اسکرابر دستی کف شور صنعتی دستی

کف شور صنعتی دستی

کف شور صنعتی دستی -  Walk Behind Scrubber

دستگاه های کف شور صنعتی یکی از پرکاربرد ترین ماشین آلات صنعتی نظافت می باشند که با استفاده از برس یا برس های دیسکی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح مانند لکه های روغنی و چرب و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را ساییده و از بین می برند. دستگاه های زمین شوی صنعتی با هدایت دستی با استفاده از موتور مکنده و تی نصب شده در انتهای دستگاه آب آلوده ناشی از شستشو را مکش نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. نیرو محرکه کف شور صنعتی های دستی یا از طریق کاربر و یا از طریق موتور حرکتی به کار رفته در ساختار دستگاه تامین می شود. دستگاه های کفشور دستی گزینه مناسبی برای نظافت محیط هایی .با مساحت محدود یا معابر باریک و متراکم می باشند


 کف شور صنعتی

اجزای دستگاه کف شور صنعتی

کف شور صنعتی یا کفشوی دستی از نظر اجزا و نحوه عملکرد مشابه کف شور صنعتی خودرویی بوده و دارای بخش های مختلفی مانند موتور، برس، تی و مخازن آب کثیف و تمیز است. موتور دستگاه های کف شور دستی از نوع الکتریکی می باشد که انرژی لازم برای حرکت آن را یک باتری قابل شارژ یا جریان مستقیم برق تامین می نماید. کف شوی صنعتی دارای یک یا دو برس چرخشی برای جدا نمودن آلودگی ها از روی سطح می باشد. کف شور صنعتی های تک برسه ابعاد کوچک تری دارند و برای شستن محیط های کوچک و فضاهای با عرض کم به کار می روند. تی مکنده به همراه موتور مکش بخش های دیگر زمین شوی دستی هستند. تی کف شور صنعتی دارای یک شاسی شامل دو لاستیک تی است.

لاستیک های تی با حرکت دستگاه زمین شوی صنعتی و در حین برس زنی، آب آلوده را از سطح جمع آوری می نمایند. این آلودگی ها از طریق شلنگ مکش به وسیله موتور مکنده به داخل مخزن آب کثیف فرستاده می شوند. تی زمین شوی صنعتی دستی اغلب در پشت چرخ های آن است تا بتواند رد چرخ ها را نیز پاک نماید. این تی دارای ساختار منحنی شکل است تا آلودگی ها را به طور کامل از اطراف جمع آوری نماید. آب تمیز مورد نیاز دستگاه برای شستشوی سطح و آب کثیفی که توسط تی جمع آوری می شود، در مخازنی جداگانه نگهداری می شوند. مخزن دستگاه های کف شور دستی کوچک به گونه ای طراحی شده که کاربر بتواند آن ها را به راحتی از دستگاه بیرون بیاورد.


کفشوی دستی

انواع کف شور صنعتی دستی

مدل هایی از کفشوی صنعتی که به صورت دستی هدایت و کنترل می شوند، در انواع مختلفی توسط برند های فعال در این صنعت، به تولید می رسند. از نظر منبع تغذیه کفشور دستی در دو نوع باتری دار و کابلی موجود است.


کف شور صنعتی باتری دار

در دستگاه های کف شور دستی باتری دار تامین انرژی موتور حرکتی، موتور برس، موتور مکنده و دیگر بخش های نیازمند نیروی محرکه، بر عهده چند باتری می باشد. این دستگاه های زمین شوی صنعتی دستی بدون نگرانی بابت نبود پریز برق در محیط، در بخش ها و راهروهای مختلف یک مجموعه قابل استفاده هستند. میزان شارژدهی باتری این دستگاه ها، بسته به ظرفیت باتری های آن داشته و اغلب بین دو تا چهار ساعت است. تناسب شارژدهی دستگاه با زمان نظافت حداقل یک مرحله ای محیط بایستی در انتخاب زمین شوی دستی مناسب در نظر گرفته شود.


زمین شوی دستی

کف شور صنعتی برقی

کف شور صنعتی برقی یا کف شور صنعتی کابلی برای استفاده و عملکرد باید به یک پریز برق اتصال یابد. اتصال مستقیم این کف شوی صنعتی دستی به جریان برق موجب شده تا توان نظافتی آن نسبت به مدل های باتری دار بیشتر باشد. همچنین کاربر بدون هیچ نگرانی از اتمام شارژ، می تواند از آن استفاده کند. تفاوت منبع تغذیه بین برقی و باطری دار موجب شده تا مدل های کابلی به دلیل نداشتن باتری راحت تر جابجایی و هدایت شود. تفاوت های دیگر دستگاه های کف شور صنعتی در پهنای نظافت، ظرفیت مخازن آب و موتور جلوبرنده می باشد. تغذیه مستقیم با برق شهری فقط در کف شور صنعتی وجود دارد.


کف شوی دستی

مزایای کف شور صنعتی

زمین شوی دستی یا کف شوی دستی دارای ویژگی ها و مزایای متعددی است که موجب شده استفاده از آن در مقایسه با روش های دستی رواج پیدا کند. این ویژگی ها کاربری آسان و عملکرد پر بازده کف شور صنعتی را فراهم کرده و شامل موارد زیر می شوند.


قدرت مانور بالا

هنگامی که از کف شور صنعتی استفاده می شود، ابعاد کوچک آن در قدرت مانور آن تاثیر گذار است. ابعاد کوچک این دستگاه موجب شده تا بتواند راحت تر در یک فضای کم حرکت کند. در نتیجه قدرت مانور زمین شوی دستی بالا بوده و در محیط های دارای فضاهای کم عرض مشکلی در حرکت و نظافت سطح ندارد. این قدرت مانور باعث شده تا در محیط های وسیع نیز از این دستگاه ها به عنوان کفشور صنعتی مکمل جهت شستشوی بخش های کم عرض در کنار کف شور صنعتی خودرویی استفاده شود.


کف شور صنعتی

کاربری آسان

دستگاه های زمین شوی دستی با و بدون موتور جلوبرنده عمل می کنند. کف شور صنعتی دارای موتور جلوبرنده نیازی به هل دادن دستگاه توسط کاربر نداشته و با سرعت مشخصی به جلو حرکت می کنند. در هر دو مدل این کف شور صنعتی، بکارگیری سیستم های مکانیکی و بدون پیچیدگی خاص موجب شده تا کاربری و کنترل بخش های آن ساده و آسان باشد. این بخش های مکانیکی ساده و قابل فهم بوده و کمتر دچار خرابی و آسیب می شوند. به دلیل سادگی بخش های مختلف کنترلی دستگاه، همچنین کاربر با اندکی آموزش قادر به راه اندازی و کار با آن خواهد بود.


سهولت حمل و نقل

اغلب دستگاه های کف شور صنعتی دارای ساختار جمع و جوری هستند و به همین دلیل با آسانسور قابل جابجایی در بین طبقات یک مجموعه هستند. این موضوع ناشی از ابعاد کوچک و مناسب جهت قرار گرفتن در آسانسور و وزن کم متناسب با ظرفیت آسانسور مراکز تجاری و .. می باشد. مدل های کابلی نسبت به مدل های باتری دار وزن کمتری دارند و ساده تر جابجا می شوند.


کف شور صنعتی برقی

مقرون به صرفه و سازگاری با محیط زیست

تهیه دستگاه زمین شوی دستی برای نظافت محیط یک سرمایه گذاری قابل اطمینان است که در صورت استفاده و نگهداری اصولی به بازگشت سرمایه می انجامد. همچنین کف شور صنعتی در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی نموده تا سازگاری خوبی با محیط زیست داشته باشد. کاهش زمان شستشوی سطح با استفاده از کف شور صنعتی موجب شده تا سطح به سرعت تمیز شود. نتیجه این امر، کاهش زمان به کار گرفتن نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه های نظافت و شستشوی سطوح کف می گردد.


مرتب سازی بر اساس :
1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱