1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

ترالی

ترالی یا ترولی  یکی از ساده ترین ابزارهای نظافت و شستشو می باشد که در عین حال وسیله ای بسیار مهم و پرکاربرد به شمار می آید. تی شور سرعت و کیفیت عملیات نظافت و شستشو را افزایش داده و محیطی تمیز و بهداشتی فراهم می کند. ترالی های کارآمد و مدرن از ساختار منسجم و با کیفیتی برخوردار هستند که دارای بیشینه ظرفیت بوده و قابلیت حمل انواع مواد و ابزارهای مورد نیاز کاربر را به طور هم زمان دارند، هم چنین ترولی امکان دسترسی کاربران را به این وسایل فراهم می کند. تی شوی ها به صورت کاملاً ارگونومیک طراحی و ساخته شده اند که علاوه بر این با محیط زیست نیز سازگاری دارند. کیفیت نظافت و شستشو با انواع تی شور بسیار بهتر و باکیفیت تر از نظافت با یک سطل و تی متداول است به طوری که سطل های جداگانه و سیستم آبگیر به همراه سایر ابزار نظافت نظافت و شستشوی برتری را رقم می زند.

بخش های مختلف انواع  ترالی  نظافت و خدمات

راهنمای خرید ترالی

ترالی ها انواع مختلفی دارند که استفاده مناسب و بجا از آنها میتواند مزایای بسیاری برای مجموعه ها به دنبال داشته باشد. آشنایی و شناخت انواع ترالی ، ساختار و کاربرد های آن میتواند به شما در انتخاب و خرید ترالی مناسب، ارتقا کیفیت و سرعت فرایند نظافت، کاهش فعالیت های مکرر نیروی خدماتی برای جمع آوری و جابجایی ضایعات و لوازم و تجهیزات نظافتی را به دنبال داشته باشد. توجه به همه این موارد در هنگام انتخاب و خرید ترولی ، کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن فرایند نظافت را تضمین می کند.

برای خرید ترالی مناسب باید به مواردی همچون، ساختار دستگاه، جنس بدنه، ویژگی ها و قابلیت ها، کاربرد های خاص و مواردی از این قبیل را مورد توجه قرار داد. مجموعه این موارد میتواند انتخاب و خرید ترالی مناسب را از بین انواع دستگاه تی شوی صنعتی، ترالی چند منظوره، خدماتی و یا بیمارستانی تضمین کرده و سرمایه شما در خرید تجهیزات نظافت حفظ کند. کسب مشاوره و شناخت انواع ترالی نیز در انتخاب مناسب ترین ترالی برای کاربرد در محیط های مختلف تاثیر گذار است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ترالی

ساختار و کاربرد های ترالی در قیمت ترالی ابراهیم موثر است. این ابزار نظافت که با ساختار متنوع برای موارد استفاده گوناگون طراحی و تولید می شود، از تنوع قیمت بالایی برخوردار است. شما با در نظر گرفتن ویژگی های ساختاری و کاربردی آن قادر به کنترل قیمت ترالی با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برای آن خواهید بود. از سایر مواردی که میتواند به طور مستقیم در قیمت ترالی تاثیر گذار باشد، برند سازنده و مواد اولیه استفاده شده در تولید آن است.

ساختار و بخش های مختلف ترولی

ترالی به عنوان ابزاری بسیار مدرن و کاربردی از طراحی و ساختی منحصر به فرد برخوردار است. ترالی ها با توجه به نوعشان از بخش های مختلفی تشکیل شده اند. سطل مخصوص نگهداری آب کثیف، آبگیر، کشوهای مخصوص نگهداری لوازم و تجهیزات، سطل های آب، سطل زباله و تی از جمله تجهیزات مورد استفاده در بخش های ترالی ها می باشد. مدل های ساده از سطل آب و تی و مدل های پیشرفته تر از تجهیزات اضافی دیگر و ساختار بزرگ تر بهره می برند. یکی از قسمت های مهم بیشتر ترالی های مخصوص شستشوی سطوح، سیستم آبگیر است. آبگیر ها برای تخلیه آب تی و پاکیزه کردن آن برای بهره برداری مجدد استفاده شده و در مدل های رولی، پرس از کنار و آرواره ای موجود هستند. در آبگیر آرواره ای ، دو دیواره یا آرواره پس از اعمال نیرو به اهرم و با فشار دادن تی، آب موجود در تی را تخلیه می کنند. در آبگیر های پرس از کنار،  فشار وارد بر پد تی از طریق یک واحد متحرک و دیواره اعمال می شود. اما متداول ترین نوع آبگیر مورد استفاده در ترالی مخصوص شستشو، آبگیر رولی است. این نوع آبگیر با حرکت دادن اهرم توسط کاربر و غلتیدن رول بر روی تی عمل می کند. در این نوع آبگیر ها، آب جمع آوری شده بطور مستقیم به داخل مخزن ریخته می شود تا آبی بر روی سطح نریزد.

انواع ترالی

ترالی ها در مدل های متنوع به منظور کاربردهای گوناگون در اماکن مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند که پرکاربردترین آن ها شامل ترالی نظافتی ، ترالی چند منظوره ، ترالی بیمارستانی ،‌ ترالی رستورانی و ترولی هتل داری و خانه داری می شود. اگر در یک محیط به هر دلیلی امکان استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی نباشد، تی شوی بهترین و کارآمدترین ابزار نظافت دستی برای چنین فضاهایی به شمار خواهد آمد و به دلیل تنوع در طراحی و اندازه های این رده از تجهیزات نظافتی، می توان از آن ها در محیط ها و فضاهای گوناگون به آسانی بهره گرفت.


 ترالی  نظافتی

ترالی نظافت

ساده ترین مدل های ترالی نظافتی یا تی شور نظافتی دارای سطل های جداگانه برای نگه داری محلول شوینده و آب آلوده و هم چنین سیستم آبگیر رولی و یا فشاری هستند که با اعمال نیرو به تی سبب تخلیه آن می شود. به انواع پیشرفته تر ترولی نظافتی تجهیزات جانبی بیشتری هم چون نگه‌دارنده کیسه زباله، سطل های حمل مواد و ابزارهای نظافتی، سبد جانبی و ... اضافه شده است. ترولی نظافتی در محیط های گوناگون با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ترولی نظافتی که با نام تی شور نیز معروف است در محیط های بسیاری قابل استفاده بوده و موجب سهولت در امر نظافت گردیده است. ساده ترین مدل های تی شور نظافتی نیز از سطل های جداگانه و سیستم آبگیر تشکیل شده اند و علاوه بر آن استفاده از مواد باکیفیت قابل بازیافت، ضد ضربه و سبک در طراحی و ساخت این ترالی ها یک مزیت مهم به شمار می آید. تی شوی نظافتی دارای بدنه یکپارچه و مقاوم و بدون هیچ گونه پیچ و مهره ای می باشد و با برخورداری از طراحی فشرده و منسجم جهت به کارگیری در محیط های کوچک بسیار مناسب بوده و بخش های مختلف این ابزار نظافتی به سادگی قابل جدا شدن و اتصال مجدد است.


 ترالی  نظافتی چیست

ترالی چند منظوره

ترولی چند منظوره از سطل هایی با ظرفیت های متفاوت، بخش نگه دارنده کیسه زباله، سبدهای جانبی و ... برخوردار می باشند که به وسیله این تجهیزات امکان انجام هم زمان عملیات گوناگون نظافتی همانند تی کشی، گردگیری، جمع آوری زباله و .... فراهم می گردد. این ترولی ها جهت استفاده در مراکز تجاری، اداری، مجتمع های مسکونی بزرگ، مراکز آموزشی، هتل ها، رستوران ها و دیگر محیط ها مناسب هستند. اغلب ترالی های چند منظوره به وسیله هر دو آبگیر رولی و پرسی قابل ارائه بوده و به همراه ست کامل تی ارائه می شوند. طراحی این رده از تجهیزات نظافتی منسجم، ارگونومیک و مقاوم است و شاسی های بلند مجهز به چرخ های با قطر بالا دارند. همانند تی شوهای نظافتی ترولی چند منظوره نیز دارای بخش های قابل جدا شدن و اتصال دوباره می باشد که هیچ گونه پیچ و مهره ندارند. هم چنین از ماده مستحکم و باکیفیت پلی پروپیلن تولیده شده اند که قابلیت بازیافت داشته، ضد ضربه، غیر سمی و سبک است.


 ترالی  چند منظوره

ترالی بیمارستانی

ترالی بیمارستانی ساختاری با مواد آنتی باکتریال، درپوش هایی دارای آرام بند، چرخ های لاستیکی با حرکت نرم و بی صدا دارد که به طور ویژه جهت استفاده در محیط های حساس مانند بیمارستان ها و سرای سالمندان تولید شده است. ترولی بیمارستانی برای حمل انواع ابزار نظافتی و بهداشتی درون کشوها و محفظه های دربسته کاربرد دارند و هم چنین امکان حمل ملحفه های کثیف و یا تمیز نیز به وسیله آن ها وجود دارد. این رده از تجهیزات نظافتی که مخصوص محیط های درمانی طراحی گردیده اند از مواد آنتی باکتریال و با استفاده از تکنولوژی یون نقره و پیریتیون روی تولید شده اند و به منظور ارائه سطح بالاتری از بهداشت بخش های پوشیده دارند. ساختار ترالی بیمارستانی به گونه ای است که به سادگی و سریع نظافت می شوند و برای دسترسی آسان تر سطل های کشویی بزرگ دارند. وجود بخش نگهدارنده کیسه زباله، نگهدارنده دسته و قلاب نگهدارنده ابزار نظافت و هم چنین ست آنتی باکتریال از ویژگی های منحصر به فرد تی شوی بیمارستانی می باشد.


 ترالی  بیمارستانی

ترالی هتلی

ترالی خدماتی یا هتلی به شکلی کاملا مقاوم و جا دار ساخته شده و قابلیت حمل حجم زیادی از وسایل را با شرایط کاملاً متعادل دارند که این دسته از ترولی ها که با عنوان ترولی خانه داری نیز شناخته می شوند، به منظور سرویس دهی و ارائه خدمات در رستوران ها، هتل ها و سالن ها مورد استفاده قرار می گیرند. این ترولی ها دارای درب های قفل شونده هستند و تجهیزات نظافتی، بهداشتی، ملحفه، حوله، مواد شوینده و ... به وسیله این نوع ترولی قابل حمل می باشد. ترالی رستورانی نیز که در گروه ترالی هتلی قرار می گیرد، به منظور جمل ظورف و سرو غذا در رستوران ها و غذاخوری ها کاربرد دارد. ترالی هتلی از طراحی زیبا و شیک برخوردار است و بخش های قابل جدا شدن و اتصال دوباره بدون نیاز به پیچ و مهره دارد. کشوهای کاربردی، بخش نگهدارنده کیسه زباله، صفحه نگهدارنده پلاستیکی برای نگهداری بخش زیرین کیسه زباله و چرخ های مستحکم و مقاوم از ویژگی های شاخص این نوع ترولی به حساب می آید.


 ترولی  هتلی

ترالی های نظافتی با سطل و تی های معمولی تفاوت های زیادی دارند، از جمله این که سطل و تی های قدیمی سیستم آبگیر ندارند و آب آلوده در طول نظافت درون الیاف تی باقی می ماند. هم چنین در این روش تنها از یک سطل استفاده می شود و در نتیجه آب آلوده همواره در چرخه شستشو وجود دارد، این در حالی است که در ترولی ها به دلیل وجود دو سطل جدا از هم، در طول شستشو آب تمیز به کار می رود.سوالات متداول درباره ترالی و تی شور

دسترسی سریع به محصولات