فرش و موکت شوی صنعتی دستگاه شستشوی فرش صنعتی

دستگاه شستشوی فرش صنعتی

دستگاه شستشوی فرش صنعتی

شستشوی موثر و باکیفیت سطوح کف نرم همانند فرش و موکت در محیط‌های پرتردد و دارای وسعت بالا در گرو استفاده از رده‌ای ویژه از دستگاه‌های دستگاه شستشوی فرش است که تحت عنوان دستگاه شستشوی فرش سخت کار شناخته می‌شوند. این رده از تجهیزات مکانیزه نظافتی در مقایسه با مدل‌های صنعتی متداول از پهنای کاری وسیع‌تر و مخازن آب تمیز و کثیف بزرگتر و در نتیجه کارایی بالاتری برخوردار می باشند. ساختار صنعتی و مقاومت بالای این رده از دستگاههای دستگاه شستشوی فرش امکان استفاده از آنها را بصورت روزانه فراهم نموده و کارایی بالای آنها شستشوی سریع فرش ها و موکت ها و خشک شدن سریع آنها به منظور استفاده مجدد را تضمین می‌نماید.


ویژگی‌‌های دستگاه‌های دستگاه شستشوی فرش سخت کار

دستگاه‌های دستگاه شستشوی فرش سخت کار به دلیل دارا بودن ویژگی‌های متمایزکننده زیر برای شستشوی سطوح نرم در محیط‌های پرتردد و وسیع مناسب‌تر می‌باشند.


تنوع مدل‌ها

تنوع مدل در رده سخت کار دستگاه‌های دستگاه شستشوی فرش در مقایسه با رده صنعتی معمول بیشتر است. برخلاف دستگاه‌های موکت شوی صنعتی متداول که غالبا در مدل‌های دستی و دارای کابل تولید می‌شوند، در رده سخت کار مدل‌های باتری دار و سرنشین دار (خودرویی) نیز عرضه می‌شوند. این دو ویژگی  با ایجاد شعاع عملیاتی وسیعتر برای دستگاه فرش شوی، امکان استفاده بی دردسر از آن را در محیط‌های وسیع و پرتردد فراهم می‌نماید.


دارا بودن دو حالت عملیاتی متفاوت

در دستگاه‌های دستگاه شستشوی فرش متعارف با تنظیم میزان پاشش محلول شوینده متناسب با نوع و میزان آلودگی می‌توان کیفیت شستشو را افزایش داد. اغلب مدل‌های رده سخت کار علاوه بر داشتن این ویژگی دارای قابلیت تغییر مدل عملیاتی می‌باشند و این دستگاه‌ها هم در حالت شستشوی روزانه سریع (با استفاده از رولر) و هم شستشوی عمیق (با استفاده از برس غلطکی) قابل استفاده هستند. برای تغییر برس به رولر و بالعکس نیاز به ابزار خاصی نمی‌باشد.


قدرت مکش بالا

مدل‌های دستگاه شستشوی فرش سخت کار ضمن داشتن موتورهای مکنده قدرتمند 2 یا 3 مرحله‌ای دارای دهانه یا نازل مکش در قسمت جلو و عقب برس یا رولر می‌باشند که امکان جمع آوری موثرتر آب و آلودگی را فراهم می نماید. به این ترتیب فرش یا موکت در فاصله بسیار کوتاهی پس از عملیات شستشو خشک شده و مجددا قابل استفاده می‌باشند.

مرتب سازی بر اساس :