اسکرابر دستی زمین شور دستی

زمین شور دستی

زمین شور دستی
زمین شور های دستی یکی از پر کاربرد ترین ماشین آلات صنعتی نظافت می باشند که با استفاده از برس یا برس های دیسکی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح مانند لکه های روغنی و چرب و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را ساییده و از بین می برند. این دستگاه ها با استفاده از موتور مکنده و تی نصب شده در انتهای دستگاه آب آلوده ناشی از شستشو را مکش نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. نیرو محرکه زمین شور های دستی یا از طریق کاربر و یا از طریق موتور حرکتی به کار رفته در ساختار دستگاه تامین می شود. زمین شور های دستی گزینه مناسبی برای نظافت محیط هایی با مساحت محدود یا معابر باریک و متراکم می باشند.

ویژگی های دستگاه های زمین شور

سرعت و کیفیت نظافت با زمین شور های دستی بسیار بالاتر از شیوه های سنتی نظافت می باشد. کاربری آسان این کف شوی ها در کنار دیگر ویژگی های دستگاه، باعث افزایش محبوبیت این دستگاه ها در میان کاربران شده است.  کف شوی های دستی در مقایسه با کف شوی های سرنشین دار یا خودرویی ابعاد کوچکتری دارند. ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف و پهنای شستشوی دستگاه های کف شوی ارتباط مستقیمی با ابعاد دستگاه دارد. پهنای شستشوی کف شوی های دستی بین 35 تا 66 سانتیمتر بوده و ظرفیت مخازن آب آنها بین 10 تا 60 لیتر متغیر می باشد. مدل های بزرگ کف شوی دستی به منظور سهولت در حرکت دستگاه مجهز به موتور حرکتی می باشند. بدنه این دستگاه از جنس پلی اورتان فشرده بوده که موجب افزایش مقاومت دستگاه در برابر ضربات احتمالی می باشد.

منبع تغذیه زمین شور های دستی

از آنجایی که دستگاه های کف شوی معمولا برای نظافت سطوح داخلی به کار می روند، به منظور ممانعت از تولید گاز های سمی از انرژی الکتریکی استفاده می نمایند.  کف شوی های دستی از نظر نوع تامین انرزی الکتریکی به دو دسته کف شوی های دستی کابلی و کف شوی های دستی باتری دار تقسیم می شوند. استفاده از باتری در این دستگاه ها باعث افزایش چشمگیر وزن آنها در مقایسه با نمونه های کابلی می گردد.

مرتب سازی بر اساس :