نشد . !!