اسکرابر سخت کار کفشوی سخت کار

کفشوی سخت کار

کفشوی سخت کار

وسعت بالای سطوح کف و حجم قابل توجه تردد در محیط‌های تجاری بزرگ همچون مراکز خرید چند طبقه و میزان بالای آلودگی و شرایط سخت کاری در محیط‌های صنعتی وسیع همچون کارخانه‌های فولاد و سیمان، بکارگیری رده ویژه‌ای از دستگاه‌های کفشوی یا کفشوی سخت کار صنعتی را در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف چنین محیط‌هایی ایجاب می‌نماید. این رده از کفشویهای خودرویی که با نام دستگاه‌های کفشوی یا Heavy-duty شناخته می‌شوند از لحاظ ساختار، اجزاء تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه با دیگر رده‌ها زمین شوی صنعتی می‌باشند اما به لحاظ دارا بودن طراحی کاملا صنعتی و بسیار مقاوم و همچنین کارایی بالاتر گزینه‌هایی ایده‌آل تر برای استفاده در محیط‌های دارای شرایط سخت کاری مانند اماکن صنعتی و تجاری بزرگ به شمار می‌آیند.


ویژگی‌های دستگاه‌های کفشوی

دستگاه کفشوی ویژگی هایی دارد که موجب متمایز شدن نسبت به سایر مدل های غیر سخت کار زمین شوی صنعتی می شود. همین ویژگی هایی که در ساختار کفشوی سخت کار های سخت کار و صنعتی وجود دارد، امکان استفاده از این دستگاه در محیط هایی با شرایط کاری سخت بدون آسیب به دستگاه را فراهم می سازد. مهم‌ترین ویژگی‌هایی که موجب تمایز دستگاه‌های کفشوی از دیگر رده‌های کفشوی می شوند عبارتند از:


مقاومت بی نظیر

در تولید دستگاه‌های کفشوی صنعتی سخت کار از مقاوم‌ترین مواد ممکن استفاده شده است که امکان استفاده از این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی را در شرایط سخت کاری شامل تعدد دفعات استفاده، طولانی بودن شیفت‌های کاری، سطوح کف بسیار آلوده، زبری و ناهمواری زمین فراهم می‌نماید. مقاومت بالای بخش‌های مختلف دستگاه‌های کفشوی تضمین کننده طول عمر بالای این رده بوده و از استهلاک زودهنگام دستگاه کفشور جلوگیری می‌نماید. مقاومت بالا به معنای هزینه سرویس و نگهداری کمتر است و اگرچه این رده از کفشویها در مقایسه با رده صنعتی و تجاری گران قیمت تر هستند اما هزینه مالکیت آنها کمتر بوده و در مجموع راهکاری مقرون به صرفه‌تر برای محیط‌هایی با شرایط کاری سخت به حساب می آیند.


کارایی بالا

کارخانه های صنعتی و تولیدی و همچنین مجتمع های اداری تجاری اکثرا وسیع بوده و یکی از مشکلاتی که نظافت در چنین اماکنی دارد،‌ طول کشیدن کفشوی سخت کار ی و ایجاد مزاحمت برای تردد بخصوص در پاساژ ها می شود. پهنای شستشوی وسیع تر و مخازن بزرگتر دستگاه‌های کفشوی دیگر ویژگی متمایزکننده این رده محسوب می‌شود که موجب کارایی چشمگیر این رده از کفشویها می‌گردد. هر چه کارایی دستگاه بالاتر باشد در یک بازه زمانی مفروض سطح وسیع تری را می تواند پوشش دهد. بدین ترتیب تعداد کفشویهای مورد نیاز برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در یک بازه زمانی معقول و به تبع آن نیروی انسانی مورد نیاز کاهش یافته و در نهایت علاوه بر کاهش مدت زمان شستشوی سطوح کف و سرعت بخشی به نظافت، هزینه‌ها کاهش می‌یابد. همچنین کارایی بالای این کفشوی ها و سریع انجام شدن کفشوی سخت کار ی، موجب فراهم شدن امکان نظافت در طول روز و حتی ساعات اوج تردد بدون ایجاد مزاحمت خواهد شد.

 

 قدرت تمیزکنندگی بیشتر

دستگاه‌های کفشوی به منظور فراهم نمودن بهترین نتایج نظافتی طراحی شده اند و در نتیجه تمام پارامترهای لازم برای افزایش قدرت تمیزکنندگی دستگاه در آن ها لحاظ شده است. فشار برس ها در این رده از کفشویها بالاتر بوده که این امر حذف آلودگی‌های سرسخت را تضمین می‌نماید. همچنین موتورهای مکنده قدرتمند و تی‌های سهمی شکل به کار رفته در این رده از کفشوی سخت کار های صنعتی مکش کامل آب و آلودگی را حتی به هنگام چرخش کامل دستگاه در گوشه های محیط تضمین می نماید. تی و موتور مکنده با طراحی حرفه ای و قدرتمند باعث خشک شدن سریع سطوح و جلوگیری از باقی ماندن آلودگی و آب بر روی سطوح هموار کف می شود.

مرتب سازی بر اساس :