نقش فرش شوی صنعتی در هوای سالم محیط کار

۲۵ تیر ۱۳۹۹

فرش ها از اصلی ترین لوازم خانگی هستند که علاوه بر منازل، در محیط هایی همچون مساجد، هتل ها و بعضی دفاتر کار مورد استفاده قرار میگیرند. آنها به ایجاد یک محیط دنج در خانه کمک میکنند و حتی میتوانند زیبایی خاصی در دکوراسیون داخلی اضافه کنند. با این حال، از جمله بخش هایی هستند که به ندرت در هنگام نظافت، به صورت اصولی و درست مورد توجه ما قرار میگیرند. در مقایسه با سایر مبلمان، فرش ها به دلیل ساختارشان بیشتر آلودگی ها و گرد و خاک به خودشان جذب میکنند. این آلودگی ها در تار و پود فرش رخنه کرده به سادگی از آن جدا نمیشوند. در اینجا یک فرش شوی صنعتی میتواند به کمک شما بیاید. استفاده از دستگاه شستشوی فرش نه تنها ظاهر فرش را تمیز میکند، بلکه مزایای سلامتی بسیاری نیز به همراه دارد.

فرش شوی صنعتی

نقش فرش شوی صنعتی در هوای سالم محیط کار

دستگاه شستشوی فرش و موکت، دستگاهی مکانیزه و قابل حمل است که میتواند عملیات شستشوی فرش را به شیوه ای سریع و با کیفیت بالا نسبت به روش های دستی و سنتی انجام دهد. شستشوی فرش با این دستگاه در سه مرحله پاشش آب و مواد شوینده، برس زنی غلتکی و مکش آلودگی ها صورت میگیرد. پاشش کنترل شده محلول آب و مواد شوینده موجب کاهش میزان مصرف آب و شوینده شده و کاهش هزینه ها را به دنبال خواهد داشت. برس رولی در فرش شوی صنعتی با خارج کردن کامل گرد و غبار و آلودگی ها از تار و پود فرش کیفیت نظافت آن را تضمین کرده و همچنین از آسیب دیدن آن جلوگیری میکند. این دستگاه با مجهز بودن به سامانه مکش عملیات شستشوی فرش را در محیطی که در آن قرار دارد امکان پذیر کرده و سرعت خشک شدن فرش را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش میدهد. دستگاه شستشوی فرش و موکت صنعتی یک ابزار مناسب جهت نظافت مساجد، خانه ها، هتل ها، خوابگاه ها و دفاتر کار به حساب می آید.

برطرف کردن آلودگی هوای محیط کار

ممکن است برایتان سوال شود شستشوی فرش، چگونه به هوای تمیز محیط کار منجر میشود؟ فرش ها به دلیل ساختار و نوع بافتشان در به دام انداختن آلاینده های هوا مانند گرد و غبار و ذرات ریز معلق در هوا بسیار عالی عمل میکنند. وقتی شما روی فرش قدم میزنید، این ذرات بسیار ریز در هوای خانه که از آن تنفس میکنید پراکنده میشوند. اگر در منزل یا محل کارتان تهویه مناسب نداشته باشید این ذرات میتوانند در دراز مدت بر کیفیت هوا و در نتیجه آن سلامت شما تاثیر منفی داشته باشند. دستگاه فرش شوی صنعتی با نظافت عمیق و با کیفیت تار و پود فرش، به شما، خانواده و یا کارمندانتان کمک میکند تا در هوای بدون آلودگی بهتر نفس بکشید.

از بین بردن میکروب ها و کنه ها

خیلی افراد اینطور تصور میکنند که نظافت فرش ها با جاروبرقی کافی است و آلودگی ها را برطرف میکند. اما میکروب ها و موجودات ریز پنهان شده در تار و پود آن از بین نرفته و در جای خود باقی خواهند ماند. فرش میتواند خانه میلیون ها کنه، میکروب و باکتری های مختلف باشد. الیاف آن زمینه مناسب رشد و پرورش این دسته موجودات را فراهم میکند. در این بین ممکن است برخی افراد حاضر در محیط دچار واکنش های آلرژیک و بیماری های جدی شوند. دستگاه شستشوی فرش صنعتی با بکار گیری برس های استوانه ای چرخنده باکتری ها و موجودات ریز که در تار و پود فرش جای گرفته اند را از آن جدا کرده و از بین میبرد. تمیز کردن مرتب فرش ها، آنها را از آلاینده ها و میکروب می رهاند. تنها با یک بار شستشوی حرفه ای فرش ها بوی بد و باکتری ها را از آن جدا میکند و با حذف رطوبت اضافی از الیاف آن از رشد باکتری ها جلوگیری میکند.

شستشوی فرش ها علاوه بر زیبایی فضا، یک هوای سالم برای شما، عزیزان و یا همکارانتان فراهم میکند. اگر تا امروز فکر میکردید با جاروبرقی کشیدن میتوانید فرش ها را به صورت کامل تمیز کنید، حالا میدانید با دستگاه فرش شوی صنعتی میتوانید، حرفه ای تر و با کیفیت بسیار بالا نظافت فرش های خود را انجام دهید.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :