سهولت نظافت با استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی

۲۲ مرداد ۱۳۹۹

استفاده از تجهیزات و دستگاه های نظافت صنعتی برای سهولت انجام نظافت و کسب نتیجه بهتر میتواند اولین انتخاب صاحبان واحد های صنعتی و تجاری مختلف باشد. استفاده از روش های سنتی نظافت امروزه توان پاسخگویی به نیاز های نظافتی صنایع و کارگاه های تولیدی را ندارد، اما تجهیزات مکانیزه صنعتی بهترین و بالاترین کیفیت نظافت انواع نیاز های این صنایع را به آسانی برطرف میکند. شما به عنوان صاحب یک واحد صنعتی میتوانید با استفاده از این دستگاه های تخصصی نظافت در زمان و هزینه صرف شده برای انجام این امور صرفه جویی کنید.

تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتی

تجهیزات مختلفی که برای سهولت فرایند نظافت کارگاه یا کارخانه شما میشوند. در ادامه به بررسی پنج تجهیزات تخصصی نظافت صنعتی میپردازیم

اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتیممکن است با استفاده از یک تی، سطل آب و چند ساعت زمان قادر به نظافت فضای کوچک یک اداره بپردازید، اما اگر با فضایی بیشتر از ۱۰۰۰ متر مربع مساحت برای نظافت مواجه باشید، استفاده از یک زمینشوی مکانیزه راه کار مناسب و عاقلانه تری است. اسکرابر ها یا زمین شو های صنعتی از جمله تجهیزات مکانیزه نظافت هستند که در دو نوع دستی و سرنشین دار طراحی و تولید میشوند. بیشتر اسکرابر های صنعتی دارای باتری بوده و بدون نیاز به اتصال به برق و دردسر های وجود کابل میتوانید به نظافت محیط اطراف خود بپردازید. در استفاده از کفشوی صنعتی تنها کاری که کاربر در انجام آن دست دارد، هدایت دستگاه است، بدین ترتیب بدون صرف انرژی و زمان زیاد و تنها با استفاده از یک نفر، میتوانید به انجام نظافت فضای کاری پرداخته و از بالاترین استاندارد نظافت برخوردار شوید.

سوییپر صنعتی

جاروی شهری مکانیزهجارو کردن و جمع آوری ضایعات و مواد زاید از محیط های صنعتی اغلب با دشواری های زیادی مواجه است. بلند شدن گرد و خاک در هوای محیط، جمع نشدن کامل مواد و ذرات، سختی جابجایی و انتقال زباله ها از محیط به محل جمع آوری آنها از جمله این دشواری ها است. سوییپر یا جاروی خیابانی، در جمع آوری صحیح مواد زائد، گرد و غبار و ذرات ریز و نسبتا درشت به طور موثری عمل میکند و در نظافت سطوح مختلف بتن، سنگ، کاشی و سایر سطوح مناسب می باشد. استفاده از این تجهیزات مکانیزه نظافت، کارایی بالایی داشته و با مکش گرد و غبار و آلودگی ها توسط سیستم مکش تعبیه شده در برس ها، از پخش شدن خاک در هوای پیرامون جلوگیری میکند. سوییپر صنعتی با قابلیت راهبرد و هدایت آسان، سرعت و کیفیت نظافت محیط کار شما را به میزان چشمگیری بهبود میبخشد.

فرش شو و موکت شو ها

تجهیزات مکانیزه نظافت صنعتیبر خلاف ظاهر تمیز اکثر فرش ها و موکت ها، به دلیل استفاده های طولانی مدت و تردد افراد مختلف بر روی آنها، دارای بیشترین میزان آلودگی در بین تار و پود و الیاف خود هستند. تنها جارو کشیدن بر سطح فرش تمام آلودگی و گرد و خاک موجود در عمق الیاف آن را جمع آوری نمیکند. باقیماندن و انباشت این آلودگی ها فضای مناسب رشد باکتری ها و میکروب ها را فراهم می آورد. فرش شو و موکت شوی صنعتی با استفاده از برس چرخنده به عمق الیاف فرش نفوذ کرده، آلودگی های آن را جدا و توسط مکنده دستگاه جمع آوری میکند برس های فرش شوی ها به بافت و الیاف فرش آسیب نمیرسانند با این حال در جدا سازی و حذف آلاینده های آن بسیار کارآمد هستند، در نتیجه نظافت و تمیزی با کیفیت بسیار بالایی را برای فرشهایتان به همراه دارند.

تهیه یک فرش شوی مناسب، یک سرمایه گذاری بلند مدت برای حفظ نظافت، ارتقا سلامت افراد و کاهش هزینه ترمیم فرش ها در دراز مدت به حساب می آید.

واترجت صنعتی

شوینده فشار قویدر شستشوی سطوح هموار و ناهموار محیط های باز، استفاده از یک شوینده فشار قوی راهکاری مناسب و به صرفه است. نظافت سطوح وسیع بتنی، شستشوی تعداد زیادی خودرو های کوچک و بزرگ، رنگ بری، زنگ زدایی و رسوب زدایی از سطوح، گوشه ای از کاربرد های گسترده این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی است. بسته به نوع نظافت و فضای مورد استفاده میتوانید از انواع الکتریکی یا بنزینی واترجت های صنعتی استفاده کنید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان و ساده بوده و نیاز به آموزش کاربری خاصی نداد، از این رو افراد گوناگون میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. تنها نکته حائز اهمیت در هنگام استفاده از این دستگاه رعایت نکات و استفاده از تجهیزات ایمنی حین کار و انجام نظافت است.

جاروبرقی صنعتی آب و خاک

جاروبرقی صنعتیجاروبرقی ها از ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین دستگاه های نظافت هستند. این دستگاه نظافت صنعتی در رده های مختلف و برای کاربرد ها متنوع طراحی و تولید میشود. جاروبرقی ها برای جمع آوری مواد زائد، ضایعات تولیدات، آلاینده های با حرارت بالا، ذرات و غبارات سمی و قابل اشتعال و جابجایی مواد مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این دستگاه نظافتی آسان بوده و افراد مختلف میتوانند از آن برای انجام امور مختلف استفاده کنند.

تجهیزات نظافت صنعتی به صورت هدفمند برای صرفه جویی در زمان، هزینه و کاهش دردسر های امور نظافت طراحی و تولید شده اند، پس سرمایه گذاری بر روی این تجهیزات حرفه ای نظافت در فراهم آوردن یک محیط کار سالم، بهداشتی و ایمن برای کارمندان نقش به سزایی داشته و یک سرمایه گذاری بلند مدت و سود آور خواهد بود.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :