مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی آب و خاک

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

جاروبرقی آب و خاک از جمله دستگاه های تخصصی در نظافت صنعتی می باشد که علاوه بر جمع آوری آلاینده های جامد قادر به جمع آوری مایعات آلوده نیز می باشد. قرار گیری دهانه مکش در زیر سیستم فیلتراسیون امکان جمع آوری و مکش آلاینده ها مایع را برای دستگاه مکنده امکان پذیر می نماید. این دستگاه های جاروبرقی صنعتی به واسطه طراحی منحصر به فرد و مخازن مقاوم در برابر خوردگی، کاربرد گسترده ایی در نظافت های صنعتی دارند. عملکرد این دستگاه ها قابل قیاس با انواع مکنده های آب و خاک خانگی و تجاری نبوده و حتی قدرت مکش بالاتری از نمونه های جاروبرقی صنعتی که تنها قادر به جمع آوری جامدات هستند، دارند. دستگاه های مکنده صنعتی به واسطه تجهیز به موتور های توربینی قادر به مکش مداوم حجم بالایی از آلاینده ها می باشند. استفاده از مکنده های تخصصی که توانایی جداسازی مایعات و جامدات را دارند، تا ۱۰ برابر سرعت عملیات نظافت را افزایش می دهند. از جمله دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:تجهیز دستگاه جاروبرقی صنعتی آب و خاک به شیر اطمینان

جاروبرقی صنعتیدستگاه های جاروبرقی صنعتی آب و خاک در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می شوند. در مدل های پیشرفته دستگاه جاروبرقی صنعتی علاوه بر مدار محافظ، از شیر اطمینان نیز به منظور محافظت از دستگاه استفاده می شود. شیر اطمینان مکش یکی از تجهیزات محافظتی در دستگاه های جاروبرقی صنعتی می باشد که از موتور در صورت مسدود شدن مسیر مکش حفاظت نموده و با باز نمودن مسیر جانبی برای ورود هوا امکان مکش آزادانه هوا را برای کاربر فراهم نموده و از افزایش حرارت در داخل موتور و در نتیجه اسیب های احتمالی ممانعت می نماید.
افزایش سرعت و سهولت در نظافت با جارو برقی صنعتی آب و خاک

جارو برقی صنعتیاستفاده از مکنده صنعتی در جمع آوری انواع آلاینده ها علاوه بر اینکه موجب سهولت در نظافت می شود بلکه روند جمع آوری آلاینده ها را نیز سرعت بخشیده و عملیات نظافت را در زمان کوتاه تری انجام می دهد. این دستگاه ها با جمع آوری کامل آلاینده ها و حذف گرد و غبار از محیط نه تنها جلوه های بصری را افزایش می دهد بلکه با حذف ذرات ریز گرد و غبار مانع از بروز بیماری های تنفسی در افراد حاضر در محیط می شود. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط می شوند، دستگاه های جاروبرقی صنعتی با مکش کامل آلاینده ها نه تنها عملیات نظافت را سرعت می بخشند بلکه با ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غبار، سلامت افراد حاضر در محیط را تضمین نموده و کیفیت هوای محیط را بهبود می بخشند.


علل محبوبیت جاروبرقی صنعتی آب و خاک

جارو برقی صنعتیدستگاه های مکنده صنعتی آب و خاک به واسطه توانایی های ویژه در جمع آوری انواع آلاینده ها، کاربرد گسترده ایی در صنایع گوناگون دارد، از جمله دلایل محبوبیت این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱-استفاده از چرخ های صنعتی و هرز گرد در دستگاه جاروبرقی امکان جا به جایی و نقل و انتقال آنها را تسهیل نموده است.

۲- دستگاه های جاروبرقی صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی انواع صنایع در توان های متفاوتی طراحی و تولید می شوند. این دستگاه ها با توان متفاوت ۲/۲ تا ۲۵ کیلو وات قابل ارائه می باشند.

۳- این دستگاه ها مجهز به نشانگر ظرفیت مخزن بوده و ظرفیت پر شده مخزن را نمایش می دهند.

۴- امکان تجهیز به فیلتر فلزی ثانویه، به منظور جداسازی ذرات معلق تا ۶ میکرون از مایعات آلوده

۵- تجهیز برخی از مدل ها به فیلتر پلی استر به منظور ممانعت از ورود ذرات ریز گرد و غبار به داخل موتور

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :