اهمیت کاربرد کف شور صنعتی در نظافت و مزایای آن

۲۹ آبان ۱۳۹۹

دستگاه کف شور صنعتی یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات نظافتی مورد استفاده در صنایع گوناگون است. این دستگاه نظافت مکانیزه با توانایی شستشو و خشک کردن سطوح یکی از کارآمد ترین راهکار های نظافت مکانیزه می باشد. در محیط صنایع، مراکز تجاری و خدماتی، استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی میتواند کیفیت بالای نظافت را به همراه داشته باشد. تنوع تولید و طراحی این دستگاه مکانیزه نظافت استفاده و کاربرد آن در محیط های گوناگون و شرایط مختلف را امکان پذیر نموده است. به کار گیری دستگاه کف شوی صنعتی در مراکز تجاری میتواند مزایای بسیاری برای صاحبان آنها داشته باشد. انتخاب دستگاه مناسب نظافت و شستشوی سطوح میتواند از هزینه های هنگفت نظافت در مجتمع های تجاری جلوگیری نماید.

اهمیت استفاده از کف شور صنعتی و تجهیزات مکانیزه نظافت

دستگاه کف شور صنعتی

حفظ نظافت محیط های تجاری و بخش های مختلف آن ها جهت ارتقا سطح سلامت و رعایت اصول بهداشتی در آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. به کار گیری روش های قدیمی و دستی در نظافت محوطه ها و راهرو های مجتمع های تجاری، فرایند نظافت را زمان بر، خسته کننده و با کیفیت پایین به انجام میرساند. با استفاده از این روش ها کاربر مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی برای انجام نظافت بوده و در نهایت کیفیت مطلوبی از آن کسب نخواهد کرد. این در حالی است که کاربرد تجهیزات نظافت سطوح کف مکانیزه همچون کف شور صنعتی یا اسکرابر میتواند سرعت و کیفیت بالای نظافت را تضمین نماید.

افزایش سطح بهداشت محیط های تجاری، سلامت مشتریان و مراجعین را به همراه داشته و میتواند رضایتمندی آنها را بالا ببرد. این امر در بهبود نام تجاری و کسب و کار های حاضر در مجتمع منجر میشود. استفاده از کف شور صنعتی میتواند این امکان را برای شما فراهم کند تا با استفاده از آن نظافت راهرو ها، سالن هار گسترده، سرویس های بهداشتی و سایر نقاط را به شکلی بهینه و مطلوب به انجام برسانید.

مزایای استفاده از کف شور صنعتی

تجهیزات نظافت مکانیزه کف که جهت شستشوی بهینه سطوح تجاری، اداری به کار میروند میتوانند مزایای بسیاری برای این محیط ها به همراه خواهد داشت. در ادامه به برخی از مزایای کاربرد دستگاه کف شور صنعتی اشاره می نماییم.

ارتقا کیفیت سلامت و افزایش استاندارد ها

دستگاه های نظافت مکانیزه و کف شور صنعتی میتواند با استفاده از تکنولوژی ها و فناوری های به روز میتواند کیفیت بهینه فرایند نظافت را تضمین نماید. این دستگاه کف شور با مجهز بودن به برس چرخشی و سرعت چرخش بالا آلودگی ها را از سطح جدا نموده و میتواند توسط سیستم مکنده سطح را به طور کامل خشک نماید. این امر باعث افزایش کیفیت نظافت و ایمنی محیط میگردد. به کار گیری کف شور صنعتی نظافت با ارتقا کیفیت نظافت محیط در بالا بردن استاندارد های سلامت محیط تجاری برای مراجعین و مشتریان تاثیر گذاری بالایی دارد.

داشتن ابعاد و طراحی مناسب

کف شور صنعتی سرنشین دارتنوع در طراحی و ابعاد گوناگون کف شور های صنعتی آنها را به دستگاه های مناسب و کارآمد برای انجام فرایند نظافت در محیط های گوناگون نموده است. اسکرابر های با ابعاد کوچک در نظافت محیط های متراکم و کم وسعت مانند راهرو ها، سرویس های بهداشتی و اتاق ها مورد استفاده قرار گرفته شود. همچنین در کف شوی سرنشین دار که با ابعاد بزرگتر طراحی میشوند، امکان نظافت سطوح و محوطه های وسیع برای کاربران فراهم می آید که و کاربر میتواند به راحتی برا نظافت از دستگاه استفاده نماید.

مانور پذیری بالا و کاربرد آسان

انواع دستگاه کف شور صنعتی با ابعاد و طراحی گوناگون، مانور پذیری بالایی داشته و میتواند فرایند نظافت محیط را به انجام میرسانند. این تجهیزات کاربری آسانی داشته و نیاز به آموزش خاص نداشته از این رو به راحتی توسط افراد قابل استفاده خواهند بود. تولید دستگاه اسکرابر در مدل های برقی و باتری دار، باعث شده این دستگاه در محیط های گوناگون به راحتی مورد استفاده قرار میگیرند. دستگاه های باتری دار به علت عدم وجود کابل مانور پذیری بیشتری داشته در حالیکه کف شور های برقی صنعتی میتوانند بدون محدودیت زمانی و نگرانی از میزان شارژ مورد استفاده قرار گیرند.

چرا کف شور های صنعتی نسبت به روش های نظافت دستی موثرتر هستند؟

کف شور های صنعتی به دلیل توانایی جدا نمودن و پاک کردن بهینه و جمع آوری آلودگی ها از سطوح به صورت هم زمان، سرعت نظافت را افزایش می دهند. داشتن مخازن جداگانه آب تمیز و آب آلوده در کف شور صنعتی از استفاده مجدد آب آلوده برای شستشوی سطح و انتشار و گسترش آلودگی ها جلوگیری می نماید. پاشش هوشمند ماده شوینده و آب، باعث کاهش مصرف آنها شده و هزینه های شستشوی سطح را پایین می آورد. جمع آوری بهینه آب و آلودگی باقیمانده از نظافت سطح، از لغزندگی سطح بعد از نظافت جلوگیری کرده و میتواند به میزان زیادی در ارتقا ایمنی سطوح بعد از شستشو تاثیر بگذارد. به کار گیری زمین شوی صنعتی در ساعات اداری و زمان حضور مراجعین، مزاحمتی برای افراد ایجاد نمیکند و بدون بوجود آوردن جلوه نامناسب حین نظافت سطوح، نظافت و بهداشت محیط را افزایش می دهد.

دیدگاه ها

نام :
ایمیل :
وب سایت :
متن پیام :