کارواش اتوماتیک سواری شوی ماشین شوی سواری شوی

ماشین شوی سواری شوی

ماشین شوی سواری شوی - Urban automatic car wash

دستگاه ماشین شوی به منظور شستشوی مکانیزه سطح خودرو طراحی و تولید می شود. این دستگاه شستشوی ماشین با بهره گیری از سیستم های هوشمند کنترلی و تجهیزات باکیفیت و مدرن قادر است بدون آسیب رساندن به وسیله نقلیه ، آن را شستشو نموده و در پایان، خشک نمایند. ماشین شوی به طور ویژه برای از بین بردن آلودگی های سطح ماشین های سواری طراحی شده و می تواند چرخ ها و بخش زیرین خودرو را نیز شستشو دهد. ابعاد این دستگاه ها در تناسب با ابعاد وسایل نقلیه شخصی بوده، به طوری که برای خودروهای شاسی بلند و وانت بارها نیز کاربردی می باشند. 
انواع کارواش تمام اتوماتیک سواری شوی

دستگاه هایی که برای شستشوی خودروها ساخته اند در دو مدل دروازه ای و تونلی هستند که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند :


نحوه عملکرد ماشین شوی دروازه ای

در دستگاه شستشوی ماشین یا کارواش سواری شوی با ساختار دروازه ای، خودرو به صورت ثابت در محل مشخصی قرار گرفته و چارچوب دستگاه با حرکت بر روی ریل مخصوص آن در طول خودرو، عملیات شستشو و تمیز نمودن سطح آن را انجام می دهد. نازل های پاشش آب و مواد شوینده و نازل پاشش واکس به همراه سیستم های خشک کن بر روی این سیستم تعبیه شده اند که عملیات را به ترتیب انجام می دهند. تمامی عملیات از پیش شست و شو، برس زنی و آبکشی تا پاشش واکس و خشک نمودن سطح وسیله بدون دخالت دست و به طور هوشمند انجام می شود. کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای ، از نظر بازگشت سرمایه مقرون به صرفه بوده و به فضای بزرگی نیاز ندارند.
مزایای کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای

کارواش های دروازه ای در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه یک خودروی سواری به طور کامل شستشو داده و خشک می کند و برای مشتریان به معنای صرفه جویی در وقت و برای صاحبان کارواش به معنای داشتن مشتریان بیشتر می باشد. این دستگاه در مقایسه با روش های دستی مصرف آب را به میزان بسیار قابل توجهی کاهش می دهد و با داشتن سیستم تصفیه آب قدرتمند، برس های باکیفیت و مواد شوینده مناسب کیفیت شستشو به نحوی بی نظیر ارتقا یافته و بدون ایجاد هیچ گونه آسیبی رنگ خودرو درخشان می شود.


نحوه عملکرد ماشین شوی تونلی

بخش ها و تجهیزات در کارواش تمام اتوماتیک تونلی به صورت جدا از هم و با فاصله های مشخص هستند و در جایگاه خود به شکل ثابت نصب شده اند که در این مدل خودرو درون تونل حرکت می کند و در حقیقت ریلی مخصوص خودرو را درون تونل به حرکت در می آورد. همانند مدل های دروازه ای ماشین شوی تونلی دارای برس های عمودی و افقی، سیستم خشک کن، سیستم پاشش فوم و شامپو و سیستم پیش شستشوی اختیاری مجهز است. هم چنین برس های رینگ شوی و سیستم زیرشویی می تواند از دیگر امکانات کارواش تونلی باشد.


ماشین شوی

مزایای دستگاه کارواش سواری شوی تونلی

دستگاه شستشوی ماشین سواری ، دارای مزایای متعددی نسبت به روش های دستی می باشد. کیفیت بالای شستشو بدون ایجاد خش بر روی بدنه و همچنین سرعت بالای شست و شو در کم تر چند دقیقه از جمله مزیت های این دستگاه ها می باشد. سیستم پاشش واکس کارواش های اتوماتیک نیز موجب سریع تر خشک شدن سطح خودرو و کاهش جذب آلودگی بر روی آن می شود. دستگاه های ماشین شوی با امکان تجهیز به سیستم تصفیه آب، می توانند بخش زیادی از آب مصرفی را به چرخه فرآیند شستشو باز گردانند. بنابراین میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی نموده و با محیط زیست سازگارند. استفاده از آب خالص و تصفیه شده در مرحله آبکشی، از ایجاد لک بر روی شیشه ها و بدنه خودرو جلوگیری می نماید.


مرتب سازی بر اساس :
برای اطلاع از قیمت ها و آخرین محصولات با ما در ارتباط باشید ۸۷۱۸۴-۰۲۱