تجهیزات خوشبوکننده هوا

انتخاب خوشبوکننده هوا نیاز به اطلاعات گوناگونی دارد و بهتر است با دانش فنی خریداری شود؛ اما پس از خرید خوشبوکننده هوا نکته ای که حائز اهمیت است اسانس و شارژ خوشبو کننده هوا می باشد. در صورتی که دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا دارای مشخصات فنی حرفه ای بوده و عملکردی درست داشته باشد، کیفیت تجهیزات دستگاه و کیفیت اسانس، کیفیت عملکرد را تعیین می کند. تجهیزات اصلی دستگاه دستگاه خوشبو کننده هوا شامل اسانس و قطعات دستگاه می شوند که در ادامه تشریح شده است.


انواع اسانس خوشبو کننده هوا

سلیقه ای بودن بو یکی از نکاتی است که در خرید و انتخاب اسانس بسیار حائز اهمیت است؛ اما باید به اهمیت تاثیرگذاری بو در محیط نیز توجه ویژه ای داشت. با توجه به بهبود روند عملکرد در همه محیط ها با استفاده از مکانیزم های بهبود کیفیت هوا، می بایست به مطبوع بودن و مناسب بودن رایحه انتخابی دقت نمود. با توجه به ویژگی های هر محیط می توان اسانس مناسب را انتخاب کرد:


1- مجتمع های تجاری: برای فروشگاه های بزرگ بهتر است از اسانس های سنگین با پخش بوی بالا استفاده شود تا همواره در محیط بویی ملایم حس شود.

2- اداره ها: در بخش هایی با سقف کوتاه می بایست از اسانس های سبک با رایحه های شکوفه گل ها یا رایحه با ته بوی مرکبات استفاده کرد تا از بروز حساسیت و سردرد جلوگیری شود.

3- مراکز آموزشی: در این مراکز نیاز است برای افزایش تمرکز افراد و افزایش یادگیری از اسانس هایی با خاصیت های مناسب محیط آموزشی استفاده شود.


قطعات دستگاه خوشبو کننده هوا

بسته به مدل خوشبوکننده هوا ، تجهیزات و قطعاتی که این دستگاه دارد نیز متفاوت است. از رایج ترین قطعات مصرفی در دستگاه خوشبو کننده اتوماتیک هوا می توان به فیوز، کنترل، مخزن و... اشاره کرد. این قطعات در صورت کیفیت کافی دستگاه به سرعت آسیب نمی بینند و به مرور زمان و استفاده طولانی مدت نیاز به تعویض پیدای می کنند.

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱