کارواش اتوماتیک سنگین شوی کارواش سنگین شوی

کارواش سنگین شوی

کارواش سنگین شوی

کارواش سنگین شوی اتوماتیک، دستگاه هوشمند و پیشرفته ای است که بدون دخالت دست و با استفاده از سیستم های کنترلی، وسایل نقلیه را شستشو می نماید. مدل هایی از این دستگاه با ابعاد بزرگ برای شسشتوی وسایل نقلیه سنگین مانند اتوبوس، تریلی و کامیون طراحی و تولید شده است. کارواش سنگین شوی اتوماتیک سنگین شوی، بدنه و تمامی بخش های کناری و فوقانی ماشین های سنگین را با کیفیت بالا و در مدت زمان چند دقیقه شست و شو می دهد. برس های این دستگاه آلودگی ها را به خوبی از بین می برند و با استفاده از سیستم کنترلی هوشمند متناسب با ابعاد وسیله عقب و جلو می شوند.

کارواش سنگین شوی اتوماتیک سنگین شوی، عملیات شست و شو، برس زنی و آبکشی وسیله را به ترتیب و بر طبق یک سیستم کنترلی هوشمند انجام می دهد. کارواش سنگین شوی ماشین سنگین از سیستم ایمنی کنترل هوشمند فشار برس به بدنه بهره مند بوده و آسیبی به سطح بدنه خودرو نمی رساند. در کارواش سنگین شوی های دروازه ای مخصوص وسایل نقلیه سنگین، عملیات شست و شو با قرار گیری خودرو در یک مکان ثابت و حرکت تجهیزات بر روی ریل و طبق یک برنامه تنظیم شده، انجام می شود. 

دستگاه شستشوی وسایل نقلیه سنگین، دارای مزایای متعددی نسبت به روش های دستی می باشند. مزیت اصلی آن ها، سرعت بالا و صرفه جویی در وقت افراد می باشد. کیفیت بالای شستشو نیز موجب شده تا کارواش سنگین شوی ماشین سنگین تمامی آلودگی های سطح وسیله را بدون آسیب به دستگاه از بین ببرد. بعلاوه برس های با کیفیت از جنس های پلی اتیلن و یا فوم کارواش سنگین شوی اتوماتیک، با انعطاف پذیری بالا، به راحتی قادر به از بین بردن آلودگی های باقی مانده در نقاط کور و با دسترسی دشوار می باشند. کارواش سنگین شوی های ماشین سنگین با توجه به سرعت بالای شست و شو در تمیز نمو.دن سطح تعداد زیادی ماشین سنگین در روز بخصوص برای ناوگان های شهری بسیار مناسب و کاربردی اند.

مرتب سازی بر اساس :