تجهیزات کارواش

کارواش ها بهترین و مناسب ترین خدمات را در زمینه شستشوی داخل و بیرون خودرو ارائه می دهند. در این مراکز فرآیند شستشوی انواع خودرو ها با استفاده از تجهیزات فشار قوی یا سیستم های کارواش اتوماتیک انجام می شود. مراکز کارواش اتوماتیک دستی خدمات شستشوی خودرو را بوسیله نیروهای خدماتی انجام می دهند و در مراکز کارواش اتوماتیک اتوماتیک عملیات شستشوی تماما بوسیله یک سیستم مکانیزه صورت می گیرد. در هریک از این مراکز از تجهیزات کارواش مخصوصی استفاده می شود تا عملیات شستشوی و خدمات نظافت به بهترین نحو انجام گیرد. بعضی از این تجهیزات از ضروریات بوده و بعضی دیگر به دلخواه مالکین مجموعه به کارواش اضافه می شود. تعدادی از تجهیزات کارواش اتوماتیک مناسب مراکز کارواش اتوماتیک دستی و اتوماتیک، تعدادی مختص استفاده در کارواش اتوماتیک های دستی و بعضی دیگر مخصوص سیستم های کارواش اتوماتیک هستند.


تجهیزات کارواش

اهمیت استفاده از تجهیزات کارواش

تجهیزات کارواش مکملی برای تجهیزات موجود در مجموعه هستند و موجب افزایش رضایت مندی مشتریان می شوند. افزودن تجهیزات جانبی به کارواش اتوماتیک رغبت مشتریان برای استفاده از خدمات بیشتر و بهتر را افزایش داده و در دراز مدت باعث سودآوری مجموعه می گردد. بنابراین تجهیزات کارواش اتوماتیک هم برای مشتریان و هم برای صاحبان مجموعه یک مزیت به حساب می آیند. بعضی از تجهیزات کارواش اتوماتیک موجب افزایش سرعت عملیات شستشوی شده و بعضی دیگر با افزایش کیفیت خدماتی را به مجموعه و مشتری می دهند.


تجهیزات کارواش اتوماتیک اتوماتیک


انواع تجهیزات کارواش

تجهیزات کارواش در انواع مختلفی در دسترس هستند که در کنار کارواش اتوماتیک دستی یا اتوماتیک ارائه می گردند. این تجهیزات شامل تجهیزات فشار قوی پاشش آب، برس های کارواش اتوماتیک اتوماتیک، سیستم زیرشویی مکانیزه، دستگاه شستشوی کفی، لنس های فوم پاش و ... می باشند. دستگاه های شوینده زیر پایی و سیستم های زیر شویی مکانیزه از جمله تجهیزات کارواش اتوماتیک مشترک بین مدل های دستی و اتوماتیک هستند. تجهیزات شوینده کفی ابعاد کوچکی داشته و در مدت زمان کم و به آسانی کفی های خودرو ها شستشو و خشک می نمایند. برس شستشوی که برای جدا کردن آلودگی های سطح خودرو در کارواش اتوماتیک های اتوماتیک استفاده می شوند، یکی دیگر از تجهیزات کارواش اتوماتیک اتوماتیک هستند که در جنس های فوم یا پلی اتیلن در دسترس می باشند. سیستم بازیابی آب نیز به منظور صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه های پرداخت قبض آب مجموعه می گردد. همچنین سیستم تصفیه آب کیفیت شستشوی خودرو ها را در مرحله آبکشی افزایش می دهد.

تجهیزاتی یافت نشد . !!

برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱