کارواش اتوماتیک سواری شوی

کارواش اتوماتیک سواری شوی

دستگاه کارواش اتوماتیک سواری شوی به منظور شستشوی مکانیزه سطح خودرو طراحی و تولید می شود. این دستگاه شستشوی ماشین با بهره گیری از سیستم های هوشمند کنترلی، قادر است بدون آسیب رساندن به وسیله نقلیه ، آن را شستشو نموده و در پایان، خشک نمایند. کارواش اتوماتیک سواری شوی به طور ویژه برای از بین بردن آلودگی های سطح ماشین های سواری طراحی شده است. ابعاد این دستگاه ها در تناسب با ابعاد وسایل نقلیه شخصی بوده، به طوری که برای خودروهای شاسی بلند نیز کاربردی می باشند. 


کارواش اتوماتیک


نحوه عملکرد کارواش اتوماتیک سواری شوی

در دستگاه شستشوی ماشین یا کارواش سواری شوی با ساختار دروازه ای، خودرو به صورت ثابت در محل مشخصی قرار گرفته و چارچوب دستگاه با حرکت بر روی ریل مخصوص آن در طول خودرو، عملیات شستشو و تمیز نمودن سطح آن را انجام می دهد. نازل های پاشش آب و مواد شوینده و نازل پاشش واکس به همراه سیستم های خشک کن بر روی این سیستم تعبیه شده اند که عملیات را به ترتیب انجام می دهند. تمامی عملیات از پیش شست و شو، برس زنی و آبکشی تا پاشش واکس و خشک نمودن سطح وسیله بدون دخالت دست و به طور هوشمند انجام می شود. کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای ، از نظر بازگشت سرمایه مقرون به صرفه بوده و به فضای بزرگی نیاز ندارند.


 دستگاه کارواش اتوماتیک


دستگاه شستشوی ماشین سواری ، دارای مزایای متعددی نسبت به روش های دستی می باشد. کیفیت بالای شستشو بدون ایجاد خش بر روی بدنه و همچنین سرعت بالای شست و شو در کم تر چند دقیقه از جمله مزیت های این دستگاه ها می باشد. سیستم پاشش واکس کارواش های اتوماتیک نیز موجب سریع تر خشک شدن سطح خودرو و کاهش جذب آلودگی بر روی آن می شود. دستگاه های کارواش اتوماتیک سواری شوی با امکان تجهیز به سیستم تصفیه آب، می توانند بخش زیادی از آب مصرفی را به چرخه فرآیند شستشو باز گردانند. بنابراین میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی نموده و با محیط زیست سازگارند. استفاده از آب خالص و تصفیه شده در مرحله آبکشی، از ایجاد لک بر روی شیشه ها و بدنه خودرو جلوگیری می نماید.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱