ترولی نظافتی ترولی نظافتی نظافتی

ترولی نظافتی نظافتی

ترولی نظافتی نظافتی - Cleaning trolley

ترولی نظافتی نظافتی یکی از متداول ترین و پرکاربردترین انواع ترولی نظافتی یا تی شور است که با فضاها و شرایط مختلف سازگاری دارد. ترولی نظافتی نظافت در عین سادگی، دستگاهی پر کاربرد در امر نظافت و شستشو می باشد. این ترولی نظافتی ها از ساختار منسجم و با کیفیتی برخوردار هستند و کاملا ارگونومیک ساخته شده و با محیط زیست سازگاری دارند. ساده ترین مدل های ترولی نظافتی های نظافتی دارای سطل جداگانه برای نگه داری مواد شوینده و آب کثیف و سیستم آبگیر فشاری یا رولی هستند که به وسیله اعمال نیرو به تی باعث تخلیه کامل آن می گردد. ترولی نظافتی نظافتی از ساده ترین وسائل برای کمک به نظافت و شستشو می باشد. استفاده از ترولی نظافتی مزیت های بسیاری دارد که شامل بالا بردن کیفیت شستشو، افزایش سطح بهداشت محیط، کاهش زمان شستشو و نظافت، کاهش مواد شوینده و صرف کمتر نیرو از طرف کاربر است.


 ترولی نظافتی نظافتی

ویژگی های ترولی نظافتی نظافتی

در ترولی نظافتی نظافتی یا تی شور سرعت و کیفیت شستشو و نظافت بسیار افزایش می یابد. یکی از دلایل محبوبیت این تی شور ها، کاربری ساده و در عین حال نتیجه کیفی مطلوب است. در مدل های ساده این رده از ترولی نظافتی، فقط محفظه تی و سطل وجود دارد؛ در صورتی که در مدل های بعدی ترولی نظافتی نظافتی ، امکاناتی مانند قلاب نگهدارنده ابزار نظافت قابل اتصال به دسته، محفظه نگهدارنده ابزار و مواد شوینده، نگهدارنده دسته تی، محفظه کیسه زباله و... به ترولی نظافتی اضافه گشته است. یکی از بزرگترین مزایای به کارگیری این وسایل در محیط سامان دهی به امور نظافتی با اختصاص محلی مشخص برای قرارگیری وسایل و جلوگیری از اتلاف وقت می باشد. یک ترولی نظافتی نظافتی به دلیل وزن کم می تواند به راحتی توسط کاربر جابه جا شده و فرایند نظافت را تسهیل بخشد. به همراه یک تی شور نظافتی می توان از انواع تی های رشته و میکروفایبر استفاده نمود. یکی از ویژگی های ترولی نظافتی نظافتی ابگیر بوده که در دو نوع رولی و پرسی طراحی می شود:


آبگیر رولی

این نوع آبگیر از یک رول و یک اهرم تشکیل شده استفاده است. استفاده از آبگیر از طریق اهرم و به حرکت درآوردن رول صورت می پذیرد. مقاومت و دوام بالا این نوع آبگیر موجب می شود تا کاربر با اطمینان بتواند فرایند خشک کردن تی را انجام دهد. جنس ترولی نظافتی نظافت از پلی پروپیلن، قابل بازیافت و کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.


ترولی نظافتی نظافت

آبگیر پرسی

آبگیر پرسی نوع دیگری از آبگیرهای به کاررفته در یک ترولی نظافتی نظافت می باشد. این آبگیر از یک پرس آرواره ای پلاستیکی و چرخ دنده گالونیزه ساخته شده است. در این آبگیر الیاف تی با قرارگیری تحت فشار متراکم شده و آب آلوده خارج می گردد. امکان استفاده اسان و دوام بالای بخش های مختلف از جمله مهم ترین ویژگی های این مدل ترولی نظافتی ها می باشد.


محیط های قابل استفاده تی شور نظافتی

از این نوع ترولی نظافتی در همه مکان ها مانند سالن های ورزشی، ادارات، پارکینگ و... می توان استفاده کرد. این مدل تی شور به دلیل کوچک بودن و کاربردی بودن برای مصارف ساده نظافتی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است و استفاده از آن باعث سهولت نظافت و شستشو برای کاربر می گردد. پس از شستشو سطح خیس می ماند. به همین دلیل در اکثر ترولی نظافتی ها علامت لغزنده بودن درج گشته تا افراد را از خطر لغزش آگاه کند. به دلیل تجهیز ترولی نظافتی نظافتی به یک سیستم آّبگیر می توان به آسانی تی را شسته و اب آن را به طور کامل تخلیه نمود در نتیجه از نشت آب در محیط جلوگیری می شود و کیفیت نظافت افزایش می یابد. در صورتی که بسته به شرایط محیطی نظیر کوچک بودن محیط، استفاده از روش سنتی شستشو یعنی تی و سطل آب مدنظر باشد به کارگیری تی شور نظافتی یک انتخاب مناسب است.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱