برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دستگاه شستشوی مبل

دستگاه شستشوی مبل چیست ؟

دستگاه دستگاه شستشوی مبل یک دستگاه مکانیزه تخصصی می باشد که جهت نظافت و شستشوی سطوح عمودی و افقی انواع مبل طراحی و ساخته شده است. در این دستگاه مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف، یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها، تعبیه شده که اساس عملکرد دستگاه شستشوی مبل را تشکیل می دهد. یکی از مهم ترین مزیت های مبل شوی تولید فوم است که به دلیل داشتن چگالی پایین و حجم آب کم، بر روی سطوح باقی مانده و زمان کافی برای از بین بردن آلودگی ها آن را به دستگاهی موثر و کارآمد تبدیل می کند. ویژگی منحصر به فرد دستگاه مبلشوی صنعتی این است که مبلمان را بدون نیاز به خروج از محل و بدون آلوده کردن محیط تمیز و پاکیزه می گرداند.

بخش های  دستگاه شستشوی مبل  صنعتی

نحوه عملکرد و قدرت پاک کنندگی دستگاه دستگاه شستشوی مبل

کف تولید شده توسط کمپرسور غلظت بالایی دارد که به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد موجب شستشوی با کیفیت سطح می شود و علاوه بر آن از نفوذ آب به داخل صندلی یا مبل جلوگیری می نماید. این فوم روکش مبل و صندلی را به خوبی پوشش داده که آلودگی ها را در خود حل می کند و با استفاده از سامانه مکشی فوم ها و آلودگی های حل شده مکش شده که در نتیجه آن سطح مبل و صندلی به سرعت خشک می گردد. برخی از مدل های دستگاه دستگاه شستشوی مبل به سیستم گرمایش مجهز شده اند به صورتی که کف با درجه حرارت بالا تولید کرده و کیفیت شستشوی مبل را افزایش می دهد زیرا آب گرم و یا فوم گرم از توانایی بالایی در حل کردن چربی ها و آلودگی های الکترواستاتیک برخوردار هستند.


مزایای خرید  دستگاه شستشوی مبل

ساختار و کاربرد دستگاه دستگاه شستشوی مبل

مبل شوی که با اتصال مستقیم به برق تغذیه می شود و بدنه و مخازن آن از جنس پلی اورتان غنی شده ساخته شده اند که از دستگاه در برابر ضربه های احتمالی محافظت کرده و طول عمر آن را افزایش می دهد. هم چنین اتصالات برنجی، چرخ های مقاوم و ضد ضربه و پمپ و موتور ضد زنگ بر قدرت و کارایی این دستگاه افزوده است. دستگاه دستگاه شستشوی مبل در محیط های گوناگون هم چون سالن های سینما، رستوران ها، هتل ها، تالارها، دانشگاه ها، اماکن مذهبی، اداره ها،‌ پایانه های مسافربری و ... به کار گرفته می شود، هم چنین برای شستشوی صندلی و کفپوش وسایل نقلیه مانند اتوبوس و قطار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.