1 2 3 4 5
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

جارو

جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی چیست ؟

جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی یا مکنده صنعتی دستگاهی است دارای یک مخزن، که درون آن توسط یک پمپ خلأ نسبی ایجاد می شود و این خلأ یا فشار منفی مواد را به داخل مخزن جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي می کشاند. جاروبرقی صنعتی صنعتی یک وسیله مناسب و کارآمد با کاربردهای متفاوت می باشد که به منظور نظافت، جمع آوری انواع آلودگی های سخت و توده ای، غبار گیری، و حتی انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی دستگاه های جاروبرقی صنعتی برقی در رده های خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار، دارای دو مؤلفه اصلی تحت عنوان قدرت مکش و سرعت مکش هستند و هر چه میزان قدرت مکش یک جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي بیشتر باشد توانایی آن در مکش مواد سنگین با چگالی بالا بیشتر می شود. همچنین افزایش شاخصه سرعت مکش توانایی مکنده صنعتی را در جمع آوری ذرات سبک و غبار گیری بیشتر می کند و سرعت عملیات نظافت نیز افزایش می یابد. قدرت و سرعت مکش در هر کدام از رده های جاروبرقی صنعتی برقی تفاوت می کند و متناسب با نوع کاربرد دستگاه موتور و پمپ مناسب بر روی جاروبرقی صنعتی نصب می شود.با طراحی و ساخت انواع گوناگون جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي و نیمه صنعتی بسیاری از فرآیندهای نظافتی و انتقال مواد که در گذشته با دشواری انجام می شد، تسهیل یافته و این تجهیزات پیشرفته چنین فعالیت هایی را با کیفیت خیره کننده، سرعت بالا و ضریب ایمنی فوق العاده به انجام می رسانند. دستگاه های مکنده صنعتی قابلیت مکش هم زمان مواد جامد و مایع را دارند و برخی از انواع آن می توانند این مواد را از یکدیگر جدا سازی کرده و به چرخه مصرف بازگردانند. خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی و استفاده از آن نسبت به سیستم های نظافتی مشابه و یا روش های سنتی مزایای بی شماری دارد و می توان به جمع آوری صحیح و کامل مواد، عدم بازگشت گرد و خاک و ذرات و غبار به محیط، حذف کامل غبارات سمی و یا اشتعال زا و جلوگیری از بازگشت آن ها به محیط، حفظ ایمنی اپراتور و دیگر کارکنان، افزایش قابل توجه سرعت عملیات، افزایش بهره وری و بازدهی کاری، بازیابی مواد از دست رفته در طول انجام فعالیت های صنعتی و تولیدی و ... اشاره نمود. 


عکس دستگاه مکنده صنعتی یا  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی چیست

خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی چه مزایایی به همراه دارد؟

جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي یا مکنده صنعتی مواد را به طور کامل و صحیح جمع آوری نموده و مانع از بازگشت گرد و خاک به محیط می شود. از تجمع گرد و غبار و آلودگی جلوگیری نموده و سبب حفظ ایمنی محیط کار و کاهش خطرات می گردد. با خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی و استفاده از آن زمان مورد نیاز برای انجام عملیات نظافت کاهش قابل توجهی یافته و متناسب با آن بازده کاری افزایش می یابد. این تجهیزات قادر به مکش مواد سمی بوده و به این طریق سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار حفظ می شود. هم چنین با بهره مندی از جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی یا مکنده صنعتی می توان میزان هدر رفت مواد ارزشمند را کاهش داد و مواد از دست رفته و قابل بازگشت را به چرخه تولید باز گرداند که در نتیجه آن هزینه های گزاف و خسارت های مالی از میان برداشته می شود.

قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی با توجه به انواع مختلف آن و ویژگی های منحصر به فرد آنها در بازه های مختلف می باشد و صاحبان مجموعه میتوانند با توجه به نیاز خود و نوع آلودگی که با آن مواجه هستن، اقدام به خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی مناسب نمایند. این تنوع قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی و توانایی های ویژه هر یک، کاربرد این دستگاه جاروبرقی صنعتی ی صنعتی در محیط مجموعه های مختلف تجاری، صنعتی و اداری امکان پذیر نموده است. شما میتوانید با دریافت راهنمایی از مشاورین شرکت ابراهیم برای خرید انواع تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی بالاترین کیفیت را از فرایند نظافت صنعتی کسب نمایید.


 جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی ابراهیم با نازل ثابت

عوامل موثر در قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی

با توجه به اینکه جاروبرقی صنعتی صنعتی انواع مختلفی دارند، ویژگی ها و قابلیت های آن به طور مستقیم در قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی تاثیر گذاری دارند. عواملی همچون توان کار دستگاه، نوع موتور، سیستم فیلتراسیون، سامانه تمیز کننده فیلتر و تجهیزات جانبی آن از جمله این عوامل هستند. همچنین برند سازنده دستگاه میتواند جزو عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی باشد. برند های معتبر با سابقه طولانی مدت در زمینه ساخت و طراحی انواع جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي ها، با ارائه محصولات با کیفیت تر در جمع آوری آلاینده ها از قیمت های نسبتا بالاتری برخوردارند و به همان میزان، قابلیت های بیشتری در اختیار کاربر قرار خواهند داد.

جاروبرقی صنعتی ی صنعتی چگونه کار می کند؟

عملکرد تمامی جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي صرف نظر از نوع این گونه است که توسط یک پمپ، درون مخزن آن فشار منفی ایجاد می شود و به دلیل اختلاف فشار میان هوای بیرون مخزن و درون مخزن مواد از سمت بیرون به داخل آن کشیده شده و به این ترتیب مواد داخل مخزن باقی می مانند. مزیت خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی جهت انجام عملیات های مختلف نظافت به این معنا که در بیشتر مواد برای جمع آوری آلودگی ها و مواد انباشت شده در محیط از مکنده صنعتی استفاده می شود، هم چنین به منظور انتقال مواد نیز در صنایع  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی قابل به کار گیری بوده و به دلیل داشتن مخزن با گنجایش بالا و قدرت فوق العاده حجم زیادی از مواد را جا به جا می کنند. 


  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی مخصوص ذرات ریز

یکی دیگر از کاربردهای جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی یا مکنده صنعتی انجام عملیات غبارگیری است که در محیط های حساس به آلودگی و یا محیط هایی که غبارات سمی تولید شده و سلامت کارکنان را تهدید می کند، کاربرد ویژه ای دارد. همانطور که در بالا ذکر شد همه مدل های دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی اعم از خانگی، تجاری، نیمه صنعتی، صنعتی و صنعتی سنگین کار و یا حتی مکنده های کامیونی از دو پارامتر قدرت مکش و سرعت مکش برخوردار هستند. قدرت مکش به میزان توانایی جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی در مکش مواد اطلاق می گردد که هر چه مقدار آن بیشتر باشد جاروبرقی صنعتی صنعتی قادر به مکش مواد سنگین تر و چگال تر خواهد بود. از طرف دیگر سرعت مکش به حجم هوای مکش شده در واحد زمان تلقی می شود و با افزایش آن سرعت انجام عملیات نیز افزایش می یابد. طراحی و تولید انواع گوناگون دستگاه های جاروبرقی صنعتی برقی با قدرت مکش و سرعت مکش های متفاوت امکان جمع آوری سبک ترین مواد تا سخت ترین و سنگین ترین مواد را فراهم آورده و کاربران متناسب با نوع عملیات و شرایط کاری جاروبرقی صنعتی ی صنعتی مناسب را انتخاب می کنند.

جاروبرقی صنعتی برقی از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

به طور معمول انواع دستگاه های جاروبرقی صنعتی برقی از چند بخش مهم تشکیل شده اند که تعیین کننده کیفیت، کارایی و قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی می باشد. اصلی ترین بخش های یک جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی موتور، پمپ، فیلتر، جنس بدنه و تجهیزات جانبی هستند. در موتور جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی ، توان و نوع آن که می تواند کلکتوری، توربینی و یا هواکار باشد، در فیلتر ظرافت بافت، سطح مقطع، جنس و شکل ظاهری، برای بدنه و لوازم جانبی جنس، ضخامت، طراحی و مقاومت دستگاه از جمله ویژگی های مهمی هستند که همواره پیش از خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی مورد بحث قرار می گیرند. 


دستگاه  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی ابراهیم

مدل های متنوع جاروبرقی صنعتی برقی کدامند؟

از آن جایی که ایجاد آلودگی در محیط های مختلف اجتناب ناپذیر بوده و در هر یک از آن ها بسته به نوع کارکرد محیط دچار آلودگی می شود، جاروبرقی صنعتی برقی ها را می توان در مدل های متنوعی یافت که هر کدام متناسب با آن شرایط محیطی طراحی شده اند. خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی مناسب، بر اساس نوع کاربری و ساختار دستگاه بر قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی و نیمه صنعتی تاثیر می گذارد. برخی از این دستگاه های جاروبرقی صنعتی ی صنعتی عبارت اند از: 


جاروبرقی صنعتی برقی خانگی

این دسته از جاروبرقی صنعتی ها که در منازل به کار می روند دارای موتور کلکتوری، پمپ سانتریفیوژال و کیسه خاکروبه هستند که آلودگی های سبک خانگی را به خوبی جمع آوری نموده و محیط خانه را تمیز می کند و برخی از انواع آن ها از نوع آب و خاک هستند. جاروبرقی صنعتی برقی های خانگی با توجه به قیمت پایین تر نسبت به جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی میتوانند انتخاب مناسبی برای محیط های اداری کوچک و نظافت محیط های خانگی و منازل به حساب بیاید. خرید جاروبرقی صنعتی برقی های خانگی با قدرت مکش بالا در افزایش کیفیت نظافت و جمع آوری آلودگی های خانگی موثر خواهد بود.


 جاروبرقی صنعتی برقی تجاری

جاروبرقی صنعتی برقی تجاری

جاروبرقی صنعتی برقی تجاری در محیط هایی که نسبت به مناطق مسکونی بزرگ تر بوده و آلودگی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه های جاروبرقی صنعتی برقی دارای قابلیت مکش هم زمان مایعات و جامدات بوده و مجهز به مخزنی با گنجایش بالاتر هستند. جاروبرقی صنعتی ی تجاری می تواند در مجتمع های تجاری، فروشگاه ها و هایپرها، بیمارستان ها و کلیه مراکز درمانی، مراکز آموزشی و ... به کار گرفته شود و با برخورداری از قدرت مناسب آلودگی های محیط را جمع آوری می کنند. این رده از دستگاه ها از نوع جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي سطلی هستند زیرا ظرفیت مخزن آن ها از مدل های خانگی بیشتر است. خرید ترولی و استفاده از آن در کنار دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی تجاری میتواند به جابجایی آن و مواد زائد جمع آوری شده به خارج از محیط کمک بسزایی داشته باشد.

جاروبرقی صنعتی برقی نیمه صنعتی

دستگاه های جاروبرقی صنعتی برقی نیمه صنعتی یا مکنده نیمه صنعتی نسبت به مکنده های تجاری قدرتمندتر هستند و در مراکز نیمه صنعتی مانند کارگاه ها و کارخانه ها به کار گرفته می شوند. جاروبرقی صنعتی برقی های نیمه صنعتی با قابلیت مکش جامدات و مایعات، دو یا سه موتور دارند که امکان کنترل هر یک از آن ها به طور جداگانه اماکن پذیر بوده و می توان به صورت مجزا آن ها را خاموش و یا روشن نمود که به این ترتیب بر میزان کارایی و طول عمر جاروبرقی صنعتی افزوده می شود. جاروبرقی صنعتی برقی نیمه صنعتی نیز به دلیل استفاده از مخزن بزرگ برای جمع آوری آلاینده ها از نوع جاروبرقی صنعتی برقی سطلی می باشد. 


 جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی دسته ای از دستگاه های مکنده صنعتی است که از قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل تجهیز شدن به موتور توربینی و پمپ ساید چنل قابلیت کارکرد پیوسته و دائمی دارند. یک جاروبرقی صنعتی ی صنعتی قادر خواهد بود مواد مایع و جامد سنگین و با چگالی بالا را مکش کند و در مخزن بزرگ و مقاوم خود جای دهد. این دستگاه ها نیز قادرند مواد سمی، اسیدی و خورنده را جمع آوری نموده و از انتشار دوباره آن ها در محیط جلوگیری کند. تنوع در مدل های این دستگاه خرید جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی و استفاده از آن در جمع آوری، انتقال مواد و حذف انواع آلودگی های صنعتی و سخت فراهم گردد. مدل های مختلف جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی به فیلترهای کارآمد و قدرتمندی مجهز هستند، که ذرات بسیار ریز و کوچک را در خود نگه داشته و از ورود آن ها به واحد مکنده و هم چنین بازگشت به محیط ممانعت می کند. جاروبرقی صنعتی برقی های صنعتی همگی از نوع جاروبرقی صنعتی صنعتی صنعتی سطلی هستند و مخزن آن ها از مدل های تجاری و نیمه صنعتی بسیار بزرگ تر است. برای دریافت قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی ابراهیم با شماره 87184-021 تماس حاصل فرمایید. 


نظافت ذرات ریز چوب با  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی تخصصی

از انواع جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی تخصصی می توان به غبارگیرها، جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی مکش و جداسازی مواد جامد و مایع، جاروبرقی صنعتی برقی صنایع داروسازی، جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي یا جاروبرقی صنعتی برقی تخصصی مکش الیاف و رشته های نخی در صنایع نساجی و مکنده های صنعتی و جاروبرقی صنعتی برقی های ضد انفجار اشاره نمود که دارای طراحی اختصاصی برای هستند. قیمت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی تخصصی به نسبت جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی بالا تر می باشد، اما خرید و استفاده از آن در محیط صنایع جهت جمع آوری آلودگی های خاص میتواند هزینه های بالای نگهداری و نظافت را کاهش دهد.


جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی کارهای سنگین

در برخی از مراکز صنعتی جهت جمع آوری آلودگی های ایجاد شده و ضایعات به وجود آمده در هنگام فرآیند تولید نیاز به وجود جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی قوی تری است تا مواد سنگین و چگال را به صورت پیوسته جمع آوری کند. از همین رو دستگاه های فوق العاده پر قدرت جاروبرقی صنعتی صنعتی سخت کار طراحی و ساخته شده تا به این ترتیب امکان انجام هر گونه فعالیت نظافتی سخت در شرایط سخت کاری فراهم گردد. مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی سنگین کار علاوه بر بهره مندی از واحد فیلتراسیون قدرتمند مجهز به فناوری سایکلون بوده که موجب جدا سازی ذرات سبک از هوا شده و پیش از آن که ذرات با فیلتر تماس پیدا کنند، به طور مستقیم وارد مخزن می شوند که در نتیجه آن میزان بازدهی و طول عمر فیلتر افزایش می یابد. 


دستگاه  جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی کارخانه

مکنده هواکار

جاروبرقی صنعتی صنعتی هواکار برای عمل کردن نیازی به برق ندارند، جهت نظافت و جمع آوری مواد در محیط هایی با دسترسی کم به جریان برق و یا محدودیت استفاده از برق به کار می روند. مکنده هواکار از طریق دریافت هوای فشرده مرکزی یا سیار تغذیه می گردد و دارای پمپ مکش ونتوری است که مسیری مستقیم برای ورود و خروج داشته که در این مسیر یک ورودی دیگر برای مکش هوای فشرده تعبیه گردیده و سبب مکش مواد می شود. برخی از انواع جاروبرقی صنعتی برقي صنعتي یا مکنده هواکار دارای گواهی نامه ATEX و ضد انفجار می باشند که برای نظافت محیط های دارای مواد اشتعال زا و یا جمع آوری مواد جامد و مایع انفجاری طراحی و ساخته شده اند. خرید یک دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی هواکار، در جمع آوری آلودگی های صنعتی در این مجموعه ها از بروز حوادث پیشگیری نموده و در ارتقا سطح ایمنی محیط تاثیر گذار خواهد بود.

مکنده کامیونی

این سری از دستگاه های مکنده صنعتی قدرت مکش فوق العاده زیادی دارند که برای مکش و جمع آوری حجم عظیمی از مواد سخت و سنگین مورد استفاده قرار می گیرند و جهت کارکرد در محیط های خشن و شرایط سخت و دشوار کاری مناسب هستند. کارخانه های سیمان، صنایع فولاد و ... از جمله صنایعی هستند که مکنده کامیونی در آن ها کاربرد فراوان دارد. 


 جاروبرقی صنعتی برقی ابراهیم مناسب صنایع دارویی

سوالات متداول درباره دستگاه جاروبرقی صنعتی برقی صنعتی