کاربردها و مصارف گوناگون دستگاه واترجت صنعتی

۲۳ تیر ۱۳۹۵

واترجت صنعتی دستگاهی است که اساس طراحی آن بر پایه از بین بردن آلودگی های سخت استوار می باشد و در عین حال به این نکته توجه شده است که به سطح آسیبی وارد نشود. به طور کلی از میان برداشتن انواع آلودگی های یک سطح به ویژه سطوح ظریف و حساس هم چون بدنه خودرو، نمای ساختمان، قطعات و تأسیسات صنعتی و … یکی از چالش های بزرگ در امر نظافت به شمار آمده و گاهی به فرآیندی سخت و دشوار تبدیل می شود. دستگاه های شوینده فشار قوی به عنوان یک رده صنعتی و سخت در محیط های گوناگون صنعتی و غیر صنعتی، این ماموریت را به درستی به انجام رسانده و علاوه بر آن قابلیت شستشوی نقاطی با دسترسی محدود را دارا می باشند.

 

کاربردهای متنوع دستگاه واترجت صنعتی

کاربرد انواع واترجت صنعتی

کاربردهای واترجت صنعتی

واتر جت صنعتی در بسیاری از صنایع سنگین و سبک مورد استفاده قرار می گیرد و در دیگر مراکز تجاری، تفریحی، درمانی و … نیز کاربرد دارد. شوینده فشار قوی آب را با فشار بالا پاشش کرده و سبب کنده شدن سریع آلودگی ها از سطوح می گردد. کاربردهای فروان شوینده فشار قوی آن را به یک دستگاه پر طرفدار و مفید تبدیل نموده است که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می پردازیم.

 

 

 

 

 

 

 

لایه برداری

لایه برداری با واترجت صنعتی

لایه برداری

در بسیاری از مواقع آلودگی های یک سطح خشک و چسبناک هستند که از بین بردن آن ها با روش های متداول امکان پذیر نبوده و یا با مشکلاتی همراه خواهد بود. نحوه عملکرد واترجت صنعتی به گونه ای است که با پاشش آب آلودگی ها را نرم تر کرده و حذف آن ها را آسان تر می سازد. در اغلب موارد در صنایع مختلف آلاینده های انباشته شده به شکلی کاملاً نامطلوب و نامطبوع هستند که بهترین و کارآمدترین شیوه برای از بین بردن آن ها استفاده از دستگاه واترجت صنعتی خواهد بود که شستشو را به طور کامل و مطلوب به انجام می رساند. به منظور حذف لایه های سخت هم چون رنگ، زنگ زدگی، نقاشی روی دیوارها و …. سندبلاست به عنوان ابزاری بسیار مفید و کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش مقدار کمی ماده ساینده مانند ماسه به همراه آب بر روی سطح پاشش می شود و لایه های سخت را جدا کرده و سطوح را آماده سازی می کند.

 

 

 

 

حذف آلودگی چرب و روغنی

حذف آلاینده چرب و روغنی با واترجت صنعتی

حذف آلاینده چرب و روغنی

آلودگی های چرب و روغنی پاک سازی و نظافت سطوح را با دشواری مواجه می کنند. وجود این آلودگی ها در صنایع کارکرد تجهیزات را مختل کرده و علاوه بر آن یکی از عوامل مؤثر در جذب گرد و غبار و انباشت هر چه بیشتر آلودگی ها است. دستگاه های کارواش صنعتی آب گرم که به منظور شستشوی آلودگی های چرب ارائه شده اند، با پاشش جریان پر فشار آب با دمای بالا با سرعت بالا و کیفیتی خیره کننده سطوح را شستشو داده و صدمه ای به آن وارد نخواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

شستشو و رسوب زدایی تجهیزات صنعتی

رسوب زدایی تجهیزات صنعتی

رسوب زدایی تجهیزات صنعتی

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کاربردهای واترجت ها، شستشوی تجهیزات و قطعات صنعتی می باشد. عملکرد مطلوب تأسیسات صنعتی در گرو سالم بودن تجهیزات مانند لوله ها، قطعات و دیگر اجزا است که شستشوی صحیح و به موقع این تجهیزات سبب کاهش میزان استهلاک و بهبود عملکرد آن ها می گردد. به این ترتیب با استفاده از واترجت صنعتی و نیروی حاصل از جریان آب پر فشار، تجهیزات پاک سازی می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

شستشوی نما

شستشوی نما با کارواش صنعتی

شستشوی نما

نمای ساختمان ها از جمله سطوحی هستند دسترسی به آن ها دشوار بوده و حتی نظافت آن با شیوه های نادرست خطراتی در پی داشته باشد. در کنار واترجت های صنعتی تجهیزات ویژه ای عرضه می گردد که عملکرد دستگاه را بهبود می بخشد. به عنوان مثال لنس تلسکوپی یکی از این ابزارها می باشد به دلیل دارا بودن قابلیت افزایش طول که شستشوی نمای ساختمان ها را بدون نیاز به استفاده از بالابر و یا داربست، انجام می دهد. لوازم جانبی واتر جت صنعتی بسته به نوع عملیات انتخاب می گردد.

 

 

 

 

 

 

ویژگی واترجت صنعتی آب گرم

دستگاه واترجت آب گرم

واترجت آب گرم

شوینده های فشار قوی در مدل های گوناگون و با فشارهای عملیاتی مختلف طراحی و به بازار عرضه شده اند. به این ترتیب این تجهیزات در هر محیطی به انجام ماموریت های نظافتی می پردازند و بالاترین سطح کارایی را ارائه می نماید. می دانیم که نظافت و شستشو با آب گرم به شیوه مؤثرتری انجام می پذیرد. واترجت های آب گرم در مدل های پرتابل و تریلر ساخته شده است. تریلرهای جهت شستشو در محیط های شهری به کار می روند و از قدرت و مقاومت بسیار بالا برخوردار هستند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :