ترولی بیمارستانی ترالی بیمارستانی

ترالی بیمارستانی

ترالی بیمارستانی - Hospital Trolley

ترالی جهت امور بهداشتی و نظافتی در مراکز درمانی، بیمارستان ها، درمانگاه ها، مهد کودک ها و خانه سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حساس بودن این محیط ها نسبت به آلودگی، رعایت بهداشت در آن ها در اولویت بسیار بالایی قرار دارد. بنابراین در چنین محیط هایی باید از ابزار و لوازم کاملا بهداشتی استفاده نمود تا از انتقال و ایجاد بیماری جلوگیری به عمل آید و سلامت بیماران و افراد حاضر در آن جا حفظ شود. یکی از راهکار های بهینه سازی فرایند نظافت، استفاده از تجهیزات نظافتی ترالی بیمارستانی یا ترالی با قیمت مناسب در این محیط ها می باشد. ترالی ها یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز جهت شستشو و نظافت محیط ها و جمع آوری ضایعات هستند که برای چنین مکان هایی باید دارای ویژگی های خاصی باشند. به منظور انجام عملیات نظافتی و شستشو با رعایت کامل تمامی اصول و قوانین بهداشتی استفاده از تی شوی بیمارستانی یک انتخاب مناسب است چراکه از طراحی ویژه برای به کارگیری در محیط های حساس به سطح بهداشت برخوردار است.


ترالی نظافت بیمارستانی


ویژگی ترالی

یکی از مهم ترین ویژگی های ترالی نظافت بیمارستانی برخورداری از مواد آنتی باکتریال در ساختار می باشد. با توجه به این که معمولا محیط های مرطوب محل مناسبی جهت رشد و انتقال باکتری ها، قارچ ها و کپک هستند و تکثیر این عوامل بیماری زا در مراکز درمانی بسیار خطرافرین می باشد مواد آنتی باکتریال مانع رشد و تکثیر این عوامل خواهند شد بنابراین نه تنها باکتری ها از طریق ترالی ها منتقل نمی شوند، بلکه مانع از لکه و بوی نامناسب نیز می گردند. ترالی نظافت بیمارستانی یا دارای نگهدارنده کیسه زباله هستند و یا دارای سطل زباله، که در هر صورت جهت رعایت بهداشت برای آن ها درپوش در نظر گرفته شده است.


ویژگی های  ترالی


استفاده از تی آنتی باکتریال به همراه ترالی نظافت بیمارستانی می تواند کیفیت نظافت انجام شده را افزایش دهد. ظرفیت مخزن آب تمیز و کثیف، حجم کیسه زباله، ابعاد و وزن دستگاه های تی شوی بیمارستانی در انواع مختلف متفاوت می باشد که این امر به نوع طراحی دستگاه بستگی دارد ولی به طور کل وزن دستگاه به گونه ای است که با کمترین میزان کار فیزیکی و نیروی اعمالی از طرف کاربر دستگاه ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی قابل حمل است. ویژگی ها و امکانات این ابزار نظافتی در قیمت ترالی تاثیر گذار است، با این حال با توجه به مزایای استفاده از آنها، خرید یک ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی میتواند به میزان زیادی در بهبود خدمت رسانی در محیط درمان و بیمارستانی تاثیر گذار باشد.

محفظه های بسته و قفل دار

قسمت های مختلف تی شوی بیمارستانی باید کاملاً بسته و مجهز به درپوش باشد تا سطح بالای بهداشت ایجاد شود و از آلودگی مواد و ابزار حمل شده توسط ترالی نظافت بیمارستانی جلوگیری شود. همچنین این محفظه ها احتمال انتشار آلودگی مربوط به زباله های جمع آوری و حمل شده توسط ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی را به صفر می رساند. لازم به ذکر است که استفاده از درب، دیوارهای جانبی و درپوش در مناطقی که خطر آلودگی کمتری دارند مانند فضا های اداری الزامی نیست. در هر صورت، انتخاب یک ترالی با قابلیت افزودن یا برداشتن درب، گزینه ای معقول و مقرون به صرفه خواهد بود که امکان استفاده از ترالی های بیمارستانی را در بخش های مختلف فراهم می کند.

کاربری ترالی

تمیز کردن تمامی بخش های یک بیمارستان ها از بخش های مراقبت ویژه و اتاق های بیماران تا سرویس های بهداشتی همین طور جمع آوری و جداسازی حوله، لباس و ملحفه های کثیف بخش های مختلف با تجهیز به ابزار نظافتی مناسب تسهیل می یابد. بدون شک یکی از این ابزارها ترالی است که با امکان اختصاص بخش های مختلف، جابه جایی و کاربری آسانی نیز دارد. انواع مختلفی از مواد شوینده و ضدعفونی کننده، دستمال و ملحفه و... همگی با استفاده از این ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی به آسانی قابل جابه جایی می باشند.


مزایای خرید  ترالی


ساختار تی شور بیمارستانی

ساختار ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی به صورتی است که نیاز کاربر در یک دستگاه برآورده شود. بدین ترتیب با قرار گیری ابزار های نظافت به صورت منظم و سامان یافته، کیفیت ارائه خدمات به میزان زیادی افزایش خواهد یافت. سامان دهی به امور نظافت با اختصاص سطل های دسته داری که جهت نگهداری آب، مواد شوینده و ابزار لازم شده اند می تواند همه آنچه کاربر به هنگام نظافت به آن نیاز دارد را در ترالی جای داده و به این ترتیب از اتلاف جلوگیری نماید. جهت رعایت بهداشت دارای درپوش نیز می باشند. این سطل ها برای شستشوی تی نیز به کار می روند. یک کشو درون محفظه ای قرار گرفته تا بتوان لوازم مورد نیاز را در آن جای داد. با توجه به اهمیت سکوت و آرامش در بیمارستان ها، درپوش سطل زباله دارای مکانیزمی است که به آرامی و بدون صدا باز و بسته می شود. علاوه بر این، چرخ های این ترالی به گونه ای ساخته شده اند که در هنگام حرکت هیچ گونه صدایی تولید نمی کنند. دیگر ویژگی این تی شوی بیمارستانی این است که از مواد قابل بازیافت ساخته شده اند بنابراین با محیط زیست سازگار هستند.


خرید  ترالی  با قیمت و کیفیت مناسب


نکات خرید ترالی

خرید ترالی بیمارستانی نظافت بیمارستانی برای مراکز درمانی یکی از راهکار های کاهش زمان خدمت رسانی و افزایش کیفیت آن است. برای خرید این تجهیزات نظافت باید نکاتی نظیر نوع، تعداد و ابعاد محفظه های نگهداری و جابجایی زباله و سایر ابزار های نظافت را در نظر داشته باشید. با توجه به ساختار ماژولار انواع ترالی نظافت بیمارستانی، این تجهیزات با توجه به نیاز کاربر قابل طراحی و ساخت هستند تا فرایند مورد نظر را به نحو احسن اجرا نمایند. با توجه به تنوع در ساختار این تجهیزات، قیمت ترالی نظافت بیمارستانی متفاوت بوده و شما میتوانید با توجه به نوع نیاز خود، تی شوی بیمارستانی با قیمت مناسب خریداری و استفاده نمایید.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات