اسکرابر سخت کار کف شوی صنعتی سخت کار

کف شوی صنعتی سخت کار

کف شوی صنعتی سخت کار

وسعت بالای سطوح کف و حجم قابل توجه تردد در محیط‌های تجاری بزرگ همچون مراکز خرید چند طبقه و میزان بالای آلودگی و شرایط سخت کاری در محیط‌های صنعتی وسیع همچون کارخانه‌ها فولاد و سیمان، بکارگیری رده ویژه‌ای از دستگاه‌های کف شوی صنعتی یا کفشوی صنعتی را در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف چنین محیط‌هایی ایجاب می‌نماید. این رده از کف شوی صنعتیهای خودرویی که با نام دستگاه‌های کف شوی صنعتی یا Heavy-duty شناخته می‌شوند از لحاظ ساختار، اجزاء تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه با دیگر رده‌ها زمین شوی صنعتی می‌باشند اما به لحاظ دارا بودن طراحی کاملا صنعتی و بسیار مقاوم و کارایی بالاتر گزینه‌هایی ایده‌آل تر برای استفاده در محیط‌های دارای شرایط سخت کاری به شمار می‌آیند.


ویژگی‌های دستگاه‌های کف شوی صنعتی

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که موجب تمایز دستگاه‌های کف شوی صنعتی از دیگر رده‌های کف شوی صنعتی می شوند عبارتند از:


مقاومت بی نظیر

در تولید دستگاه‌های کف شوی صنعتی صنعتی سخت کار از مقاوم‌ترین مواد ممکن استفاده شده است که امکان استفاده از این رده از دستگاه های کف شوی صنعتی سخت کار را در شرایط سخت کاری شامل تعدد دفعات استفاده، طولانی بودن شیفت‌های کاری، سطوح کف بسیار آلوده، زبری و ناهمواری زمین فراهم می‌نماید. مقاومت بالای بخش‌های مختلف دستگاه‌های کف شوی صنعتی تضمین کننده طول عمر بالای این رده بوده و از استهلاک زودهنگام دستگاه کفشور جلوگیری می‌نماید. مقاومت بالا به معنای هزینه سرویس و نگهداری کمتر است و اگرچه این رده از کف شوی صنعتیها در مقایسه با رده صنعتی و تجاری گرانقیمت تر هستند اما هزینه مالکیت آنها کمتر بوده و در مجموع راهکاری مقرون به صرفه‌تر برای محیط‌هایی با شرایط کاری سخت به حساب می آیند.


کارایی بالا

پهنای شستشوی وسیع تر و مخازن بزرگتر دستگاه‌های کف شوی صنعتی دیگر ویژگی متمایزکننده این رده محسوب می‌شود که موجب کارایی چشمگیر این رده از کف شوی صنعتیها می‌گردد. هر چه کارایی دستگاه بالاتر باشد در یک بازه زمانی مفروض سطح وسیع تری با می تواند پوشش دهد. بدین ترتیب تعداد کف شوی صنعتیهای مورد نیاز برای انجام عملیات شستشوی سطوح کف در یک بازه زمانی معقول و به تبع آن نیروی انسانی مورد نیاز کاهش یافته و هزینه‌ها کاهش می‌یابد.

 

 قدرت تمیزکنندگی بیشتر

دستگاه‌های کف شوی صنعتی به منظور فراهم نمودن بهترین نتایج نظافتی طراحی شده اند و در نتیجه تمام پارامترهای لازم برای افزایش قدرت تمیزکنندگی دستگاه در آنها لحاظ شده است. فشار برس ها در این رده از کف شوی صنعتیها بالاتر بوده که حذف آلودگی‌های سرسخت را تضمین می‌نماید. همچنین موتورهای مکنده قدرتمند و تی‌های سهمی شکل به کار رفته در این رده از کفشوی های صنعتی مکش کامل آب و آلودگی را حتی به هنگام چرخش کامل دستگاه تضمین نموده و باعث خشک شدن سریع سطوح و باقی ماندن سطح کاملا خشک و عاری از آلودگی می شود.


مرتب سازی بر اساس :