اسکرابر خودرویی دستگاه اسکرابر خودرویی

دستگاه اسکرابر خودرویی

دستگاه اسکرابر خودرویی

استفاده از شیوه های نوین نظافت و به کار گیری ماشین آلات صنعتی، نه تنها موجب افزایش سرعت نظافت نسبت به شیوه های سنتی می شوند بلکه از کیفیت بالاتری نیز برخوردار هستند. پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه های کف شوی خودرویی بیشتر از نمونه های دستی بوده و از این رو گزینه مناسبی برای نظافت و شستشوی سطوح کف اماکن وسیع می باشند. دستگاه اسکرابر های خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با نشستن بر روی صندلی، دستگاه دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید. همین امر تاثیر بسزایی در افزایش توان کاری کاربر و ر نتیجه افزایش راندمان کاری دارد.


ویژگی های دستگاه دستگاه اسکرابر

از آنجایی که در مدل های خودرویی دستگاه کف شوی، اپراتور بر روی دستگاه نشسته و آن را هدایت می نماید، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای ادامه فعالیت خواهد داشت. از این رو دستگاه های خودرویی موجب افزایش بهره وری و راندمان کار می گردند. مدل های خودرویی با استفاده از دو برس دیسکی دوار، تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح مانند گرد و خاک، لکه های روغنی و چرب را شستشو داده و آب آلوده ناشی از شستشو را توسط تی و موتور مکنده به داخل مخزن آب کثیف انتقال می دهند. پهنای شستشو در دستگاه اسکرابر های خودرویی بین 66 تا 100 سانتیمتر متغیر بوده و ظرفیت مخازن آب تمیز و آب کثیف آنها، بین 70 تا 150 لیتر می باشد. پهنای شستشوی بیشتر به معنای سرعت بالاتر دستگاه در نظافت بوده و مخازن با ظرفیت بالاتر به معنای کاهش در دفعات تخلیه و تعویض آب مخازن در طول فرآیند شستشو می باشد که به واسطه کاهش در اتلاف زمان موجب تسریع در فرایند شستشو و نظافت می گردد. علاوه بر این طراحی دستگاه های دستگاه دستگاه اسکرابر به گونه ای می باشد که امکان حرکت و چرخش کامل دستگاه را در حداقل فضا برای کاربر مهیا نموده و همین امر موجب افزایش قدرت مانور و قابلیت جا به جایی دستگاه می گردد.


منبع تغذیه در دستگاه دستگاه اسکرابر

کف شوی های خودرویی نیز همانند کف شوی های دستی بیشتر برای نظافت سطوح کف اماکن سر پوشیده به کار می روند، از این رو به منظور اجتناب از تولید گاز های سمی در محیط و آلوده نمودن هوا، از انرژی الکتریکی ذخیره شده در باتری برای تامین نیروی حرکتی استفاده می نماید. علاوه بر این با توجه به اینکه در این مدل از دستگاه ها کاربر روی دستگاه اسکرابر نشسته و عملیات شستشو و نظافت را به انجام می رساند حضور کابل برق در محیط غیر معقول بوده و می تواند موجب محدودیت عملکرد و ایجاد مزاحمت برای افراد و دستگاه گردد. از این رو انرژی مورد نیاز این دستگاه ها مستقیما توسط باتری تامین می شود. عدم محدودیت دامنه حرکتی دستگاه به واسطه استفاده از باتری امکان شستشو و نظافت بخش های دور را نیز به راحتی مهیا می نماید.


مزایای استفاده از دستگاه های دستگاه دستگاه اسکرابر

استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت همانند دستگاه های دستگاه دستگاه اسکرابر موجب افزایش سرعت عملیات شستشو و نظافت می شود. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و همین امر از توزیع مجدد آلودگی ها به دیگر بخش ها ممانعت می نماید. به همین دلیل این دستگاه ها از استاندارد HACCP برخوردارند و علاوه بر کفشویی کامل محیط، موجب ضدعفونی شدن سطوح نیز خواهند شد. تجهیز این مدل از کفشوی ها به موتور های مکنده قدرتمند با مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد نموده و در نتیجه با یک عبور دستگاه از روی سطوح آلوده، سطوحی کاملا تمیز ، خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند. کاهش در مصرف اب و منابع انرژی از دیگر مزایای دستگاه های دستگاه اسکرابر خودرویی می باشد  که موجب کاهش در هزینه ها و سازگاری بالای این دستگاه ها با محیط زیست می گردد.


کاربرد های دستگاه دستگاه اسکرابر

در اماکنی که بتوان از هر دو دستگاه اسکرابر خودرویی دستی و مدل سرنشین دار کفشوی صنعتی استفاده کرد، بهتر است با خرید دستگاه دستگاه اسکرابر و کفشویی با آن به انجام امور نظافت سرعت بخشید. در همه مکان های وسیعی که دسترسی به پریز برق وجود ندارد یا وجود کابل بر روی سطوح ممکن است مشکل ساز شود، استفاده از دستگاه اسکرابر های بزرگ و سرنشین دار پیشنهاد می شود. برای مثال برخی از بخش ها و اماکنی که با استفاده از دستگاه دستگاه اسکرابر شستشوی بهینه را تجربه خواهند کرد عبارت اند از: پارکینگ ها، مجتع های تجاری و اداری، لابی مجتمع های مسکونی و برج ها،‌ فرودگاه و دیگر پایانه ها، نیروگاه، کارخانه های صنایعی مانند صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع شیمیایی، شیشه، پتروشیمی، پالایشگاه و...

مرتب سازی بر اساس :