اسکرابر دستی کف شوی دستی ، خرید دستگاه شستشوی زمین دستی

دستگاه شستشوی زمین دستی

دستگاه شستشوی زمین دستی -  Walk Behind Scrubber

دستگاه های  دستگاه شستشوی زمین ابراهیم یکی از پرکاربرد ترین ماشین آلات صنعتی نظافت می باشند که با استفاده از برس یا برس های دیسکی انواع آلاینده های چسبیده به سطوح مانند لکه های روغنی و چرب و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را ساییده و از بین می برند. دستگاه های زمین شوی صنعتی با هدایت دستی با استفاده از موتور مکنده و تی نصب شده در انتهای دستگاه آب آلوده ناشی از شستشو را مکش نموده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. نیرو محرکه دستگاه شستشوی زمین های دستی یا از طریق کاربر و یا از طریق موتور حرکتی به کار رفته در ساختار دستگاه تامین می شود. دستگاه های کفشور دستی گزینه مناسبی برای نظافت محیط هایی .با مساحت محدود یا معابر باریک و متراکم می باشند


کاربرد  دستگاه شستشوی زمین  در نظافت پارکینگ مجتمع تجاری

بخش های مختلف دستگاه شستشوی زمین

دستگاه شستشوی زمین یا کفشوی دستی از نظر اجزا و نحوه عملکرد مشابه دستگاه شستشوی زمین خودرویی بوده و دارای بخش های مختلفی مانند موتور، برس، تی و مخازن آب کثیف و تمیز است. موتور دستگاه های کف شور دستی از نوع الکتریکی می باشد که انرژی لازم برای حرکت آن را یک باتری قابل شارژ یا جریان مستقیم برق تامین می نماید. کف شوی صنعتی دارای یک یا دو برس چرخشی برای جدا نمودن آلودگی ها از روی سطح می باشد. دستگاه شستشوی زمین های تک برسه ابعاد کوچک تری دارند و برای شستن محیط های کوچک و فضاهای با عرض کم به کار می روند. تی مکنده به همراه موتور مکش بخش های دیگر زمین شوی دستی هستند. تی دستگاه شستشوی زمین دارای یک شاسی شامل دو لاستیک تی است.

طرز کار دستگاه شستشوی زمین

لاستیک های تی با حرکت دستگاه زمین شوی صنعتی و در حین برس زنی، آب آلوده را از سطح جمع آوری می نمایند. این آلودگی ها از طریق شلنگ مکش به وسیله موتور مکنده به داخل مخزن آب کثیف فرستاده می شوند. تی زمین شوی صنعتی دستی اغلب در پشت چرخ های آن است تا بتواند رد چرخ ها را نیز پاک نماید. این تی دارای ساختار منحنی شکل است تا آلودگی ها را به طور کامل از اطراف جمع آوری نماید. آب تمیز مورد نیاز دستگاه برای شستشوی سطح و آب کثیفی که توسط تی جمع آوری می شود، در مخازنی جداگانه نگهداری می شوند. مخزن دستگاه های کف شور دستی کوچک به گونه ای طراحی شده که کاربر بتواند آن ها را به راحتی از دستگاه بیرون بیاورد.


نظافت با کیفیت لابی ساختمان با دستگاه کفشوی دستی

انواع دستگاه شستشوی زمین

مدل هایی از کفشوی صنعتی که به صورت دستی هدایت و کنترل می شوند، در انواع مختلفی توسط برند های فعال در این صنعت، به تولید می رسند. از نظر منبع تغذیه کفشور دستی در دو نوع باتری دار و کابلی موجود است. این ویژگی و دسته بندی دستگاه زمین شوی به طور مستقیم در قیمت دستگاه شستشوی زمین گذار است.  

دستگاه شستشوی زمین باتری دار

در دستگاه های کف شور دستی باتری دار تامین انرژی موتور حرکتی، موتور برس، موتور مکنده و دیگر بخش های نیازمند نیروی محرکه، بر عهده چند باتری می باشد. این دستگاه های زمین شوی صنعتی دستی بدون نگرانی بابت نبود پریز برق در محیط، در بخش ها و راهروهای مختلف یک مجموعه قابل استفاده هستند. میزان شارژدهی باتری این دستگاه ها، بسته به ظرفیت باتری های آن داشته و اغلب بین دو تا چهار ساعت است. تناسب شارژدهی دستگاه با زمان نظافت حداقل یک مرحله ای محیط بایستی در انتخاب زمین شوی دستی مناسب در نظر گرفته شود.


خرید و استفاده از زمین شوی دستی یا دستگاه شستشوی زمین ابراهیم

دستگاه شستشوی زمین برقی

دستگاه شستشوی زمین برقی یا دستگاه شستشوی زمین کابلی برای استفاده و عملکرد باید به یک پریز برق اتصال یابد. اتصال مستقیم این کف شوی صنعتی دستی به جریان برق موجب شده تا توان نظافتی آن نسبت به مدل های باتری دار بیشتر باشد. همچنین کاربر بدون هیچ نگرانی از اتمام شارژ، می تواند از آن استفاده کند. تفاوت منبع تغذیه بین برقی و باطری دار موجب شده تا مدل های کابلی به دلیل نداشتن باتری راحت تر جابجایی و هدایت شود. تفاوت های دیگر دستگاه های دستگاه شستشوی زمین در پهنای نظافت، ظرفیت مخازن آب و موتور جلوبرنده می باشد. تغذیه مستقیم با برق شهری فقط در دستگاه شستشوی زمین وجود دارد.


قیمت  دستگاه شستشوی زمین  یا کف شوی دستی ابراهیم

مزایای خرید دستگاه شستشوی زمین

زمین شوی دستی یا کفشور دستی دارای ویژگی ها و مزایای متعددی است که موجب شده استفاده از آن در مقایسه با روش های دستی رواج پیدا کند. خرید دستگاه شستشوی زمین ابراهیم با ویژگی های منحصر به فرد، کاربری آسان و عملکرد پر بازده کف شوی دستی را فراهم کرده است. مزایا و ویژگی های خرید دستگاه شستشوی زمین شامل موارد زیر می شوند.  

قدرت مانور بالا

هنگامی که از دستگاه شستشوی زمین استفاده می شود، ابعاد کوچک آن در قدرت مانور آن تاثیر گذار است. ابعاد کوچک این دستگاه موجب شده تا بتواند راحت تر در یک فضای کم حرکت کند. در نتیجه قدرت مانور زمین شوی دستی بالا بوده و در محیط های دارای فضاهای کم عرض مشکلی در حرکت و نظافت سطح ندارد. این قدرت مانور باعث شده تا در محیط های وسیع نیز از این دستگاه ها به عنوان کفشور صنعتی مکمل جهت شستشوی بخش های کم عرض در کنار دستگاه شستشوی زمین خودرویی استفاده شود.


استفاده از  دستگاه شستشوی زمین  در نظافت راهرو های مجتمع تجاری

کاربری آسان

دستگاه های زمین شوی دستی با و بدون موتور جلوبرنده عمل می کنند. دستگاه شستشوی زمین دارای موتور جلوبرنده نیازی به هل دادن دستگاه توسط کاربر نداشته و با سرعت مشخصی به جلو حرکت می کنند. در هر دو مدل این کفشور صنعتی، بکارگیری سیستم های مکانیکی و بدون پیچیدگی خاص موجب شده تا کاربری و کنترل بخش های آن ساده و آسان باشد. این بخش های مکانیکی ساده و قابل فهم بوده و کمتر دچار خرابی و آسیب می شوند. به دلیل سادگی بخش های مختلف کنترلی دستگاه، همچنین کاربر با اندکی آموزش قادر به راه اندازی و کار با آن خواهد بود.  

سهولت حمل و نقل

اغلب دستگاه های دستگاه شستشوی زمین دارای ساختار جمع و جوری هستند و به همین دلیل با آسانسور قابل جابجایی در بین طبقات یک مجموعه هستند. این موضوع ناشی از ابعاد کوچک و مناسب جهت قرار گرفتن در آسانسور و وزن کم متناسب با ظرفیت آسانسور مراکز تجاری و .. می باشد. مدل های کابلی نسبت به مدل های باتری دار وزن کمتری دارند و ساده تر جابجا می شوند.


تنوع قیمت و موارد کاربرد و مزایای خرید دستگاه  دستگاه شستشوی زمین  برقی ابراهیم

مقرون به صرفه و سازگاری با محیط زیست

تهیه دستگاه زمین شوی دستی برای نظافت محیط یک سرمایه گذاری قابل اطمینان است که در صورت استفاده و نگهداری اصولی به بازگشت سرمایه می انجامد. همچنین دستگاه شستشوی زمین ابراهیم در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی نموده تا سازگاری خوبی با محیط زیست داشته باشد. کاهش زمان شستشوی سطح با استفاده از دستگاه شستشوی زمین موجب شده تا سطح به سرعت تمیز شود. نتیجه خرید دستگاه شستشوی زمین ابراهیم، با داشتن قیمت مناسب و کیفیت نظافت بالا، کاهش زمان به کار گرفتن نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه های نظافت و شستشوی سطوح کف می گردد.

کاربرد های دستگاه شستشوی زمین

خرید و استفاده از دستگاه دستگاه شستشوی زمین ابراهیم در محیط های مختلف برای نظافت و شستشوی سطوح، سهولت و کاهش هزینه های نظافت را به همراه دارد. از این دستگاه نظافت مکانیزه میتوان در محیط صنایع، ادارات، مجتمع های تجاری و خدماتی، مراکز درمانی و بیمارستان ها، اقامتگاه ها و هتل ها استفاده نموده و بهداشت محیط را ارتقا بخشید. کاربرد دستگاه دستگاه شستشوی زمین در محیط نه تنها در کاهش هزینه ها تاثیر گذار است، بلکه در افزایش کیفیت و سرعت فرایند نیز تاثیر گذار خواهد بود. استفاده از این دستگاه در محیط مجموعه های تجاری و فروشگاهی با توجه به تردد افراد و مشتریان، با شستشو و خشک نموده همزمان سطوح، لغزندگی سطح را برطرف نموده و احتمال بروز حوادث را کاهش خواهد داد. با توجه به مناسب بودن قیمت دستگاه شستشوی زمین ابراهیم و امکانات، ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه، خرید و به کار گیری آن در محیط های متنوع امکان پذیر میباشد. طراحی این دستگاه نظافت در ابعاد و اندازه های مختلف، بکار گیری دستگاه در محیط های کوچک و بزرگ، محوطه های سرپوشیده یا رو باز را فراهم آورده است.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه شستشوی زمین

استفاده از تجهیزات، دستگاه ها و ابزار های مکانیزه همواره راهی برای کاهش هزینه ها و افزایش سهولت اجرای فرایند نظافت مجموعه های مختلف تجاری، اداری و صنعتی بوده است. به همین منظور، این تجهیزات با ویژگی ها و قابلیت های متنوع طراحی و تولید شده اند تا بتوانند نیاز نظافتی را در محیط های مختلف برطرف نمایند. این تنوع ویژگی ها و قابلیت های دستگاه، بر قیمت دستگاه شستشوی زمین تاثیر گذار است.

مرتب سازی بر اساس :
1 2
1 2
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱