دستگاه شستشوی نما

دستگاه شستشوی نما چیست ؟

دستگاه دستگاه شستشوی نما و تجهیزات شستشوی شیشه و نما ابزارهایی مکانیزه برای شستشوی حرفه ای نمای ساختمان های مرتفع هستند که از طراحی و سیستمی خلاقانه برخوردار می باشند. این تجهیزات مدرن و پیشرفته عملیات دشوار و پر هزینه نظافت و شستشوی شیشه و نمای ساختمان ها را به فرآیندی آسان، مقرون به صرفه و با سطح ایمنی فوق العاده تبدیل نموده اند. با توجه به شیشه های ساختمان ها که در ارتفاع بالا قرار گرفته، نظافت آن ها به شیوه های سنتی پر خطر، وقت گیر، دشوار، پر هزینه و مستلزم صرف انرژی زیاد است. این فرآیند با استفاده از دستگاه های شیشه شوی یا نما شور مکانیزه سهولت یافته و شیشه های قرار گرفته تا ارتفاع 15 متری، بدون نیاز به نصب داربست و از روی سطح زمین با ایمنی کامل و کیفیت بی نظیر شستشو می شوند و کلیه خطرات احتمالی از میان برداشته شده است.

نحوه عملکرد دستگاه نما شور مکانیزه

دستگاه مکانیزه نما شوی یا شیشه شوی صنعتی دارای سیستم فیلتراسیون آب کارآمد بوده که ناخالصی ها و املاح آب را می گیرد و به آبی خالص و بدون املاح تبدیل می کند و در نهایت موجب شستشوی با کیفیت نمای ساختمان خواهد شد. دستگاه نماشور مجهز به پمپ آب جهت پمپاژ کردن آب به سمت بالا، انواع دسته ها، برس ها، پدها، تی لاستیکی و کاردک تراش دهنده است. این تجهیزات در دستگاه دستگاه شستشوی نما به صورت کاملاً ارگونومیک، انعطاف پذیر، مقاوم و با کیفیت طراحی و ساخته شده اند و امکان شستشوی حرفه ای، با کیفیت و کارآمد سطوح شیشه ای نما را حتی در نقاط دور از دسترس فراهم ساخته است.
اهمیت استفاده از دستگاه نماشور یا شیشه شوی صنعتی

آلودگی های محیطی، تغییرات آب و هوا، و گرد و غبار میتواند تاثیر منفی بر نمای ساختمان شما داشته باشد. باقی ماندن این آلاینده ها بر نمای ساختمان از جلوه و زیبایی نما کاسته و ظاهر کلی ساختمان را تحت تاثیر قرار میدهد. نمای ساختمان شما اولین بخش بازدید شده توسط مراجعین و بازدیدکنندگان اداره، ساختمان یا مجموعه تجاری شما خواهد بود. از این رو یک ساختمان با نمای آلوده نمی تواند پذیرا و مهمان نوازی خوبی برای مراجعین کسب و کار شما باشد. به علاوه، باقیماندن آلودگی ها در شیشه ها و سطح نمای ساختمان میتواند فرسودگی ایجاد کرده و باعث بروز آسیب و بالا رفتن هزینه های نگهداری از ساختمان شود. تحت تاثیر قرار دادن مشتریان و رهگذران یک استراتژی تشویقی برای ایجاد شوق در مراجعین و مشتریان می باشد. پس مهم است که از تمیز بودن و زیبایی ظاهر ساختمانتان اطمینان داشته باشید.
شیشه شوی به روش های و شیوه های قدیمی خود فرآیندی زمان بر و پر هزینه است. از این رو بکارگیری دستگاه نما شوی فرایند نظافت نمای ساختمان را به شیوه ای اصولی، با هزینه پایین و ایمنی و کیفیت بالا به انجام برسانید.


مزایا و ویژگی های دستگاه نماشو یا شیشه شوی صنعتی

وجود سیستم فیلتراسیون در دستگاه نما شوی سبب شستشوی شیشه ها با آب خالص می شود و در نتیجه آن هیچ اثری از رد آب و لکه بر روی سطوح باقی نخواهد ماند، علاوه بر این استفاده از آب خالص میزان جذب دوباره آلودگی ها را کاهش می دهد. شیشه شوی صنعتی با کاهش میزان مصرف مواد شوینده، دستگاه نظافت مکانیزه ای سازگار با محیط زیست به شمار می آید. تجهیزات مورد استفاده در دستگاه نما شور همانند دسته نظافتی و لنس های تلسکوپی از جنس آلومینیوم و یا کربن ساخته شده اند که وزن بسیار ایده آلی داشته و سهولت عملکرد در حین نظافت را برای کاربران فراهم می آورد.برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱