اخبار

برگزاری نمایشگاه ایران بیوتی ۲۰۲۱ در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

در دو سال اخیر نمایشگاه ایران بیوتی به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیر برگزار شده است. امسال نیز تصمیم بر آن شده است تا نمایشگاه ایران بیوتی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه در مکان برگذاری نمایشگاه های بین المللی ایران برپا شود. هدف این نمایشگاه معرفی محصولات شوینده و پاک کننده صنعتی و تجهیزات مختلف نظافت صنعتی می باشد. نمایشگاه مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی تهران (ایران بیوتی) یکی از بزرگترین و پرمخاطب ترین نمایشگاه های تخصصی در زمینه مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و سلولزی در منطقه می باشد که هر ساله با حضور گسترده شرکت های مطرح خارجی و داخلی از جمله شرکت ابراهیم برگزار و فرصت مناسبی را جهت ایجاد ارتباط، معرفی محصولات به مجموعه ها و صنایع مختلف است.

حضور شرکت ابراهیم در نمایشگاه ایران بیوتی ۲۰۲۱

شرکت ابراهیم با سه دهه سابقه فعالیت در زمینه تجهیزات نظافت مکانیزه و مواد شوینده مرتبط با این حوزه یکی از فعالان حوزه نظافت صنعتی محسوب شده و در نمایشگاه ایران بیوتی ۲۰۲۱ مشارکت دارد. این مجموعه با ارائه انواع مواد شوینده صنعتی تولید داخل، از بزرگترین ارائه دهندگان این محصولات نظافت و شوینده های صنعتی می باشد. حضور این شرکت در نمایشگاه ایران بیوتی ۲۰۲۱ و تجربه بالای فعالیت در زمینه نظافت مکانیزه صنعتی، تجهیزات و مواد شوینده موقیعت مناسبی برای عقد قرارداد مجموعه های تجاری و صنعتی جهت بهره مندی از تجهیزات و دستگاه ها و شوینده های صنعتی ارائه شده توسط شرکت ابراهیم خواهد بود.

ارائه محصولات با کیفیت و خدمات برتر نظافتی از اصلی ترین اهداف مجموعه ابراهیم است و این امر با اهداف برگذاری نمایشگاه ایران بیوتی هم راستا می باشد. از این رو معرفی انواع محصولات شوینده و پاک کننده صنعتی در این نمایشگاه میتواند فرصت مناسبی برای شناخت شوینده های صنعتی کارآمد و شرکت های ارائه دهنده این محصولات باشد.

نمایشگاه ایران بیوتی 2021

انواع شوینده های صنعتی

بکار گیری شوینده های صنعتی در موارد نظافت مجموعه های تجاری و صنایع میتواند کیفیت نظافت را ارتقا داده و در بالا بردن سطح سلامت و بهداشت مجموعه ها تاثیر گذار خواهد بود. شوینده هایی همچون انواع جرم زدا ها و چربی زدا ها، واکس ها و براق کننده ها، شوینده های فرش و موکت و ضدعفونی کننده ها در موارد مختلف نظافت مجموعه های اداری، تجاری، خدماتی و صنعتی قابل استفاده خواهند بود.

استفاده از مواد شوینده مناسب جهت برطرف نمودن آلودگی های مختلف میتواند از بروز آسیب در سطوح جلوگیری نموده و کیفیت بالایی در نظافت آلودگی های مورد نظر ارائه دهد. این امر در کاهش هزینه های نگهداری و نظافت سطوح و تجهیزات تاثیر گذار خواهد بود.

این مطلب را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا