ترولی خدماتی ترولی نظافتی خدماتی

ترولی نظافتی خدماتی

ترولی نظافتی خدماتی - service trolley

ترولی نظافتی نظافتی از کارآمدترین ترولی نظافتی های عرضه شده به بازار است که به ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان یک کسب و کار کمک می کند. تی شور یک ابزار نظافتی ساده، ارزان قیمت و پر کاربرد جهت شست و شوی سطوح و انجام امور نظافتی متعدد می باشد. ترولی نظافتی ها ساختار کاربر پسندی داشته و در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. ویژگی یکسان مدل های مختلف این ابزار، فراهم سازی امکان جایجایی تجهیزات، مواد و ابزار و انجام دو یا چند عملیات همزمان می باشد. ترولی نظافتی نظافتی یکی از انواع ترولی نظافتی های نظافتی می باشد که با نام ترولی نظافتی هتلی یا خانه داری نیز شناخته می شود. این ابزار برای انجام امور خدماتی همچون جمع آوری زباله، انجام امور نظافتی و حمل غذا و جابجایی پارچه های کثیف در هتل ها، رستوران ها، مسافرخانه ها و سالن های غذاخوری استفاده می شود. به طور کلی هدف از به کارگیری این ابزار نظافتی سهولت بخشی به امور نظافتی، افزایش سرعت عملیات انجام شده، کاهش تردد به منظور فراهم آوردن وسایل نظافتی مورد نیاز و ... می باشد. این ابزار به عنوان وسیله ای تکمیل کننده می تواند درکنار سایر دستگاه ها و تجهیزات نظافتی در محیط های مختلف به کارگرفته شوند.


  ترولی نظافتی نظافتی

ویژگی های ترولی نظافتی نظافتی

یک تی شور خدماتی مناسب باید با برخورداری از ساختاری مناسب، بدنه مقاوم و قابل بازیافتی، دارای فضای کافی برای قراردادن حجم زیادی از وسایل، ابزارها و تجهیزات باشد. در عین حال به منظور سهولت بخشی به امر نظافت لازم است تا به راحتی قابل حمل و جابه جایی بوده و از طراحی ارگونومیک برخوردار باشد. به همین منظور این ترولی نظافتی های خدماتی از چرخ های مقاوم و بزرگ بهره می برند تا تعادل وسیله به خوبی حفظ شده و حرکت آن با حجم زیادی وسیله روان باشد. ترولی نظافتی هتلی به سهولت توسط کاربر هدایت شده و نصب قطعات آن به سرعت صورت می پذیرد. این دستگاه ها بواسطه بدنه مقاوم و ضد خش و ضربه، از هرگونه آسیب در اثر برخورد با موانع محیطی در امان بوده و طول عمر بالایی دارد. فضای کافی طبقات و سطح صاف آن ها نیز موجب شده تا نیروهای خدماتی برای نظات و شستشوی ان ها، کار دشواری نداشته باشند و برای وسایل مختلف جایی دقیق داشته باشد.


  ترولی نظافتی نظافتی


کاربرد ترولی نظافتی نظافتی

یکی از رایج ترین محیط هایی که یک ترولی نظافتی نظافتی قابل استفاده می باشد، هتل ها، رستوران ها و سالن های غذاخوری هستند. در هتل ها، نیروهای خدماتی می توانند از طبقات جادار این ابزار برای حمل حوله، ملحفه و پارچه ها استفاده نمایند. تمام ملحفه های تمیز لازم برای تعویض با قرارگیری در داخل این ترولی نظافتی می توانند با لباس ها و ملحفه های کثیف جایگزین شده تا نیروی خدماتی دیگر نیازی به حمل سبد های بزرگ و سنگین در طبقات یک هتل نداسته باشد. علاوه بر این در سالن های غذاخوری نیز حمل حجم زیادی از ظروف غذا، نوشیدنی ها و سایر ظروف مواد غذایی بوسیله طراحی ویژه و جادار این ترولی نظافتی به سادگی امکان پذیر است. وجود یک یا دو کیسه زباله در ساختار ترولی نظافتی هتلی نیز موجب شده تا سالن های غذاخوری از این ابزار برای جمع آوری زباله و نظافت میز ها استفاده نمایند. نکته جالب دیگر در رابطه با این ابزار پرکاربرد تعبیه درب هایی به منظور زیباسازی وسیله می باشد. از آنجایی در یک ترولی نظافتی خانه داری ممکن است ظروف، انواع لباس، ماده شوینده، ابزار نظافتی و... قرار گیرد، تعبیه یک درب شیک می تواند ظاهر زیبایی را برای این وسیله به وجود آوره و از نمایش آنچه داخل ترولی نظافتی است جلوگیری بعمل آورد. این وسیله تقریبا در تمامی محیط های ارائه دهنده خدمات قابل استفاده می باشد.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱