سوییپر ، دستگاه نظافتی ایده آل برای محیط های صنعتی

۲۷ مرداد ۱۳۹۸

امروزه دستگاه های نظافت صنعتی برای نظافت و شستشوی بهینه سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها علاوه بر اینکه سرعت و کیفیت نظافت را بالا می برند، موجب آسان شدن عملیات پاکیزه سازی محیط می گردد. دستگاه سوییپر صنعتی برای عمل جاروب و جمع آوری آلودگی های خشک و دستگاه اسکرابر صنعتی برای شستشو و خشک کردن سطوح کف مورد استفاده قرار می گیرند. سوییپر و اسکرابر دارای دو رده بندی هدایت دستی و خودرویی هستند که متناسب با محیط باید انتخاب شوند. مدل های سرنشین دار برای محیط هایی با وسعت بالا مورد استفاده قرار می گیرند و عمل نظافت و شستشو را با سرعت بالا و به آسانی انجام می دهد. در ادامه مزایای مختلف دستگاه سوییپر بیان شده است.

 

عملکرد دستگاه سوییپر صنعتی

همانطور که گفته شد دستگاه سوییپر دارای دو رده بندی اصلی سوییپر دستی و سوییپر سرنشین دار می باشد. هدایت سوییپر دستی بدین گونه است که کاربر آن را به صورت دستی از پشت هدایت می کند. اما برای هدایت سوییپر سرنشین دار، کاربر همانند خودرو بر پشت آن نشسته و به راحتی عملیات نظافت را انجام می دهد. دستگاه جاروب صنعتی  دارای دو یا سه برس دیسکی جانبی می باشد که آلودگی ها و ضایعات را به سمت مرکز دستگاه جمع آوری می کند. سپس برس مرکزی که از نوع غلطکی می باشد به همراه سامانه مکش ضایعات و گرد و خاک را به درون مخزن دستگاه می ریزد. جاروب صنعتی دارای پهنای نظافت بالایی است به همین دلیل در محیط هایی با وسعت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین ویژگی های دستگاه جاروب صنعتی می توان به کیفیت و سرعت بالای نظافت اشاره نمود. همچنین به وسیله این دستگاه افراد مربوط به امور نظافتی، هیچ گونه خستگی در هنگام نظافت نخواهند داشت.

 

مزایای سوییپر سرنشین دار

بنابر دلایل گفته شده استفاده از دستگاه های سوییپر در نظافت محیط های مختلف بسیار کارآمد خواهد بود. استفاده از این دستگاه ها برای نظافت محیط های وسیع و محوطه های بزرگ دارای مزایای متعددی است که در ادامه ذکر شده اند.

بهره وری بالا

سوییپر خودرویی به دلیل پهنای نظافت بالایی که دارد موجب نظافت سریع محیط های وسیع می گردد. کیفیت و سرعت نظافت به وسیله این دستگاه از روش های دیگر و حتی سوییپر دستی نیز بسیار بیشتر ی باشد. قدرت بالا در جمع آوری آلودگی ها باعث می شود با یک بار عبور دستگاه بتواند مواد را به خوبی جمع آوری نماید و نیاز به بازگشت مجدد نباشد.

راحتی و ایمنی کاربر

جاروب خیابانی باید دارای ساختاری ایمن برای کاربر باشد به گونه ای که در هنگام کار با آن هیچ گونه خطری کاربر را تهدید ننماید. همچنین کاربر پس از استفاده طولانی مدت از دستگاه احساس خستگی نمی نماید. علاوه بر این دید مناسب کاربر نسبت به محیط از جمله مزایای جاروب صنعتی محسوب می شود. تمامی کلید های کنترلی دستگاه کاملا در دسترس بوده و کاربر به راحتی از آن ها استفاده می نماید.

سازگار با محیط زیست

استفاده از دستگاه مکانیزه برای نظافت و شستشوی محیط ها موجب صرفه جویی در انرژی و همچنین صرفه جویی در مصرف آب می گردد. وجود فیلتر در دستگاه های جاروی شهری موجب می شود ضایعات به طور کامل جمع آوری گردد و از بازگشت مجدد گرد و غبار به محیط جلوگیری می نماید.

قدرت مانور بالا

دستگاه های نظافتی معمولا دارای ابعاد استانداردی هستند که در تمامی محیط ها قابل استفاده باشند. جاروی شهری نیز دارای ابعاد و پهنای نظافت استاندارد است که باعث می شود در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و برای دور زدن نیاز به فضای زیادی نداشته باشد. همچنین برس های جانبی موجب نظافت کناره ها نیز می شوند.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :