1 2 3
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

کفشوی

کفشوی صنعتی چیست ؟

کفشوی یا زمین شوی صنعتی یک ابزار مکانیزه، حرفه ای و تخصصی جهت انجام شستشو و خشک کردن سطح زمین است که این دو عملیات را به طور هم زمان به انجام رسانده و اساس عملکرد دستگاه کفشوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر بر پایه سامانه برس زنی، سامانه پاشش آب و مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف استوار می باشد. برس ماشین کف شوی صنعتی با سرعت زیاد می چرخد و آلودگی های چسبیده به سطح زمین را جدا کرده و در همان زمان با حرکت دورانی برس، آب پاکیزه از مخزن آب تمیز بر روی سطح زمین پاشش می گردد.


 کفشوی یا زمین شوی صنعتی چیست


 هم زمان با فرآیند شستشو، آب کثیف و آلودگی های باقی مانده توسط تی لاستیکی تعبیه شده در قسمت عقب دستگاه کفشوی برقی جمع آوری شده و از طریق سامانه مکش که شامل موتور مکنده و شیلنگ مکش است، به سمت مخزن آب کثیف فرستاده می شود و در نتیجه سطح زمین تمیز، درخشان و خشک خواهد شد. مزیت وجود مخازن مجزای آب تمیز و کثیف در ماشین کف شور صنعتی یا دستگاه اسکرابر این است که این مخازن از ورود آب آلوده به چرخه شستشو و انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری می نمایند.

چرا باید از دستگاه کفشوی صنعتی استفاده کنید؟

دستگاه کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم در ابعاد و مدل های متنوعی طراحی و روانه بازار می شوند و همین امر موجب گشته که بتوان در بسیاری از محیط های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، درمانی، ورزشی، صنعتی و... از دستگاه اسكرابر صنعتی جهت نظافت و شستشوی سطح زمین با هر جنس و نوعی از کف پوش استفاده نمود. در یک محیط امکان دارد به دلیل تراکم وسایل و تجهیزات قدرت مانور محیط پایین باشد و یا یک محیط گسترده باشد، برای همه این فضاها با هر قدرت مانور و وسعتی به دلیل تنوع در محصولات ارائه شده، می توان از دستگاه شستشوی کف یا دستگاه کفشور صنعتی بهره مند شد. بهره گیری از ماشین زمین شوی صنعتی مزیت های فراوانی به همراه دارد که از جمله آن می توان به افزایش سرعت شستشو، کاهش هزینه های مربوط به نظافت، افزایش قابل توجه کیفیت شستشو، کاهش مصرف آب، سازگاری با محیط زیست به دلیل کاهش مصرف مواد شوینده و .... اشاره کرد. به علاوه این دستگاه های مکانیزه کف شوی صنعتی از کاربری آسان برخوردار هستند و عموم کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود؛ هم چنین ساختار و کارکرد ماشین زمین شوی صنعتی کاملاً ایمن بوده و در محیط هایی با حساسیت بالای ایمنی و بهداشتی با اطمینان مورد استفاده قرار می گیرد.


 کفشوی صنعتی دستی در گالری ماشین

کفشوی ها در چه مدل هایی تولید می شوند؟

تفاوت وسعت، قدرت مانور، مشخصات محیطی و سطح بهداشت مورد نیاز در محیط های گوناگون، لزوم استفاده از دستگاه های زمین شوی صنعتی با مشخصه های متفاوت را ایجاب می نماید. سودمندی یک دستگاه کف شور و کارایی ماشین شستشوی کف در یک محیط معین، نه تنها به پهنای شستشو و ظرفیت مخازن آن، بلکه به مشخصه هایی همچون نوع هدایت، منبع تغذیه بستگی دارد و با انتخاب یک دستگاه اسکرابر درست و مناسب می توان به سطح بهداشت مورد نظر دست یافت. بر این اساس می توان این دستگاه ها را بر اساس پارامترهای زیر تقسیم بندی نمود. نوع طراحی و ظرفیت دستگاه، بر قیمت کفشوی تاثیر می گذارند.


انواع کفشوی صنعتی از نظر نوع هدایت

نوع هدایت ماشین زمین شوی صنعتی یا ماشین کف شور غالباً بر ابعاد دستگاه کف شوی صنعتی ، پهنای شستشو و ظرفیت مخازن تاثیرگذار بوده و همچنین از لحاظ انرژی صرف شده توسط کاربر و بازده وی مهم می باشد. بر این اساس دستگاه زمین شور صنعتی به دو دسته اصلی تقسیم بندی می شوند

 • کفشوی دستی
 • کفشوی صنعتی سرنشین دار

این تقسیم بندی بر انتخاب دستگاه نظافتی صحیح و مناسب تأثیر بسیار مهمی دارد.


 اسکرابر صنعتی

کفشوی دستی چیست؟

در این نوع کف شوی صنعتی یا دستگاه شستشوی کف، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و ضمن حرکت دستگاه زمین شوی صنعتی را در جهت مورد نظر هدایت می نماید. مدل های دستگاه کفشور دستی معمولاً به صورت منسجم و با ابعاد فشرده طراحی و تولید می شوند و در نتیجه برای کاربرد در محیط های با وسعت کم و متوسط و کاربرد در فضاهایی همانند راهرو مناسب می باشند. طراحی فشرده این دستگاه کفشور صنعتی یا ماشین شستشوی کف، قابلیت مانور لازم را برای کاربرد دستگاه اسکرابر در فضاهایی با تراکم بالای موانع محیطی همانند کلاس های درس و ... فراهم می نماید. از دستگاه های اسكرابر صنعتی دستی علاوه بر فضاهای کوچک در محیط های دارای وسعت بالا به عنوان مکمل برای دستگاه های کفشوی خودرویی استفاده می شود.


کف شوی صنعتی مناسب محیط های اداری

کفشوی سرنشین دار چیست؟

کفشوی سرنشین دار یا اسکرابر خودرویی مدل کارآمدی از ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی است که در آن فضایی برای نشستن کاربر و هدایت دستگاه همانند یک خودرو در نظر گرفته شده است. میزان انرژی مصرف شده توسط کاربر و خستگی وی هنگام کاربرد کفشوی خودرویی به حداقل رسیده و بازدهی وی به نحو چشمگیری افزایش می یابد. طراحی اسكرابر سرنشین دار امکان بهره گیری دستگاه از پهنای شستشوی وسیع تر و مخازنی بزرگ تر نسبت به مدل های دستی را فراهم می آورد. این رده از دستگاه های زمین شوی صنعتی معمولاً برای فضاهای دارای وسعت بالا مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شرایط یک محیط به گونه ای باشد که امکان بهره مندی از هر دو کف شوی صنعتی دستی و سرنشین دار وجود داشته باشد، به کارگیری دستگاه زمین شور سرنشین دار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر خواهد بود.


زمین شوی صنعتی باتری دار سرنشین دار

انواع کفشوی صنعتی از نظر منبع تغذیه

نوع منبع تغذیه کفشوی صنعتی یا ماشین کف شور بر روی قدرت مانور دستگاه ماشین شستشوی کف و مشخصه های فنی سامانه های عملگر آن و حتی قیمت دستگاه کفشور صنعتی تاثیرگذار می باشد. همچنین مشخصه های همچون وجود رمپ و سطوح شیبدار، سهولت دسترسی به پریز برق، وجود یا عدم وجود سیستم تهویه مناسب هنگام انتخاب دستگاه شستشوی کف یا زمین شوی صنعتی با نوع خاص منبع تغذیه باید مورد توجه قرار گیرد.

 • کفشوی برقی
 • کفشوی باتری دار
 • دستگاه کف شور دیزلی

ماشین زمین شوی صنعتی از لحاظ نوع منبع تغذیه به دو دسته اصلی تقسیم می شود:


کفشوی برقی چه ویژگی هایی دارد؟

الکتریسیته یک منبع انرژی پاک و بدون آلودگی و قابل اطمینان می باشد که به دلیل سهولت دسترسی، هزینه مقرون به صرفه و عدم ایجاد هیچ گونه آلودگی غالباً به عنوان منبع تغذیه برای دستگاه اسکرابر انتخاب می گردد. با توجه به این که دستگاه های اسكرابر صنعتی به طور معمول در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرند، مشکلی از لحاظ ایجاد دود و آلودگی به وجود نخواهد آمد. موتورهای الکتریکی تأمین کننده انرژی مورد نیاز دستگاه های زمین شوی صنعتی یا اسکرابر صنعتی، از طریق باتری یا اتصال مستقیم به جریان برق شهری نیروی مورد نیاز ماشین شستشوی کف را تامین می نمایند. بدین ترتیب ماشین کف شور الکتریکی خود به دو دسته کف شوی باتری دار و کف شوی برقی (کابلی) تقسیم می شوند. در دستگاه های باتری دار محدودیت کابل برق و لزوم دسترسی به پریز برق حذف شده است در مقابل این نوع دستگاه شستشوی کف به دلیل اتصال پیوسته به منبع برق مشکل اتمام شارژ باتری را نداشته و موتورهای الکتریکی قدرتمندتری در مقایسه با مدل های کف شوی صنعتی باتری دار مشابه داشته و امکان بهره گیری از سامانه های برس زنی و مکش قوی تر را فراهم می نمایند. با توجه به محیط و نوع کاربرد دستگاه های زمین شوی صنعتی دستی، امکان طراحی و تولید دستگاه اسکرابر در هر دو ورژن کابلی و باتری دار وجود دارد. دستگاه های کفشوی خودرویی به دلیل محدودیت در دسترسی به پریز برق در محیط های دارای وسعت بالا تنها به صورت مدل های باتری دار عرضه می شوند.


کفشور صنعتی برقی

منبع تغذیه کفشوی دستی

دستگاه های کف شوی صنعتی دستی در مدل های کفشوی باطری دار و برقی طراحی و تولید شده اند. هر یک از اسکرابر های کابلی دارای مدل مشابه باتری دار هستند و با توجه به شرایط محیطی و امکانات پیش رو زمین شوی صنعتی مورد نظر انتخاب می گردد.


منبع تغذیه کفشوی سرنشین دار

منبع تأمین انرژی ماشین زمین شوی صنعتی خودرویی همواره از نوع باتری است تا ماشین شستشوی کف یا دستگاه کف شور محدودیت های کابل برق را نداشته باشد و بتواند آزادانه در محیط حرکت نماید.


کفشوی های عمل کننده با سوخت فسیلی

در برخی موارد دسترسی به منبع الکتریکی وجود ندارد و همچنین بهره گیری از دستگاه اسکرابر با قدرت بالاتر به خاطر حجم آلودگی الزامی است، برای رفع این نیاز که بیشتر در محیط های صنعتی مشاهده می شود، از ماشین های زمین شوی مجهز به موتورهای عمل کننده با سوخت های فسیلی همانند بنزین، دیزل و LPG استفاده می شود.


کف شور صنعتی باطری دار سرنشین دار مجتمع های تجاری

انواع کفشوی صنعتی از نظر امکانات و مشخصه های ویژه

استفاده از ورژن های استاندارد دستگاه های اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم در اغلب محیط ها به خوبی پاسخگوی نیاز نظافتی می باشد. اما اضافه شدن برخی امکانات و تجهیزات خاص به دستگاه کفشور صنعتی می تواند سودمندی این تجهیزات را هنگام کاربرد در محیط های ویژه افزایش دهد. این ویژگی ها، قابلیت ها و مشخصه ها، در تنوع قیمت کف شوی صنعتی یا اسكرابر موثر هستند که میتوانند در افزایش کیفیت عملکرد دستگاه نیز تاثیر گذار باشند. سه دسته مهم از ماشین کف شور دارای امکانات خاص عبارت اند از:


کفشوی بیمارستانی

این رده از ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی برای کاربرد در محیط های نیازمند، سطح بالای بهداشت طراحی و تولید شده اند. در تولید مخازن این دستگاه زمین شور از مواد آنتی باکتریال استفاده شده است و خاصیت ضد باکتری دستگاه یک ویژگی دائمی آن محسوب می شود. وجود افزودنی های آنتی باکتریال در ماده سازنده مخازن موجب از بین رفتن 99/9 % باکتری و میکروب ها ظرف مدت سه روز شده و از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا جلو گیری می نماید. همچنین موتورهای به کار رفته در مدل های دستگاه اسکرابر بیمارستانی به دلیل اهمیت آرامش در محیط هایی مانند بیمارستان ها، درمانگاه ها، سرای سالمندان و ... دارای عملکرد با سطح صدای بسیار پایین می باشد.


کف شوی دستی بیمارستانی

کفشوی مجهز به موتور جلوبرنده

در کف شوی صنعتی دستی در مدل های مختلف باتری دار یا برقی نیروی لازم برای حرکت رو به جلوی دستگاه اسکرابر ، توسط چرخش برس و نیروی وارد شده از سمت کاربر تأمین می شود، اما تجهیز ماشین دستگاه کفشور صنعتی به موتور جلوبرنده قدرت حرکتی دستگاه را افزایش داده، موجب افزایش سهولت حرکت آن روی سطوح شیبدار و رمپ ها شده و خستگی کاربر را در هنگام کار با دستگاه کف شور کاهش می دهد. از طرف دیگر موتور جلو برنده سرعت حرکت دستگاه اسكرابر را ثابت نگه می دارد که در نتیجه سبب شستشوی یکنواخت و افزایش کیفیت تمیزی می شود. همچنین وجود موتور حرکتی در ماشین شستشوی کف، امکان تنظیم سرعت حرکت ماشین کف شوی صنعتی را فراهم نموده و کارایی دستگاه را افزایش می دهد.


زمین شوی صنعتی باتری دار

کفشوی کم صدا

دستگاه های کفشوی صنعتی کم صدا یا silent در مقایسه با مدل های مشابه استاندارد دارای عملکرد کم صداتری می باشند. در نتیجه امکان استفاده از این نوع دستگاه اسکرابر در طول شبانه روز و ساعات کاری نیز وجود دارد. این دستگاه های زمین شوی صنعتی به ویژه برای کاربرد در محیط های آموزشی و اداری گزینه ای مطلوب به شمار می آیند.


ویژگی های یک کفشوی صنعتی با کیفیت و سخت کار چیست؟

به طور کلی تمامی دستگاه های کفشوی صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی موجود در بازار از لحاظ بخش های تشکیل دهنده و نحوه عملکرد مشابه می باشند اما ویژگی های خاص دستگاه های کفشوی صنعتی یا ماشین کف شور تولید شده توسط کمپانی های معتبر و شناخته شده، این ماشین زمین شوی صنعتی را از سایر مدل های مشابه متمایز می نماید. ویژگی های متمایز کننده یک زمین شوی صنعتی کارآمد عبارت اند از:


دستگاه کفشوی صنعتی چیست

دارا بودن طراحی سخت کار صنعتی

دستگاه زمین شوی صنعتی برقی یا کفشوی الکتریکی یا دیزلی یک ابزار نظافتی تخصصی است که به منظور استفاده روزانه و پیوسته در عملیات نظافت و شستشوی سطوح کف تولید شده است بنابراین طراحی کفشوی صنعتی به شکل یک ابزار سخت کار و صنعتی دارای اهمیت بالایی می باشد. در دستگاه اسکرابر صنعتی و سخت کار تا حد امکان از مکانیزم های عملگر مکانیکی به جای سیستم های الکترونیکی پیچیده و ظریف استفاده شده است در نتیجه میزان خرابی و استهلاک در این دستگاه ها پایین بوده و ماشین شستشوی کف دارای طول عمر بالایی می باشد. قیمت دستگاه کفشور صنعتی سخت کار نسبت به نمونه های معمولی و رایج تر آن بالا تر است، اما این تجهیزات میتوانند در موقعیت ها و شرایط کاری سنگین، عملکرد بهتری از خود به جا بگذارند. وجود مکانیزم های مکانیکی همچون اهرم های کنترل تی و برس نه تنها میزان خرابی و استهلاک ماشین زمین شوی یا اسكرابر را کاهش می دهد بلکه باعث افزایش سهولت کاربری می گردد به طوری که صفحه کنترل دستگاه کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی سخت کار کاملاً ساده و قابل فهم بوده و کاربری با کمترین میزان مهارت و تجربه نیز به سادگی و پس از یک آموزش مقدماتی می تواند از دستگاه شستشوی کف یا زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم استفاده نماید.


کف شور صنعتی مناسب پارکینگ

قطعات با کیفیت

خطای انسانی هنگام به کار بردن دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی اجتناب ناپذیر است. بنابراین برس، تی و حتی بدنه دستگاه همراه در معرض آسیب دیدگی به دلیل برخوردهای ناخواسته با اشیاء و موانع واقع در محیط هستند. در صورتی که بدنه زمین شوی صنعتی برس و تی آن دارای مقاومت کافی نباشند در مدت زمان کوتاهی دفرمه شده و عملکرد بهینه خود را از دست می دهند. دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کف شوی صنعتی باکیفیت دارای بدنه های دو جداره تولید شده از پلاستیک فشرده و مقاوم، شاسی تی فولادی و سری های برس مقاوم هستند تا بخش های ذکر شده به راحتی دچار آسیب و دفرمگی نشوند. اضافه کردن سپرها و استوانه های ضربه گیر به کفشوی صنعتی تاثیر به سزایی در کاهش آسیب های وارده به دستگاه رمین شور در برخوردهای ناخواسته و تصادفی و حفظ عملکرد بهینه بخش های مختلف اسکرابر صنعتی دارد.


 کفشوی برقی

عملکرد مناسب بخش خشک کن

یکی از مهمترین مزایای استفاده از زمین شور صنعتی یا دستگاه کف شوی صنعتی انجام عملیات شستشو و خشک کردن سطوح کف به صورت همزمان است. بنابراین عملکرد مناسب تی و جمع آوری کامل آب و آلودگی باقیمانده توسط دستگاه اسکرابر دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد. طراحی نامناسب تی و عدم تماس کامل آن با سطح زمین موجب عملکرد ضعیف آن می شود. سیستم نصب تی و نحوه حرکت آن باید به گونه ای باشد که تی بتواند کاملا مطابق با حرکات دستگاه شستشوی کف یا اسكرابر حرکت نماید. به این ترتیب تی حتی هنگام چرخش دستگاه زمین شوی صنعتی نیز به نحو مناسب عمل کرده و هیچ گونه رد و رطوبت بر جای نمی گذارد. همچنین وجود شاسی تی فولادی و چرخ های محافظ بر روی دستگاه شستشوی کف ضمن محافظت از تی در برابر ضربات خارجی موجب تماس کامل تی با سطح زمین و مکش کامل می شود.


دستگاه کفشوی

سهولت دسترسی و نظافت آسان مخازن

مخازن ماشین کف شوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی پس از هر بار استفاده باید کاملاً تخلیه شده و به دقت مورد نظافت و شستشو قرار گیرند. عدم شستشو و تخلیه مناسب مخزن آب کثیف دستگاه اسکرابر موجب باقی مانده آب و آلودگی در اتصالات و زوایای آن شده و در طولانی مدت خود تبدیل به یک عامل انتشار آلودگی می شود. بنابراین سهولت دسترسی به مخازن کفشوی صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی و امکان تخلیه و نظافت کامل آن ها دارای اهمیت بالایی می باشد. زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم سخت کار با ساختار مکانیکی به شکلی طراحی شده است که به راحتی می توان به بخش های داخلی ماشین شستشوی کف و مخازن دسترسی پیدا نمود، که این موضوع فرآیند تعمیر و نگهداری و نظافت مخازن را آسان می سازد.

باتری های باکیفیت

برخلاف تجهیزاتی که در آن ها باتری تنها نقش استارتر را دارد در ماشین کفشور صنعتی یا اسکرابر صنعتی باتری دار، باتری تنها تأمین کننده نیروی مورد نیاز برای عملکرد دستگاه اسکرابر است. بنابراین کیفیت باتری در دستگاه کفشوی شارژی بسیار مهم می باشد. بهترین نوع باتری های قابل استفاده برای دستگاه های زمین شوی صنعتی باتری های ژل هستند که بدون نیاز به سرویس و نگهداری بوده و دارای زمان شارژدهی بالا می باشند. مانور پذیری بالا تر و عدم وجود محدودیت حرکتی به علت وجود کابل برق، از مزیت ها و برتری های این رده زمین شوی نسبت به  کفشوی برقی می باشد. لازم به ذکر است که قیمت کف شوی صنعتی باتری دار در مقایسه با نمونه های برقی آن بالاتر بوده و عملکرد بهتری در محیط خواهند داشت.


دستگاه اسکرابر سالن

مزایای خرید کفشوی صنعتی چیست؟

استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی در عملیات شستشوی کف دارای مزایای متعدد است که مهم ترین آن ها عبارت اند از:

 • افزایش کیفیت شستشو
 • افزایش سرعت شستشو
 • خشک کردن سریع سطوح کف
 • افزایش طول عمر کفپوش
 • افزایش سطح بهداشت محیط
 • حفظ سلامت کاربر
 • تناسب قیمت کف شوی صنعتی با ویژگی های عملکرد دستگاه و کاهش هزینه ها

ارتقای کیفیت شستشو

هنگام استفاده از دستگاه کفشوی صنعتی برس های دستگاه زمین شوی صنعتی همانند دستگاه پولیشر با بهره مندی از فشار و سرعت چرخش بالا به خوبی هر گونه آلودگی را از سطح جدا می نمایند. از سوی دیگر الیاف برس در خلل و فرج و شیارها و درزها نفوذ کرده و آلودگی ها را به نحو موثر از آن ها خارج می نمایند. همچنین وجود مخازن مجزا در دستگاه های کفشوی صنعتی یا کفشور صنعتی از ترکیب شدن محلول شوینده و آلودگی جمع آوری شده جلوگیری کرده و مانع از انتقال آلودگی می شود. موارد ذکر شده در مجموع به افزایش کیفیت شستشوی کفپوش ها با دستگاه کفشور صنعتی کمک می نمایند.


کاهش زمان شستشو

استفاده از دستگاه اسکرابر برقی صنعتی یا زمین شوی برقی به عنوان یک ابزار مکانیزه به دلیل کیفیت بالای شستشو و عدم نیاز به صرف زمان زیاد در شستشوی سطوح کف، سرعت عملیات را به میزان قابل توجه در مقایسه با به کارگیری روش های سنتی افزایش می دهد. استفاده از این اسكرابر موجب بهینه شدن فرآیند شستشو و عدم ایجاد مزاحمت در زمان نظافت و شستشوی سطوح کف می گردد. از این رو می توان در صورت نیاز در طول روز و موازی با دیگر فرآیندهای صنعتی به شستشوی سطوح کف توسط دستگاه کف شوی صنعتی یا ماشین کف شور پرداخت.


دستگاه شستشوی زمین

خشک کردن سطوح در حین شستشو

دستگاه کفشوی صنعتی یا زمین شوی صنعتی عملیات شستشو و خشک کردن سطح را به صورت همزمان انجام داده و در نتیجه از صرف زمان و انرژی برای خشک کردن سطح پس از عملیات شستشو جلوگیری کرده و همچنین خطرات پیرامون مرطوب باقی ماندن سطح را کاهش می دهد. با خشک شدن سریع سطح نه تنها خطر سر خوردن و لغزش افراد کاهش می یابد بلکه احتمال آلوده شدن مجدد سطح نیز کاهش می یابد زیرا سطوح مرطوب بیش از سطوح خشک مستعد پذیرش آلودگی می باشند.


حفظ کیفیت و بالا بردن طول عمر کفپوش

کفشوی یا ماشین زمین شوی صنعتی به عنوان یک دستگاه نظافت صنعتی مهم و پرکاربرد انواع آلودگی های موجود بر روی سطح را به نحو موثر جدا و جمع آوری می نماید. در نتیجه عوامل کدر کننده و از بین برنده جلا و زیبایی کف پوش حذف می شوند. همچنین هنگام استفاده از دستگاه شستشوی کف ، مواد شوینده به میزان کم و کنترل شده بر روی سطوح کف پاشش می شوند که خود در حفظ کیفیت و سلامت کفپوش موثر است. جمع آوری کامل آب باقیمانده توسط دستگاه کفشور صنعتی نیز از باقی ماندن آن در درزها و شیارها و نفوذ به لایه های زیرین و مشکلات متعاقب جلوگیری می نماید. بدین ترتیب با استفاده از اسکرابر صنعتی عمر کفپوش افزایش می یابد.


زمینشور صنعتی

ارتقای سطح بهداشت محیط

هنگام استفاده از دستگاه شستشوی زمین یا اسکرابر سالن آلودگی به نحو مؤثر از محیط حذف شده و همچنین با جمع آوری کامل آب باقی مانده و آلودگی از حفرات و درزها و شیارها از انباشت آلودگی و تبدیل این نقاط به مرکز رشد و انتشار میکروب ها و باکتری ها جلوگیری می شود. سیستم برس زنی دستگاه اسکرابر صنعتی یا ماشین کف شور صنعتی کمک می کند الیاف برس در میان درزها و بندهای سطوح نفوذ پیدا کند و آلودگی های قدیمی و به دام افتاده در این نواحی را جدا ساخته و از میان بردارد.


حفظ سلامت کاربر و افراد حاضر در محیط

کار کردن با زمین شوی صنعتی شرکت ابراهیم یا کف شوی صنعتی نیازمند خم و راست شدن مداوم نبوده و در صورت طراحی ارگونومیک دستگاه اسکرابر صنعتی یا ماشین شستشوی کف هیچ گونه فشاری به کاربر وارد نمی شود. از سوی دیگر هنگام کار با کفشوی صنعتی، کاربر مستقیما با آلودگی در تماس نبوده و به این ترتیب ایمنی و سلامت وی حفظ می گردد.


دستگاه کفشوی صنعتی دستی

کاهش هزینه های نظافتی

استفاده از کفشوی صنعتی یا ماشین کفشور صنعتی به طرق مختلف باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. قیمت کفشوی به معنای افزایش هزینه ها نبوده و یک سرمایه گذاری بلند مدت به شمار می آید. در شرایطی که برای نظافت و شستشوی محیطی با وسعت بالا نیاز به چندین نیروی خدماتی است می توان با جایگزین کردن یک زمین شور صنعتی تعداد نیروهای خدماتی را به یک نفر کاهش داد و عملیات را با سرعت و کیفیت بسیار بالاتر به انجام رسانید. کاهش نیروهای خدماتی یا ساعات کاری آن ها به معنای کاهش هزینه های مرتبط با نیروی انسانی است. از سوی دیگر به کار بردن دستگاه کف شوی صنعتی یا دستگاه شستشوی کف به کاهش مصرف آب و مواد شوینده کمک می نمایند و موجب صرفه جویی در منابع می شود. همچنین زمین شوی صنعتی یا اسكرابر به حفظ جلا و زیبایی کفپوش کمک کرده و در نتیجه از تحمیل هزینه های هنگفت مرتبط با تعویض و ترمیم کفپوش ها در یک مجموعه جلوگیری می نماید.سوالات متداول درباره دستگاه کفشوی