واترجت آب سرد فشار قوی واترجت آب سرد فشار قوی

واترجت آب سرد فشار قوی

واترجت آب سرد فشار قوی

کارواش فشار قوی با استفاده از پاشش آب پر فشار بر روی سطوح انواع آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و توانایی ویژه ایی در نظافت و شستشوی انواع سطوح و تجهیزات دارند. ورودی آب، موتور، پمپ، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل پاشش اجزای اصلی دستگاه کارواش فشار قوی آب سرد می باشند. پمپ واترجت به عنوان اصلی ترین بخش دستگاه شوینده فشار قوی بوده و وظیفه افزایش فشار آب وارد شده به داخل دستگاه را بر عهده دارد. در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل های دستگاه بر روی سطوح هدف پاشش می شود.


واترجت های آب سرد فشار قوی در مدل ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند که هر یک از آنها کارآیی ویژه ایی دارند. از این رو در هنگام تهیه دستگاه شوینده فشار قوی آب سرد توجه به نوع آلاینده ها، جنس سطوح و فشار دستگاه می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب دستگاهی مناسب با نیاز های نظافتی بوده و در نهایت موجب افزایش بهره وری و راندمان کاری شود. موتور به کار رفته در بیشتر مدل های دستگاه واترجت آب سرد از نوع الکتریکی بوده و سطح صدای پایینی دارند. استفاده از انرژی الکتریکی و عدم تولید گاز های گلخانه ایی موجب سازگاری این دستگاه ها با محیط زیست شده است. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت آب سرد، فشار آب و سرعت یا دبی آب خروجی می باشد.


هر چه فشار آب خروجی بالاتر باشد توانایی دستگاه برای نظافت لایه های عمیق تر آلودگی بیشتر بوده و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و عملیات نظافتی در زمان کوتاه تری انجام می گیرد. اغلب شوینده های فشار قوی آب سرد مجهز به شیر تنظیم فشار بوده و مکان انتخاب فشار مناسب با نوع آلاینده ها و جنس سطوح را برای کاربر فراهم می آورد. دستگاه های شوینده فشار قوی به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه و یا ضد عفونی سطوح می توانند از مواد شوینده استفاده نمایند. 

مرتب سازی بر اساس :
1 2
1 2