ترولی خدماتی و پذیرایی ترالی خدماتی و پذیرایی

ترالی خدماتی و پذیرایی

ترالی خدماتی و پذیرایی - service trolley

ترالی خدماتی از کارآمدترین ترالی های عرضه شده به بازار است که به ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان یک کسب و کار کمک می کند. تی شور یک ابزار نظافتی ساده، ارزان قیمت و پر کاربرد جهت شست و شوی سطوح و انجام امور نظافتی متعدد می باشد. ترالی ها ساختار کاربر پسندی داشته و در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. ویژگی یکسان مدل های مختلف ترالی پذیرایی، فراهم سازی امکان جایجایی تجهیزات، مواد و ابزار و انجام دو یا چند عملیات همزمان می باشد. ترالی خدماتی یکی از انواع ترالی های نظافتی می باشد که با نام ترالی هتلی یا خانه داری نیز شناخته می شود. این ابزار برای انجام امور خدماتی همچون جمع آوری زباله، انجام امور نظافتی و حمل غذا و جابجایی پارچه های کثیف در هتل ها، رستوران ها، مسافرخانه ها و سالن های غذاخوری استفاده می شود. به طور کلی هدف از به کارگیری این ابزار نظافتی سهولت بخشی به امور نظافتی، افزایش سرعت عملیات انجام شده، کاهش تردد به منظور فراهم آوردن وسایل نظافتی مورد نیاز و ... می باشد. این ابزار به عنوان وسیله ای تکمیل کننده می تواند درکنار سایر دستگاه ها و تجهیزات نظافتی در محیط های مختلف به کارگرفته شوند.


ترالی پذیراییویژگی های ترالی خدماتی

یک تی شور خدماتی مناسب باید با برخورداری از ساختاری مناسب، بدنه مقاوم و قابل بازیافتی، دارای فضای کافی برای قراردادن حجم زیادی از وسایل، ابزارها و تجهیزات باشد. در عین حال به منظور سهولت بخشی به امر نظافت لازم است تا به راحتی قابل حمل و جابه جایی بوده و از طراحی ارگونومیک برخوردار باشد. به همین منظور این ترالی های خدماتی از چرخ های مقاوم و بزرگ بهره می برند تا تعادل وسیله به خوبی حفظ شده و حرکت آن با حجم زیادی وسیله روان باشد. ترالی هتلی به سهولت توسط کاربر هدایت شده و نصب قطعات آن به سرعت صورت می پذیرد. این دستگاه ها بواسطه بدنه مقاوم و ضد خش و ضربه، از هرگونه آسیب در اثر برخورد با موانع محیطی در امان بوده و طول عمر بالایی دارد. فضای کافی طبقات و سطح صاف آن ها نیز موجب شده تا نیروهای خدماتی برای نظات و شستشوی ان ها، کار دشواری نداشته باشند و برای وسایل مختلف جایی دقیق داشته باشد.


کاربرد ترالی پذیرایی و خدماتی


کاربرد ترالی خدماتی

یکی از رایج ترین محیط هایی که یک ترالی خدماتی قابل استفاده می باشد، هتل ها، رستوران ها و سالن های غذاخوری هستند. در هتل ها، نیروهای خدماتی می توانند از طبقات جادار این ابزار برای حمل حوله، ملحفه و پارچه ها استفاده نمایند. تمام ملحفه های تمیز لازم برای تعویض با قرارگیری در داخل این ترالی می توانند با لباس ها و ملحفه های کثیف جایگزین شده تا نیروی خدماتی دیگر نیازی به حمل سبد های بزرگ و سنگین در طبقات یک هتل نداسته باشد. علاوه بر این در سالن های غذاخوری نیز حمل حجم زیادی از ظروف غذا، نوشیدنی ها و سایر ظروف مواد غذایی بوسیله طراحی ویژه و جادار این ترالی به سادگی امکان پذیر است. وجود یک یا دو کیسه زباله در ساختار ترالی هتلی نیز موجب شده تا سالن های غذاخوری از این ابزار برای جمع آوری زباله و نظافت میز ها استفاده نمایند. نکته جالب دیگر در رابطه با این ابزار پرکاربرد تعبیه درب هایی به منظور زیباسازی وسیله می باشد. از آنجایی در یک ترالی خانه داری ممکن است ظروف، انواع لباس، ماده شوینده، ابزار نظافتی و... قرار گیرد، تعبیه یک درب شیک می تواند ظاهر زیبایی را برای این وسیله به وجود آوره و از نمایش آنچه داخل ترالی است جلوگیری بعمل آورد. این وسیله تقریبا در تمامی محیط های ارائه دهنده خدمات قابل استفاده می باشد.


خرید ترالی پذیرایی


نکات خرید ترالی پذیرایی

همان طور که گفته شد ترالی پذیرایی، ترالی ای است که برای حمل غذا و پذیرایی در هتل ها، مسافرخانه ها، سالن و تالار ها، رستوران ها، بیمارستان ها و سایر مکان ها استفاده می شود. از سری نکاتی که باید در خرید ترالی پذیرایی در نظر داشت، می توان به  وزن کم ترالی خدماتی و پذیرایی پذیرایی و میزان فضای مورد نیاز جهت حمل و نقل ترالی خدماتی و پذیرایی پذیرایی اشاره کرد. سرعت حرکت و جابجایی وسایل با این ترالی خدماتی و پذیرایی بسیار بالا است و برای تولید چرخ های این ترالی پذیرایی از پلاستیک محکم استفاده می شود که موجب بی صدا بودن آن در هنگام حرکت شده است. به همین دلیل ترالی خدماتی و پذیرایی پذیرایی مناسب برای استفاده  در مکان های مختلف می باشد. قیمت ترالی پذیرایی در مقایسه با کاربرد ترالی بسیار کمتر است و برای حمل اقلامی مانند دستمال، ظروف کثیف و تمیز، زباله و غیره به مکان های مختلف بکارگیری می شود. سطح ایمنی و تمیزی هنگام استفاده از ترالی پذیرایی بالا بوده و سرعت کار با این ترالی افزایش می یابد.

مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱

دسترسی سریع به محصولات