ترولی خدماتی و پذیرایی ترولي خدماتی و پذیرایی

ترولي خدماتی و پذیرایی

ترولي خدماتی و پذیرایی - service trolley

ترولي خدماتی از کارآمدترین ترولي های عرضه شده به بازار است که به ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان یک کسب و کار کمک می کند. تی شور یک ابزار نظافتی ساده، ارزان قیمت و پر کاربرد جهت شست و شوی سطوح و انجام امور نظافتی متعدد می باشد. ترولي ها ساختار کاربر پسندی داشته و در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. ویژگی یکسان مدل های مختلف ترولي پذیرایی، فراهم سازی امکان جایجایی تجهیزات، مواد و ابزار و انجام دو یا چند عملیات همزمان می باشد. ترولي خدماتی یکی از انواع ترولي های نظافتی می باشد که با نام ترولي هتلی یا خانه داری نیز شناخته می شود. این ابزار برای انجام امور خدماتی همچون جمع آوری زباله، انجام امور نظافتی و حمل غذا و جابجایی پارچه های کثیف در هتل ها، رستوران ها، مسافرخانه ها و سالن های غذاخوری استفاده می شود. به طور کلی هدف از به کارگیری این ابزار نظافتی سهولت بخشی به امور نظافتی، افزایش سرعت عملیات انجام شده، کاهش تردد به منظور فراهم آوردن وسایل نظافتی مورد نیاز و ... می باشد. این ابزار به عنوان وسیله ای تکمیل کننده می تواند درکنار سایر دستگاه ها و تجهیزات نظافتی در محیط های مختلف به کارگرفته شوند.


ترولي پذیراییویژگی های ترولي خدماتی

یک تی شور خدماتی مناسب باید با برخورداری از ساختاری مناسب، بدنه مقاوم و قابل بازیافتی، دارای فضای کافی برای قراردادن حجم زیادی از وسایل، ابزارها و تجهیزات باشد. در عین حال به منظور سهولت بخشی به امر نظافت لازم است تا به راحتی قابل حمل و جابه جایی بوده و از طراحی ارگونومیک برخوردار باشد. به همین منظور این ترولي های خدماتی از چرخ های مقاوم و بزرگ بهره می برند تا تعادل وسیله به خوبی حفظ شده و حرکت آن با حجم زیادی وسیله روان باشد. ترولي هتلی به سهولت توسط کاربر هدایت شده و نصب قطعات آن به سرعت صورت می پذیرد. این دستگاه ها بواسطه بدنه مقاوم و ضد خش و ضربه، از هرگونه آسیب در اثر برخورد با موانع محیطی در امان بوده و طول عمر بالایی دارد. فضای کافی طبقات و سطح صاف آن ها نیز موجب شده تا نیروهای خدماتی برای نظات و شستشوی ان ها، کار دشواری نداشته باشند و برای وسایل مختلف جایی دقیق داشته باشد.


کاربرد ترولي پذیرایی و خدماتی


کاربرد ترولي خدماتی

یکی از رایج ترین محیط هایی که یک ترولي خدماتی قابل استفاده می باشد، هتل ها، رستوران ها و سالن های غذاخوری هستند. در هتل ها، نیروهای خدماتی می توانند از طبقات جادار این ابزار برای حمل حوله، ملحفه و پارچه ها استفاده نمایند. تمام ملحفه های تمیز لازم برای تعویض با قرارگیری در داخل این ترولي می توانند با لباس ها و ملحفه های کثیف جایگزین شده تا نیروی خدماتی دیگر نیازی به حمل سبد های بزرگ و سنگین در طبقات یک هتل نداسته باشد. علاوه بر این در سالن های غذاخوری نیز حمل حجم زیادی از ظروف غذا، نوشیدنی ها و سایر ظروف مواد غذایی بوسیله طراحی ویژه و جادار این ترولي به سادگی امکان پذیر است. وجود یک یا دو کیسه زباله در ساختار ترولي هتلی نیز موجب شده تا سالن های غذاخوری از این ابزار برای جمع آوری زباله و نظافت میز ها استفاده نمایند. نکته جالب دیگر در رابطه با این ابزار پرکاربرد تعبیه درب هایی به منظور زیباسازی وسیله می باشد. از آنجایی در یک ترولي خانه داری ممکن است ظروف، انواع لباس، ماده شوینده، ابزار نظافتی و... قرار گیرد، تعبیه یک درب شیک می تواند ظاهر زیبایی را برای این وسیله به وجود آوره و از نمایش آنچه داخل ترولي است جلوگیری بعمل آورد. این وسیله تقریبا در تمامی محیط های ارائه دهنده خدمات قابل استفاده می باشد.


خرید ترولي پذیرایی


نکات خرید ترولي پذیرایی

همان طور که گفته شد ترولي پذیرایی، ترولي ای است که برای حمل غذا و پذیرایی در هتل ها، مسافرخانه ها، سالن و تالار ها، رستوران ها، بیمارستان ها و سایر مکان ها استفاده می شود. از سری نکاتی که باید در خرید ترولي پذیرایی در نظر داشت، می توان به  وزن کم ترالی پذیرایی و میزان فضای مورد نیاز جهت حمل و نقل ترالی پذیرایی اشاره کرد. سرعت حرکت و جابجایی وسایل با این ترالی بسیار بالا است و برای تولید چرخ های این ترولي پذیرایی از پلاستیک محکم استفاده می شود که موجب بی صدا بودن آن در هنگام حرکت شده است. به همین دلیل ترالی پذیرایی مناسب برای استفاده  در مکان های مختلف می باشد. قیمت ترولي پذیرایی در مقایسه با کاربرد ترولي بسیار کمتر است و برای حمل اقلامی مانند دستمال، ظروف کثیف و تمیز، زباله و غیره به مکان های مختلف بکارگیری می شود. سطح ایمنی و تمیزی هنگام استفاده از ترولي پذیرایی بالا بوده و سرعت کار با این ترولي افزایش می یابد.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات