کارایی بی نظیر دستگاه سوییپر صنعتی در نظافت انبارها و کارخانه ها

۲۸ تیر ۱۳۹۵

در صنایع گوناگون به ویژه صنایع غذایی فرآیند نظافت و جمع آوری آلودگی های به وجود آمده به منظور فراهم ساختن محیطی سالم و ایمن، ضروری می باشد. انجام نظافت تنها به محیط خاصی محدود نمی شود و لازم است تمامی بخش های درونی و بیرونی تمیز گردد. در واحدهای صنعتی استفاده از تجهیزات مکانیزه نظافتی هم چون دستگاه سوییپر صنعتی متداول بوده و از آن جایی که این دستگاه دارای ساختاری صنعتی و مقاوم است، جهت به کارگیری در محیط های صنعتی بسیار مناسب خواهد. با بهره مندی از ابزارهای مکانیزه نظافتی حجم آلودگی های تولید شده به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و شرایط محیط کاری برای کارکنان امن تر و سالم تر می گردد.

 

عملکرد خیره کننده دستگاه سوییپر صنعتی در نظافت سطح زمین

دستگاه های سوییپر صنعتی با برخورداری از دو سیستم مکانیکی و مکشی محیطی به دور از آلودگی و گرد و غبار فراهم می کند و عملکردی قدرتمند و سریع ارائه می دهد. سوییپر خودرویی قابل تنظیم بوده و کاربر به آسانی کنترل و راهبری آن را در دست می گیرد. در سوییپرهای سرنشین دار کاربر به طور کامل بر محیط اطراف تسلط داشته و با دارا بودن دید کافی علاوه بر آن که تمامی بخش های محیط نظافت می شود، سطح ایمنی افزایش یافته و از بروز خطرات احتمالی جلوگیری به عمل می آید.

 

 

 

 

نظافت انبار و سوله

نظافت انبارها و سوله های صنعتی از مهم ترین کاربردهای دستگاه های سوییپر است که آلودگی های سطوح کف سالن ها و محوطه های بیرونی را حذف می گرداند. در انبارها به دلیل جا به جایی محصولات و نشت مواد از بسته بندی ها گرد و خاک و آلودگی در محیط انتشار پیدا می کند و با استفاده از جاروب صنعتی فرآیند نظافت به خوبی انجام می پذیرد. سوییپرها در مدل های دارای موتور الکتریکی ارائه شده اند که با هر بار شارژ شدن زمان زیادی را به نظافت می پردازند و از طرف دیگر جهت به کارگیری در محیط های بسته بسیار مناسب هستند.

 

 

 

 

طراحی و ابعاد سوییپر

با توجه به این که در بسیاری از محیط ها محدودیت فضا وجود دارد، بنابراین دستگاه های سوییپر صنعتی دارای طراحی منسجمی هستند که حرکت و جا به جایی آن را آسان ساخته و به این ماشین نظافتی قدرت مانور بالا بخشیده است. سویپرهایی با ابعاد بزرگ تر کارایی بی نظیر و سرعت عمل بسیار بالایی دارند که جهت نظافت محوطه های وسیع در کارخانه ها، انبارها، سوله های صنعتی و … بسیار مناسب و کارآمد هستند.

 

 

 

 

دستگاه سوییپر صنعتی و انواع آن

دستگاه های سوییپر از لحاظ منبع تغذیه به دو دسته الکتریکی و بنزینی (یا دیزلی) تقسیم بندی می شوند که هر یک دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فردی می باشند که متناسب با شرایط محیط کاری و مورد استفاده قرار می گیرند. جاروب محوطه در مقیاس های بزرگ و کوچک ساخته شده اند که از توانایی کارکرد بالایی برخوردار هستند. این دستگاه ها برای نظافت سطوح آسفالتی، بتنی، سیمانی، اپوکسی و … به کار می روند و به طور استاندارد به یک برس رولی در بخش مرکزی و دو برس جانبی تجهیز گردیده اند.

 

 

 

 

عملکرد دوگانه

در محیط های پر گرد و خاک حرکت سویپر صنعتی و چرخش برس های آن باعث انتشار گرد و غبار در هوا خواهد شد و به همین دلیل بر روی برس های جانبی و مرکزی دریچه هایی برای مکش هوا تعبیه گردیده است تا علاوه بر انجام عملیات برس زنی گرد و غبار ناشی از برس زنی به وسیله سیستم مکنده دستگاه مکش شود. به این ترتیب با به کارگیری جاروی صنعتی زباله های بزرگ تر و گرد و خاک جمع آوری و پاک سازی می گردند. در کنار سیستم مکشی محافظ هایی از جنس لاستیک در اطراف دستگاه قرار داده شده است تا مانع از پراکنده شدن گرد و خاک شود.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :