واترجت آب گرم فشار قوی واترجت آب گرم فشار قوی

واترجت آب گرم فشار قوی

واترجت آب گرم فشار قوی

واترجت های فشار قوی آب گرم از جمله پر کاربرد ترین ماشین آلات مکانیزه برای نظافت می باشند. این دستگاه ها علاوه بر پاشش پر فشار آب، از حرارت های بالای آب نیز برای جداسازی آلاینده های چسبیده به سطوح استفاده نموده و از این رو توانایی ویژه ایی در نظافت و از بین بردن انواع آلودگی های چرب، روغنی، دوده و مانند اینها دارند. دستگاه های كارواش صنعتي علاوه بر ورودی آب، پمپ، موتور، شلنگ فشار قوی، لنس و نازل، به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم های گرمکن می باشند. پمپ دستگاه به عنوان اصلی ترین بخش واترجت آب گرم، فشار آب وارد شده به داخل دستگاه را افزایش می دهد. آب پر فشار خارج شده از پمپ، قبل از خروج از دستگاه و پاشش بر روی سطوح هدف، به منظور افزایش دمای آب، وارد سیستم گرمکن می شود.


از آنجایی که ورود آب داغ به داخل پمپ، به آن آسیب زده و موجب کاهش عمر مفید دستگاه واترجت می شود، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ قرار می گیرد. سرعت عبور آب از داخل سیستم گرمکن دستگاه واترجت آب گرم رابطه معکوسی با دمای آب خروجی دارد، به عبارت دیگر، هر چه سرعت عبور آب از داخل سیستم گرمکن کمتر باشد، دمای آب خروجی افزایش بیشتری داشته و هر چه سرعت عبور آب بیشتر باشد، افزایش دما کمتر خواهد خواهد بود. عبور آب از داخل سیستم گرمکن تا حدودی منجر به کاهش فشار آب می گردد. قابلیت تنظیم دما و فشار آب خروجی در واترجت های آب گرم از جمله ویژگی های این دستگاه می باشد. انتخاب حرارت و فشار مناسب تاثیر قابل ملاحظه ایی در افزایش بهره وری و کارآیی دستگاه داشته و مانع از ایجاد آسیب به سطوح می شود.


منبع تغذیه واترجت های آب گرم فشار قوی انرژی الکتریکی بوده و از این رو دستگاه هایی سازگار با محیط زیست می باشند. از آنجایی که دستگاه های كارواش صنعتي مجهز به سیستم گرمکن می باشد در مقایسه با واترجت های فشار قوی آب سرد ابعاد بزرگتر و وزن بیشتری داشته و از این رو به فضای بیشتری برای نگهداری نیاز دارند. قیمت این دستگاه ها از واترجت های آب سرد بیشتر بوده و هزینه های نگهداری و سرویس بالاتری نسبت به واترجت های آب سرد دارند.

مرتب سازی بر اساس :