خوشبوکننده هوا

خوشبوکننده هوا چیست ؟

خوشبوکننده هوا یک دستگاه اتوماتیک تایمر دار است که رایحه اسانس را در هوا پراکنده ساخته و آن را معطر می کند. امروزه استفاده از دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا یا دستگاه عطر افشان که در مدل های صنعتی، دیواری و خانگی تولید شده، مورد توجه قرار گرفته و خرید آن مزایای بسیاری را به همراه دارد.  خوشبو شدن هوا در مراکز مختلف برای جذب مشتریان بیشتر، خنثی کردن بوی نامطبوع و هم چنین رایحه درمانی از مهم ترین مزایای خرید خوشبوکننده هوا اتوماتیک هستند. مخزن اسانس، تنظیمات هوشمند برای عملکرد اتوماتیک دستگاه عطر پخش کن و تکنولوژی پخش یکنواخت و سریع رایحه در محیط با نام تکنولوژی اتمیزیشن از مهم ترین ویژگی های دستگاه های پخش رایحه شرکت ابراهیم هستند. خوشبو کننده هوا تایمر دار این امکان را می دهد تا شما در هر زمان از روز بتوانید از پخش اسانس در محیط بهره ببرید.


 خوشبوکننده هوا

نحوه عملکرد خوشبوکننده هوا

یکی از تکنولوژی های مؤثر که می توان از آن به عنوان اساس کار دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا یا دستگاه پخش کننده رایحه نام برد، تکنولوژی اتمیزیشن می باشد، به این ترتیب که مولکول های موجود در دستگاه که حاوی رایحه مشخص هستند، در حالت مایع دارند، اما عموما به علت سبکی، به عنوان موادی بسیار فرار شناخته می شوند، این مولکول ها تحت تأثیر فشار ایجاد شده در داخل خوشبوکننده هوا اتوماتیک قرار می گیرند اما با خروج از دستگاه خوش بو کننده هوا و قرار گرفتن در فشار استاندارد به علت سبکی می توانند به راحتی و در سرعت بالا از حالت مایع به حالت گازی تبدیل شوند، این فرایند در دمای اتاق انجام می گردد و ذرات به طور معمول نامحلول در هوا می باشند و همین امر موجب ماندگاری بالاتر آن ها و در نتیجه ماندگاری بالاتر رایحه ای با خود حمل می کنند، در هوا می باشد. در میان تمامی دستگاه عطر پخش کن موجود در بازار، خوش بو کننده هوا اتوماتیک دارای تکنولوژی اتمیزیشن بهترین و بالاترین کارایی را ارائه می دهند و رایحه متصاعد شده از آن ها بیشترین ماندگاری را در محیط دارد.


 خوشبوکننده هوا  اتوماتیک

انواع خوشبوکننده هوا

خوشبوکننده هوا ابراهیم در سه مدل برای استفاده در محیط های خانگی، تجاری و اداری طراحی و تولید می شود. این تنوع محصولات قیمت خوشبوکننده هوا را با توجه به کاربرد آن متناسب سازی نموده، انتخاب و خرید خوشبوکننده هوا  را برای کاربر آسان کرده است.  دستگاه خوشبو کننده هوا خانگی با نام EA200 یکی از این مدل هاست که با استفاده از سیستم عطرافشانی، در محیطی با حداکثر مساحت 80 متر مربع و فضای حدودا 200 متر مکعبی قابل استفاده است. این دستگاه خوش بو کننده هوا ظاهر زیبایی نیز داشته و می تواند در زیباتر کردن فضای کاری یا محیط خانه شما تاثیر گذار باشد. دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا EA500 یکی دیگر از این دستگاه هاست که با پوشش دهی فضای بیشتر برای پخش رایحه در فضاهای مسقف مانند ادارات، شرکت ها، فروشگاه ها و باشگاه ها قابل استفاده است. این دستگاه عطر افشانی را در فضایی تا حدود 500 متر مکعب به خوبی انجام می دهد. اما سومین دسته خوشبوکننده هوا اتوماتیک ابراهیم، مدل EA5000 است که با نام دستگاه خوشبو کننده هوا صنعتی نیز شناخته می شود. این خوشبو کننده هوا با قابلیت اتصال به هواساز یک مجموعه اداری یا تجاری و فروشگاهی، با صرفه جویی در مصرف اسانس، بطور بهینه و اقتصادی قابل استفاده است. خوشبو کننده هوا EA5000 در رستوران ها، بیمارستان ها، مراکز تجاری، اداری، هایپرها و سایر محیط های مشابه با فضای حداکثر 5000 متر مکعب، کاربردی می باشد.


اسانس برای دستگاه پخش کننده رایحه

انتخاب نوع رایحه و اسانس خوش بو کننده هوا لازم در کنار خرید خوشبوکننده هوا یا دستگاه عطر پخش کن اتوماتیک می تواند بسته به محیط، سلیقه افراد، شرایط فصلی و دیگر عوامل متفاوت باشد. اسانس های به کارگرفته شده در دستگاه عطر افشان از بروز حساسیت های تنفسی و آلرژی جلوگیری کرده و استفاده از آنها را کامل ایمن می سازند. میزان پخش و پراکندگی و ماندگاری اسانس ها در دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا بر اساس غلظت مواد تشکیل دهنده آنها تعریف می شود. این اسانس ها بر پایه آب و یا الکل می باشند به این معنی که برای رقیق کردن اسانس و رساندن آن به غلظت مورد نظر از الکل و یا آب استفاده می شود. در دستگاه های پخش کننده رایحه با تکنولوژی اتمیزیشن اسانس ها بر پایه الکل می باشند.


 خوشبوکننده هوا  صنعتی

انواع اسانس مخصوص خوشبوکننده هوا

اسانس های تولید شده بر گرفته از رایحه های مختلف هستند که بر اساس ماهیتی که دارند، دارای رایحه ادکلنی، خوراکی، گل و طبیعت، و میوه ای می باشند که می توانند گرم، شیرین، خنک، سبک و ملایم باشند. اسانس های سازگار با دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا دارای رایحه گرم و شیرین به طور معمول به عنوان بوی غالب مورد استفاده قرار می گیرند و انتخاب نوع اسانس خوشبو کننده هوا به شرایط محیطی یعنی وسعت آن، میزان رفت و آمد، وجود یا عدم بوی نامطبوع در محیط، سیستم هواساز و ... بستگی دارد و با بررسی ویژگی های محیط به سادگی می توان اسانس ایده آل را برگزید.


اسانس خوشبو کننده هوا

مفهوم و دلایل اختصاص بوی سازمانی

استفاده از یک رایحه خاص در دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا می تواند با تحریک سیستم لیمبیک که مسئول احساسات و تصمیم گیری در بدن می باشد، موجب شود که تمایل داشته باشیم زمان بیشتری را در یک محیط بگذرانیم، یا دوباره به آن محیط خاص مراجعه کنیم و یا ترغیب به خرید محصولی خاص شویم. همه این موارد اساس کار و از جمله دلایل اختصاص بوی سازمانی می باشد، به این معنی که با انتخاب یک اسانس خوشبو کننده هوا ویژه در کنار خرید خوشبوکننده هوا اتوماتیک برای یک مجموعه و اختصاصی کردن آن اسانس برای آن مجموعه مشخص از طریق ایجاد یک کد، توسط شرکت تولید کننده اسانس می توان از استفاده آن رایحه توسط سازمان ها و مراکز دیگر جلوگیری کرد. در نتیجه استشمام آن رایحه اختصاصی شده برای افراد، یادآور یک مرکز و یا مجموعه خاص می باشد. فرایند را بازاریابی رایحه نیز می توان نامید. با توجه به قیمت خوشبوکننده هوا کاربرد رایحه مناسب همراه با دستگاه خوش بو کننده هوا یا دستگاه عطر پخش کن موجب بهینه شدن انتشار سریع و موثر اسانس در محیط و فرایند بازاریابی رایحه می شود و از نظر اقتصادی برای مجموعه مقرون به صرفه خواهد بود.


عطر افشان

کاربرد خوشبوکننده هوا یا عطر افشان

ایجاد یک رایحه مطبوع در محیط گاهی فراتر از پوشش دادن بوی نامطبوع موجود در فضا می باشد. بویایی تنها حسی است که بر روی بخش حافظه و احساسات مغز تأثیر می گذارد، همچنین براساس تحقیقات انجام شده تأثیر یک رایحه مطبوع بر افراد در محیط های گوناگون باعث بازدهی بیشتر افراد، تمرکز بالاتر، احساس راحتی بیشتر و یا باعث ایجاد و یا یادآوری یک خاطره و یا یک محیط خاص شود. برای مثال اگر هنگام خریدن یک محصول یا حضور در یک محیط تحت تأثیر بوی خوب آن محصول یا آن محیط قرار بگیریم به خریدن آن محصول بخصوص و یا به حضور در آن محیط خاص ترغیب می شویم. با خرید خوشبوکننده هوا میتوان از آن در اکثر محیط ها، از جمله محیط های اداری، مجتمع های تجاری، مراکز تفریحی، هتل ها، رستوران ها، سرویس های بهداشتی، سالن همایش ها و مراکز گردهمایی از جمله سالن سینماها، مساجد، آرایشگاه ها، نمایشگاه ها، دانشگاه ها، فروشگاه ها و هایپر مارکت ها، تالارهای مجالس، مراکز پزشکی استفاده نمود. با توجه به قیمت خوشبوکننده هوا اتوماتیک داشتن یک رایحه مطبوع و دستگاه عطر پخش کن می توانند باعث افزایش رضایت و جلب توجه افراد به مراکز خود شوند.


خوشبو کننده هوا اتوماتیک

سوالات متداول درباره خوشبوکننده هوا یا دستگاه عطر پخش کن


برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱