ترولی چند منظوره ترولی نظافتی چند منظوره

ترولی نظافتی چند منظوره

ترولی نظافتی چند منظوره - multipurpose trolley

ترولی نظافتی نظافتی یکی از ابزارهای کارآمد و ایده آل است که جهت نظافت و شستشوی عمومی به صورت تخصصی تر در محیط های گوناگون هم چون مراکز مسکونی، تجاری و حتی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تی شور چند منظوره از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که فرآیند نظافت و شستشوی محیط را سرعت و سهولت می بخشد و به این ترتیب نیازهای نظافتی مرتفع می گردد. این دسته از تی شور یا ترولی نظافتی ها از چرخ های ضربه گیر و ساختاری ارگونومیک برخوردار بوده که کاربر با سهولت از این وسیله استفاده می نماید. به وسیله این ابزار نظافتی می توان امور نظافتی را ساماندهی کرده و با قراردادن هر وسیله در جایگاه مشخصی فرایند نظافت را تسهیل بخشید. این ابزار می توانند در مواقعی که نظافت به شیوه دستی صورت می گیرد و یا در کنار سایر دستگاه ها و تجهیزات نظافتی به عنوان مکمل مورد استفاده قرار بگیرند.


 ترولی نظافتی چندمنظوره نظافت

ویژگی ترولی نظافتی نظافتی

ترولی نظافتی نظافتی در مدل های متنوعی طراحی و عرضه شده که برای بهداشتی ساختن هر چه مؤثرتر محیط مناسب می باشند. نام چند منظوره از آن جهت بر روی این ابزار قرار گرفته که از آنها می توان با اهداف مختلفی استفاده نمود. تی کشیدن سطوح، جمع آوری زباله و حمل مواد و ابزار مورد نیاز مربوط به عملیات نظافت تعدادی از رایج ترین این کاربردها می باشد. این ابزار به مخازن جداگانه آب تمیز و آب کثیف، آبگیر رولی و یا پرسی، کیسه زباله، نگهدارنده کیسه زباله و یا مخزن زباله و هم چنین محفظه نگه دارنده ابزار مجهز هستند که امکان انجام نظافت، گردگیری و شستشو را فراهم می آورند. ساختار یک ترولی نظافتی نظافتی به گونه ای است که در هنگام کار و جا به جایی آن آب از مخازن تراوش نخواهد کرد و شاسی آن برای نگه داری ابزار و تجهیزات دارای مقاومت کافی می باشد.


 ترولی نظافتی چندمنظوره

ساختار ترولی نظافتی نظافتی

ساختار ترولی نظافتی ها متناسب به نوع ترولی نظافتی، محیط و هدف از به کارگیری ترولی نظافتی ممک است متفاوت باشد. در یک ترولی نظافتی نظافتی مخازن آب تمیز و کثیف به طور کامل از یکدیگر مجزا بوده و آب آلوده به مخزن آب تمیز راه پیدا نمی کند به این ترتیب الودگی های یک بخش به بخش دیگر راه پیدا نخواهد کرد. برخی از انواع این ترولی نظافتی ها دارای آبگیر رولی و برخی دیگر دارای آبگیر پرسی یا همان فشاری هستند. نگه دارنده کیسه زباله، مخزن زباله مجهز به درب و آرام بند، سطل کوچکی پلاستیکی برای حمل و نگه داری تجهیزات نظافتی از جمله بخش های مختلف ترولی نظافتی نظافتی بوده و برخی از انواع آن نیز دارای محفظه های کشو دار و قفل شونده برای نگه داری وسایل می باشند که در محیط های گوناگون به کار گرفته می شوند. یکی از نکات مثبت یک تی شور چند منظوره تجهیز به آبگیر است که با تخلیه کامل آب تی از ایجاد سطحی لغزنده و مرطوب پس از شستشو جلوگیری می نماید. همچنین با امکان قراردهی هر وسیله در جای مشخص کاربر به هنگام نظافت دچار سردرگمی برای یافتن وسیله مورد نظر نخواهد شد. دستگاه های تی شور همگی با تجهیز به چرخ های مقاوم می توانند به سادگی حمل و جابه جا شده و کار فیزیکی را به حداقل برسانند.


محیط های قابل استفاده از ترولی نظافتی نظافتی

مراکز تجاری و فروشگاهی، مراکز اداری، مجتمع های مسکونی بزرگ، هتل ها، پایانه ها، مدارس و مراکز آموزشی، مراکز درمانی و... به دلیل نیاز به انجام نظافت به صورت پیوسته و مداوم به یک ابزار نظافتی برای تسهیل بخشی به امر نظافت نیاز دارند. یک ترولی نظافتی نظافتی با ابعادی فشرده و بدنه ای مقاوم می تواند در این محیط ها و سایر مراکز مشابه مورد استفاده قرار گیرد.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱