جاروبرقی دائم کار جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار

جاروبرقی دائم کار

مکنده یکی از انواع ماشین آلات صنعتی می باشد که کاربرد گسترده ایی در صنایع داشته و بهترین گزینه برای انجام نظافت های سنگین صنعتی و جمع آوری ذرات گرد و غبار می باشد. سرعت مکش و قدرت مکش دو فاکتور مهم و کلیدی در جاروبرقی های صنعتی می باشند، افزایش سرعت مکش موجب افزایش سرعت انجام عملیات شده و افزایش قدرت مکش باعث افزایش توانایی دستگاه در مکش مواد چگال تر می شود. این دستگاه ها به واسطه استفاده از موتور های توربینی، در مقایسه به جاروبرقی های تجاری و نیمه صنعتی، توانایی و قدرت بالاتری در نظافت دارند، علاوه بر این، جاروبرقی های صنعتی به واسطه تجهیز به موتور های توربینی توانایی کار مداوم و پیوسته دارند. استفاده از پمپ های ساید چنل در دستگاه های مکنده موجب افزایش قدرت مکش در این دستگاه ها شده است.


استفاده از تعداد بیشتر موتور در جاروبرقی های صنعتی موجب افزایش سرعت مکش دستگاه شده و از این رو عملیات نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. استفاده از فولاد ضد زنگ در ساخت بدنه جاروبرقی های صنعتی موجب افزایش مقاومت آنها در شرایط سخت کاری و محیط های صنعتی شده است. استفاده از چرخ های بزرگ در این مدل از جاروبرقی ها موجب تسهیل در جا به جایی آنها شده است. جاروبرقی های صنعتی به منظور ممانعت از انتشار گرد و غبار مجهز به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند با وسعت بالا می باشند. بیشتر  مدل های مکنده به منظور افزایش قدرت جداسازی و طول عمر فیلتر دستگاه مجهز به سیستم سایکلون می باشد.


دستگاه های مکنده به واسطه استفاده از خرطومی ها و نازل های متنوع امکان دسترسی به نقاط دور از دسترس را برای کاربر فراهم می آورد. اغلب مدل های جاروبرقی های صنعتی علاوه بر جمع آوری ذرات خشک توانایی مکش مایعات را نیز دارند. استفاده از جاروبرقی های صنعتی به جای شیوه های سنتی نظافت نه تنها موجب افزایش کیفیت نظافتی و کاهش در زمان می شود، بلکه با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها خواهند داشت.

مرتب سازی بر اساس :