دستگاه شیشه شوی

دستگاه شیشه شوی چیست ؟

دستگاه دستگاه شیشه شوی و تجهیزات شستشوی شیشه و نما ابزارهایی مکانیزه برای شستشوی حرفه ای نمای ساختمان های مرتفع هستند که از طراحی و سیستمی خلاقانه برخوردار می باشند. این تجهیزات مدرن و پیشرفته عملیات دشوار و پر هزینه نظافت و شستشوی شیشه و نمای ساختمان ها را به فرآیندی آسان، مقرون به صرفه و با سطح ایمنی فوق العاده تبدیل نموده اند. شیشه های ساختمان ها در ارتفاع بالا قرار گرفته و نظافت آن ها به شیوه های سنتی پر خطر، وقت گیر، دشوار، پر هزینه و مستلزم صرف انرژی زیاد است که این فرآیند با استفاده از دستگاه های نما شوی مکانیزه سهولت یافته و شیشه های قرار گرفته تا ارتفاع 15 متری، بدون نیاز به نصب داربست و از روی سطح زمین با ایمنی کامل و کیفیت بی نظیر شستشو می شوند و کلیه خطرات احتمالی از میان برداشته شده است.
نحوه عملکرد دستگاه دستگاه شیشه شوی مکانیزه

دستگاه مکانیزه نما شوی دارای سیستم فیلتراسیون آب کارآمد بوده که ناخالصی ها و املاح آب را می گیرد و به آبی خالص و بدون املاح تبدیل می کند و در نهایت موجب شستشوی با کیفیت نمای ساختمان خواهد شد. دستگاه دستگاه شیشه شوی مجهز به پمپ آب جهت پمپاژ کردن آب به سمت بالا، انواع دسته ها، برس ها، پدها، تی لاستیکی و کاردک تراش دهنده است که این تجهیزات به صورت کاملاً ارگونومیک، انعطاف پذیر، مقاوم و با کیفیت طراحی و ساخته شده اند و امکان شستشوی حرفه ای، با کیفیت و کارآمد سطوح شیشه ای نما را حتی در نقاط دور از دسترس فراهم ساخته است.
مزایا و ویژگی های دستگاه نماشو

وجود سیستم فیلتراسیون در دستگاه نما شوی سبب می شود شیشه ها با آب خالص شستشو شوند که در نتیجه آن هیچ اثری از رد آب و لکه بر روی سطوح باقی نمی ماند، علاوه بر این استفاده از آب خالص میزان جذب دوباره آلودگی ها را کاهش می دهد. شیشه شوی صنعتی مقدار مصرف مواد شوینده را کاهش می دهد از این رو وسیله ای سازگار با محیط زیست به شمار می آید. تجهیزات مورد استفاده در دستگاه نما شویی همانند دسته نظافتی و لنس های تلسکوپی از جنس آلومینیوم و یا کربن ساخته شده اند که وزن بسیار ایده آلی دارند و سهولت عملکرد را برای کاربران فراهم می آورد.


برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱