کارواش اتوماتیک سواری شوی کارواش تمام اتوماتیک سواری شوی

کارواش تمام اتوماتیک سواری شوی

کارواش تمام اتوماتیک سواری شوی

کارواش تمام اتوماتیک به منظور شستشوی مکانیزه سطح خودرو طراحی و تولید می شود. این دستگاه، با بهره گیری از سیستم های هوشمند کنترلی، قادرند بدون آسیب رساندن به وسیله، آنرا شستشو نموده و در پایان، خشک نمایند. کارواش تمام اتوماتیک بطور ویژه برای از بین بردن آلودگی های سطح ماشین های سواری طراحی شده است. ابعاد این دستگاه ها در تناسب با ابعاد وسایل نقیله شخصی بوده، بطوریکه برای خودروهای شاسی بلند نیز کاربردی می باشند. 

در کارواش سواری شوی با ساختار دروازه ای، خودرو بصورت ثابت در محل مشخصی قرار گرفته و چارچوب دستگاه با حرکت بر روی ریل مخصوص آن در طول خودرو، عملیات شستشو و تمیز نمودن سطح آن را انجام می دهد. نازل های پاشش آب و مواد شوینده و نازل پاشش واکس به همراه سیستم های خشک کن بر روی این سیستم تعبیه شده اند که عملیات را به ترتیب انجام می دهند. تمامی عملیات از پیش شست و شو، برس زنی و آبکشی تا پاشش واکس و خشک نمودن سطح وسیله بدون دخالت دست و بطور هوشمند انجام می شود. کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای، از نظر بازگشت سرمایه مقرون به صرفه بوده و به فضای بزرگی نیاز ندارند.

دستگاه شسشتوی ماشین سواری، دارای مزایای متعددی نسبت به روش های دستی می باشد. کیفیت بالای شستشو بدون ایجاد خش بر روی بدنه و همچنین سرعت بالای شست و شو در کم تر چند دقیقه از جمله مزیت های این دستگاه ها می باشد. سیستم پاشش واکس کارواش های اتوماتیک نیز موجب سریع تر خشک شدن سطح خودرو و کاهش جذب آلودگی بر روی آن می شود. کارواش های اتوماتیک سواری شوی با امکان تجهیز به سیستم تصفیه آب، می توانند بخش زیادی از آب مصرفی را به چرخه فرآیند شستشو باز گردانند. بنابراین میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی نموده و با محیط زیست سازگارند. استفاده از آب خالص و تصفیه شده در مرحله آبکشی، از ایجاد لک بر روی شیشه ها و بدنه خودرو جلوگیری می نماید.

مرتب سازی بر اساس :